Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019


Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019

O km yada eski bir araç almak artık çok daha kolay! Siz de Akbank taşıt kredisi faiz oranları 2019 yılına ait verileri inceleyin, anında onay alan kredinizi alarak sonsuzluğa yolculuk yapacağınız aracınıza kavuşun.

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019
21 Kasım 2018 Çarşamba 12:16 tarihinde paylaşıldı.
 Araba sahibi olmak için adeta gün sayanlara özel uygun faiz oranlı taşıt kredisi tüm ayrıntılarıyla birlikte Akbank'ta. Sizlerde hemen aşağıda yer alan  Akbank taşıt kredisi faiz oranları 2019 yılına ait olan incelemlere ve bilgilendirmelere bakın,incelemeleriniz sonucunda sizde 0 km bir araç yada eski bir araç sahibi olabilirsiniz.Güncel faiz oranlarını dikkatlice takip ederek 48 aya varan vadelerle kredi alabilirsiniz. Bunun dışında sitemizde bulunmakta olan  Akbank'ın ve diğer bankaların kredi tekliflerini eşleştirebilir, kredi kampanyalarını detaylı şekilde inceleyebilir ve kredi başvurusu yapabilmek için size en uygun kredi oranlarını bulabilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranı

2019 yılını takip ettiğimiz şu günlerde 2019 yılında taşıt kredilerinin geçtiğimiz yıllara göre daha uygun faizli verildeceğini düşünmekteyiz. Taşıt kredisi almayı düşünenler için  öncelikle taşık kredisi kullanma koşulları bulunmaktadır. Bu şartlara bakıldığında aylık gelirinizin , kredi notunuzun ,sicilinizin iyi olması gibi pek çok öenmli unsurun bulunduğunun dikkatini çekmek isteriz.Şunun bilinmesi gerekir ki taşıt kredisi 5 yaşına kadar olan araçlara verilen bir kredi türüdür.Kredi kullanılacak aracın kasko değerinin en fazla yüzde 70'ine kadar kredi kullanabilirsiniz bu demek oluyor ki 200.000 TL kasko değeri bulunan aracınıza en fazla 140.000 TL değerinde taşıt kredisi alabiliyorsunuz ve  bu krediler en fazla 48 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır. Aşağıdabulunan hesaplama tablosunu detaylı şek,lde inceleyebilir  ve Akbank'a taşıt kredisi başvurusu en uygun faizlerle taşıt kredinize sahip olabilirsiniz.

Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

Kimlik kartı, ehliyet veya pasaportun aslı ve kopyası,
İhtiyaç olunması halinde  adres teyidi amaçlı belge,
Gelir durumunu gösteren belge,
Ücretlil​er: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını belirten işyerince onaylı belge,
Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası,
Firma İş Ortağı: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan kuruluş ilanı kopyası,
Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve kopyası,
Emekliler için: Hesap cüzdanı.

Tüm bu bilgilendirmeler ışığında kredi almaya karar verdiyseniz eğer taşıtınızın ruhsat kopyasıyla birlikte   Akbank şubesine gitmeniz durumunda başvrunuz kontrol edilecektir genel olarak başvuruların sonuçlandırılması aynı gün içerisinde gerçekleştirilmekte olup yoğunluk durumunda kredi değerlendirme ve inceleme süreci birkaç gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Sayfamızda belirtmiş bulunmakta olduğumuz bilgileri inceleyerek Akbank taşıt kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgi ve verilere kolayca uşlaşma şansına sahipsiniz. 2,69 faiz oranıyla  taşıt kredisi vermekte olan Akbank güncel piyasa hareketliliği ve şartları kapsamında bu faiz oranında değişiklik yapabilmektedir buna sebeb başvuru yapmadan önce güncel faiz rakamlarını ciddiyetle takip etmenizi önemle rica ederiz.

 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
50.000 TL

 
12 AY

 
2,69

 
5.091TL

 
50.000 TL

 
24AY

 
2,67

 
3.017 TL

 
50.000 TL

 
36 AY

 
2,57

 
2.318TL


50.000 TL


48 AY

2,57

2,009 TL
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar