Akbank Altın Hesabı Açma ve Özellikleri


Akbank Altın Hesabı Açma ve Özellikleri

Akbank altın hesabı açarak kazanabilirsiniz. Akbank altın hesabı nasıl açılır diye merak ediyorsanız, haberimizi okuyarak, birikimlerinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Akbank Altın Hesabı Açma ve Özellikleri
01 Ocak 2019 Salı 13:57 tarihinde paylaşıldı.
  Günümüzde vatandaşların çoğu, gram ve ayar cinsinden altınlarını bankalarda, kısa ve uzun vadelerde bekleterek faiz işletiyor. Böylelikle vatandaşımız biriktirmiş olduğu altınları, altın hesabında işleterek kazanç sağlıyor. Sizler de, iki farklı şekilde altın hesabı açabileceğiniz Akbank ile kazanç sağlayabilirsiniz. Akbank altın hesabı açma işleminizi gerçekleştirerek, birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Akbank altın hesabı açma nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Sizler de, Akbank’ın sunmuş olduğu iki farklı altın hesabından yararlanarak, avantajlı faiz oranları ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Yazımızı okuyarak Akbank altın hesapları hakkında bilgi sahibi olabilir, istediğiniz hesabı açmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Altın Hesabı

Akbank ile altınlarınızı değerlendirmek istiyorsanız, altın mevduat hesabı ve vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Hesap işlem ücreti alınmayan altın mevduat hesabınızda birikimlerinizi altın olarak değerlendirebilir ya da avantajlı faiz oranları ile vadeli altın hesabı açarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir işlem ücreti ödemediğiniz altın mevduat hesabında, vadesiz TL/ USD/ EURO hesaplarınız aracılığı ile gram cinsinden alacağınız 24 ayar altınlarınızı değerlendirebilirsiniz. Akbank şubelerinden ve dağıtım kanallarından 995- 1.000 saflık değerinde olan altınlarınızı 7 gün 24 saat boyunca alıp satabilirsiniz. Siz de altın hesabınızı dilediğiniz zaman Akbank şubelerinden, internet adresinden ve Akbank direkt aracılığı ile altın mevduat hesabınızı açabilirsiniz.

https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?to=9042 bu linke tıklayarak internet üzerinden mevduat altın hesabınızı açabilirsiniz.

Altın Hesabı Nereden Açılır?

Akbank internet şubesinden,
Akbank şubelerinden,
Akbank mobil şubeden.

İlginizi çekebilir: İnternetten altın hesabı açma
Hem birikimlerinizi altın olarak değerlendirmek hem de faiz getiri ile kazanç sağlamak istiyorsanız, Akbank vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Altınlarınızın kaybolma riski olmadan değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Akbank vadeli altın hesabı açmak için alt sınır 500 gr, minimum vade 6 ay olarak belirlenmiştir. % 1,75 faiz oranında yararlanmak için, 100 gram hurda altın getirip, 500 gram üzeri bakiyeyle, 1 yıl vadeli altın mevduat hesabı açtırmanız gerekiyor. Tüm vadeler için vadeli altın hesabınıza %15 stopaj oranı uygulanacaktır. Sizler de Akbank vadeli altın hesabınızı şubelere giderek açtırabilirsiniz. Akbank’ın altın mevduat ve vadeli altın hesabı ile kazanabilirsiniz. Akbank altın hesabı açma konusunda bilgi sahibi olduysanız, Akbank şubelerinden, Akbank direkt’ten ve internet adresinden hesabınızı açmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Akbank pos destekBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar