Akbank Eft Saatleri 2020


Akbank Eft Saatleri 2020

Bankalarda çoğu işlem belirli saat dilimde yapılmaktadır. Haberimizi okuyarak, Akbank eft saatleri 2020 ve eft ücretleri ve Akbank geç eft işlemi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akbank Eft Saatleri 2020
04 Ocak 2020 Cumartesi 00:03 tarihinde paylaşıldı.

Bankacılık sektörü gün geçtikçe oluşan yeni teknolojileriyle, müşterilerine pek çok kolaylık sağlıyor. Sağladığı bu kolaylıklar arasında para transfer işlemi de bulunuyor.  Günümüzde artık şubelere gitmenize gerek kalmadan, atm’lerden para transferinizi yani ‘EFT’ işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Lakin, yapacağınız EFT işlemi için banklar belirli bir ücret talep etmektedir. Bugünkü yazımızda, Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında bulunan Akbank EFT saatleri veAkbank EFT ücretleri 2020 yılı için işleminizin hesaba ne zaman geçeceğinden bahsedeceğiz. Sizler de haberimizi okuyarak bankalar arası para transferlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.  Akbank’ın sunmuş olduğu EFT işlemi hakkında bütün merak ettiklerinizi, haberimizde bulabileceksiniz.

Akbank EFT Saati 2020

Eski dönemlerde yüksek meblağları banka şubelerine götürmek oldukça zahmetli ve güvensizdi. Günümüzde artık banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan, atm’lerden kolaylıkla çeşitli işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.  Atm’lerden ve İnternet şubelerinden kolaylıkla başka bankalara Türk Lirası cinsinden yapacağanız para transfer işlemine EFT denmektedir. Akbank hesabınız varsa hesabınızdan, hesabınız yoksa kredi kartınızdan Iban’a, isme ya da müşteri numarasına kolaylıkla EFT işlemi yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz EFT işlemini bankanın belirlemiş olduğu işlem saatleri arasında yaptıysanız işleminiz, 5- 20 dakika gibi kısa bir sürede karşı hesaba geçecektir. Lakin, Cuma günü yapmış olduğunuz işlemler, bir sonraki iş günü içerisinde hesaba geçecektir. Peki,yapmış olduğunuz bu EFT işlemi için Akbank ne kadar ücret almaktadır? Mesai saatini kaçırdıysanız, geç EFT yapmanız mümkün mü? Aşağıdaki tablomuzu inceyerek, Akbank eft saatleri ve ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. EFT işleminizi Akbank’ın şubelerinden, zaman kaybetmek istemiyorum diyorsanız da telefon şubesinden, Akbank direkt mobil, direkt İnternet ya da atm’lerden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

İLGİLİ: EFT SAATLERİ
 

Saat: 09:00 - 17:15 (Hafta içi mesayi saatlerinde)

#Dikkat: Saat 16:00'dan sonra yapacağınız Eft işlemleriniz "geç eft" olarak tanımlanabileceğinden dolayı Akbank geç eft'ler için ekstra işlem ücreti alabilmektedir.

Akbank EFT Ücreti 2020

 

 


İŞLEM ADI


ASGARİ TUTAR


AZAMİ TUTAR
 

Şubeden hesaptan EFT

60 TL

 750 TL
 

Nakit gönderilen EFT

65 TL

750 TL
 

Akbank direkt İnternet/ direkt mobil EFT
 

6 TL

6 TL

Çağrı merkezi EFT

60 TL

 60 TL
 


Yukarıda hazırlamış olduğumuz tabloda mesai saatleri içerisinde yapacağınız EFT işlem ücretlerini öğrenebilirsiniz. Saat 17:15’e kadar EFT işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün. Akbank direkt İnternet/ direkt mobil ve atm’lerden yapacağınız geç EFT işlemi için banka, ekstra ücret kesmektedir. Direkt İnternet/ direkt mobil’den yapacağınız geç EFT işlemi için 8 TL, atm’lerden ise 17 TL işlem ücreti kesilmektedir. Sizler de haberimizi okuyarak Akbank eft saatleri 2020 ve ücretleri hakkında bilgi sahibi olarak, işlemlerinizi kolaylıkla yapmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Akbank Atm para çekme limiti 2020 sayfasından da Akbank atm'lerinden ne kadar para çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar