Akbank Kredi Kartı Limit Arttırma 2020


Akbank Kredi Kartı Limit Arttırma 2020

Akbank kredi kartınızın limiti yetersiz mi geliyor? Sayfamızdan Akbank kredi kartı limit attırma yollarını öğrenerek, yüksek tutarlı alışverişlerinizde çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Limit Arttırma 2020
02 Ekim 2019 Çarşamba 21:16 tarihinde paylaşıldı.

 Kredi kartları, hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Acil nakit ihtiyaçlarına cevap vermesi, indirim, taksit, puan vb. sağladığı çeşitli avantajlardan dolayı da pek çok vatandaşımız tarafından tercih ediliyor. Kredi kartına tanımlar limitler ise kullanımı etkileyen en önemli faktör. Akbank kredi kartı limit arttırma işlemi yaparak sizler de yüksek tutardaki alışverişlerinizi taksitle yapabilir, ödemelerinizi kolaylaştırabiliriz. Kredi kartı başvurusu yaparken, bankanın sizin için belirlemiş olduğu limit yetersiz gelebilir. Bu durumda limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Limit arttırma işleminin nasıl yapıldığını, bankanın hangi kanallarını kullanarak limit arttırabileceğinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. 


Akbank Kredi Kartı Limit Arttırma
 
Bankanın belirlemiş olduğu limit sizin için yeterli değilse; Axess Mobil, Akbank şubeleri, Direkt internet, Direkt mobil, sms, Akbank atm’leri ve 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma arayarak limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Akbank üzerinden limit artışı talimatı verebilir, limitinizin otomatik güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Akbank, limit arttırma talebinde bulunan müşterilerinin güncel durumlarını inceleyerek bir sonuca ulaşır. Güncel net geliriniz, kredi notunuz, geçmiş ödemeleriniz vb. etkenler banka için bir sıkıntı teşkil etmiyorsa limitiniz arttırılacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir nokta da şu; 12 ay içinde, son ödeme tarihine kadar 3 kez asgari tutardan düşük ödeme yaparsanız, dönem borcunuzu kapamadan limit attırma talebinde bulunamazsınız. 
 
Sms ile limit arttırma talebinde bulunmak için: Aralarında birer boşluk bırakarak LIMIT, kartınızın son 4 hanesi, aylık geliriniz, talep edilen limit tutarını yazarak 4566’ya kısa mesaj yollayabilirsiniz. 

 
Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?
Bankalar kredi kartı başvurularında gelir düzeyine ve kredi notuna oldukça dikkat etmektedir. Bankaya vermiş olduğunuz bu bilgiler doğrultusunda sizin için bir limit oluşturulur. Kredi kartı limitleri, kişinin geliri ile doğru orantılı olacak şekilde ayarlanır. Mevcut kredi kartı kullanıcısıysanız kart ödemeleriniz de incelemeye alınır ve banka limit oluşturur. Akbank üzerinden birkaç farklı kredi kartına sahip olsanız da, belirlenen limit her kart için aynı olacaktır. Akbank kredi kartı limit attışı yollarını sayfamızdan inceleyerek, limitinizi yetersiz bulduğunuz an yükseltebilirsiniz. Limit yükselterek, alışverişlerinizde pek çok fırsattan da yararlanabileceğinizi unutmayın.
 
İlginizi çekebilecek sayfalar:Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar