Akbank Personel Alımı ve Sınavları 2019


Akbank Personel Alımı ve Sınavları 2019

Bankacılık sektöründe kariyer planlıyorsanız, haberimizi okuyarak nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Akbank personel alımları 2019 ile ilgili detaylı bilgileri paylaşıyoruz.

Akbank Personel Alımı ve Sınavları 2019
05 Aralık 2018 Çarşamba 13:30 tarihinde paylaşıldı.
Bankacılık sektörü, günümüzde en çok tercih edilen kariyer hedeflerinden bir tanesi. Üniversite mezunu olan çoğu genç, bankacılık alanında kariyer yapmak istiyor. Bankaların, çalışanlarına vermiş olduğu düzenli eğitimler, düzenli mesai saatleri ve düzenli maaş ödemeleri, gençlerin bu alanı neden tercih ettiğini gayet iyi açıklıyor. Yazımızda, Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında gösterilen Akbank'ın, personel alımlarını nasıl yapacağını, hangi pozisyonlara personel alacağını paylaşacağız. Akbank personel alımları 2019 konulu yazımızı okuyarak, sizler de kariyer planlamalarınızı hızlandırabilir, bankacılık sektöründe önde gelen bankalarda çalışmaya başlayabilirsiniz.


AKBANK PERSONEL ALIMI

Çoğu mezun öğrencimizin, kariyer hayatındaki beklentileri: profesyonel eğitimler, prestijli bir ortam ve iyi bir maddi kazançtır. Bankalar da, kişilerin kariyerlerindeki bu beklentilerini karşılayabilecek bir sektör. Buradaki en önemli nokta; kişinin, bankacılık alanında kariyer yapmaya ne kadar istekli olup olmadığına karar vermesidir. Karar verildikten sonra bankaların, açık olan ve size en uygun pozisyonuna başvuru yapabilirsiniz. Yazımızı okumaya devam ederek, Akbank'ın hangi pozisyonlarında açık olduğunu öğrenebilirsiniz.

Orta ve Dopu Avrupa'nın en iyi bankası olarak bilinen Akbank personel alımı için, işe alım sistemi kullanmaktadır. Akbank personel alımı için, İnternet sitesini ( https://kariyer.akbank.com) ziyaret ederek, bütün açık pozisyonları görebilir, üye olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gişe yetkilisi, çağrı merkezi elemanı, İngilizve vb. yabancı dil bilen çağrı merkezi elemanı, engelli personel alımları, yarı zamanlı asistanlar gibi çeşitli pozisyonlara başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız başvuruların, yayınlanma tarihi ve son başvuru tarihine dikkat ederek, size en uygun pozisyona iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Lisans mezunu, Yüksek lisans öğrencileri ve mezunları, doktora öğrencileri ve mezunları gibi çeşitli eğitim seviyelerindeki vatandaşlarımızın başvuru yapabileceği Akbank, pek çok kariyer fırsatı sunuyor. Tam zamanlı olarak ve Türkiye’nin her şehrinde açık olan pozisyonlarda çalışabileceğiniz finans sektörü, kariyer hedeflerinizdeki beklentileri büyük ölçüde karşılayacaktır.  Lakin, bankacılığı daha kapsamlı bir kariyer haline getirmek istiyorsanız, başvurmak istediğiniz pozisyonu iyi değerlendirmelisiniz. Sizler de, Akbank personel alımı 2019 yazımızı okuyup, açık olan pozisyonlara ve son başvuru tarihlerine dikkat ederek, kariyerinize yön vermeye başlayabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar