Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019


Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Kredi başvurusunda bulunma düşüncesinde olan insanlarımız için sayfamızda var olan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 hakkında yer alan bilgileri inceleyerek faiz oranı en uygun olan fırsatlarla kredi çekebilirsiniz. Uygun faiz oranları ve kredilerle Akbank sizleri bekliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019
21 Kasım 2018 Çarşamba 12:10 tarihinde paylaşıldı.
  Akbank, Ülkemizde  devlet bankası olmayan ,özel bankalardan biridir.Akbank'ta daima faiz oranları size çok uyacak fırsatlar hazırda bekliyor olacak. Eğer ihtiyaç kredisi çekme düşünceniz varsa Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019'a ait merak ettiklerinize aşağıdan erişebilir, farklı bankaların faizleriyle Akbank'ın faiz oranlarını kıyaslayabilir ve size en uygun kredi başvurusuna karar vererek ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Geride bıraktığımız yılda  48 aya kadar verilebiliyor olan ihtiyaç  kredisi vadesi, BDDK'nın kararı ile artık en fazla 36 ay vade ile kredi verilebilecek. Eğer sizde uygun faiz oranlarıyla ,36 aya varan vadeler ile kredi çekmeyi düşünüyor ve istiyorsanız hiç durmadan Akbank kredi başvurunuzu  yapın ve kredinizi kullanmaya başlayın.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Akbank ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarına bakıldığında 
%2,90'dan başladığı görülmektedir. Farklı bankalarla değerlendirildiğinde faiz oranının oldukça düşük gözlendiği Akbank'ta siz de  hemen şimdi kredi başvurusunuzu yaparak acil nakit gereksinimlerinizi giderebilrisiniz. Hanımlara özel krediler,eğitimde varolan krediler,işçilere özel krediler, emeklilere özel krediler şeklinde ihtiyaç kredilerinin yanı sıra Akbank'tan araç, ev, esnaf ve daha bir çok farklı kredi yolu da varolmaktadır. Bunun dışında  Akbank'ın dönemsel olarak ilettiği kredi fırsatlarını da her an takipte tutarak kredi fırsatlarından faydalanabilirsiniz. İhtiyaç krediniz doğrultusunda  başvurunuzda kredi notunuz, kredi siciliniz, geriye dönük ödemeleriniz, parasal durumunuz, aylık geliriniz araştırılmaktadır. Araştırma işlemi Kredi Kayıt Bürosu (KKB) yani bildiğimiz adıyla kredi notu sisteminden olacaktır. Bireyin ihtiyaç kredisi alabilmek için 1400 seviyelerinde kredi notuna sahip olması gerektiği unutulmamaktadır.Aksi durum teşkil ediyorsanız öncelikli yapmanız gereken şey tabiki kredi notunuzu yüksek seviyelere çekmek olmalıdır. Grafikte yer alan ihtiyaç kredisi hesaplama tablosuna bakabilirsiniz, faiz oranları kredi vadesi ve miktarına göre değişim gösterebilmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama:

 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
5.000 TL

 
36 AY

 
2,79

 
241 TL

 
10.000 TL

 
36 AY

 
2,77

 
480 TL

 
15.000 TL

 
36 AY

 
2,71

 
713 TL

 
25.000 TL

 
36 AY

 
2,69

 
1.208 TL

 
30.000 TL

 
36 AY

 
2,67

 
1.416 TL

 
50.000 TL

 
36 AY

 
2,57

 
2.318 TL


Üstte görüldüğü üzere  Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu 21.11.2018 tarihinde eklenmekte ve banka piyasa şartları doğrultusunda  faiz oranlarının değişim gösterdiği bilinmelidir.  Kredi kullanmadan önce kesinlikle faiz oranlarının güncelliğini bankadan  tespit ve kontrolünü sağlayınız.

Kredi Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Banka kredi başvurunuzu yaptığınız banka hızlı bir şekilde değerlendirme ve araştırma işlemlerine başlayacaktır. Öncelikle kredi notunuz ve ardından birkaç şeye bakılır ve ardından kredi değerlendirme merkezi kredi alımınız hakkında  sonuca karar verir. Yoğun günler dışında genelde  varolan gün içinde sonuça ulaşılır. Yoğundönemlerde ihtiyaç kredilerinin , kredi başvuru araştırma ve değerlendirme süreci 3 güne kadar uzayabilmektedir.Ev ve araç kredilerinde ise sürecin 1 haftayı bulduğu görülmektedir.                            
Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Akbank'a kredi başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız,Akbank şubeleri aracılığıyla, sms atarak , internet veya cep şubeden, çağrı merkezlerinden, bankamatiklerden yapabilmekte olduğunuzu bilmenizi isteriz. Kredi başvurunuz bankaya ulaştıktan hemen  sonra banka değerlendirme süreci sonucunda banka size olumlu veya olumsuz  geri dönüş sağlayacaktır. Akbank'tan  bu fırsatları kaçırmamak ve bu faiz oranlarıyla kredinize kavuşmak istiyorsanız 
Akbank kredi başvurusu sayfasını inceleyebilir ve tercihiniz doğrultusunda  başvurunuzu bankaya ulaştırabilirsiniz.Sayfada bulunan bilgileri kontrol ederek siz de Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 hesaplamasını yapabilirsiniz,kredi başvurusu yaparak en uygun faizlerle Akbank'tan kredi alabilirsiniz. Sitemizi takip ederek en güncel kredi kampanyalarını inceleyebilir, bankaları karşılaştırabilir ve en uygun faizli ihtiyaç kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca bir önceki konumuz olan ev hanımlarına kredi veren bankalar sayfasına da bakarak ev hanımlarının nasıl kredi çekebileceğini de öğrenebilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar