Ing Bank Avukat Alımı 2019


Ing Bank Avukat Alımı 2019

Banka sınavlarını takip eden bir çok kişi için bu sayfada İng Bank avukat alımı 2019 iş ilanını yayınladık.

Ing Bank Avukat Alımı 2019
27 Haziran 2019 Perşembe 18:10 tarihinde paylaşıldı.
  Ing Bank, Türkiye’de kurulmuş yabancı sermayeli bir banka olarak hizmet vermektedir. Hizmet ağını genişleten banka, bünyesine alacağı yeni çalışanlar ile birlikte daha geniş bir kitleye hitap etmeyi hedefliyor. Ing Bank avukat alımı 2019 ilanı yayımlandı. Merak ettiğiniz her türlü bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hızla büyüyen banka, ailesine yeni üyeler katarak, gelişmeye ve banka sektöründe öncü konuma gelmeye devam etmektedir. Sizler de avukat ilanına sayfamızdan başvuru yaparak , bu sektördeki eğitiminizi eksiksiz tamamlayabilirsiniz. Hukuk fakültesinden mezunsanız, avukat alımı ile ilgili detayları haberimizin devamından inceleyebilirsiniz. 

Ing Bank AVUKAT ALIMI

Krediler Genel Müdür Yardımcılığı’na bağlı Krediler Yasal Takip Bölümümüzde “Avukat” olarak görev almak ve Maslak Genel Müdürlük binamızda keyifli bir ortamda, serbest kıyafetle çalışarak, global Bankamızın alacaklı olduğu ticari ve kurumsal nitelikli kredi dosyalarının tahsili ve buna yönelik icra takip ve dava dosyalarına ilişkin her türlü yasal işlemlerin yapılması, kredilere bağlı olarak Banka lehine/aleyhine açılan davalardaki yasal işlemlerin yürütülmesi, izlenip sonuçlandırılması ve tüm bunların raporlanmasından sorumlu olmak isterseniz; 


Başvuru:

Ing Bank Avukat Alımı Başvuru Şartları

1. Üniversitelerin Hukuk bölümü mezunları,
2. İyi derecede İngilizce bilen,
3. En az 2 sene meslek tecrübesine sahip,
4. Ms Office programlarını iyi derecede bilen (Word, Exel ve Uyap programlarını bilenler tercih sebebidir.),
5. İletişimi kuvvetli, sorumluluk üstlenebilen ve çözüm odaklı, disiplinli çalışmayı seven adaylar,

Avukat alımı iş ilanına başvuru yapabilirler. Ing Bank Maslak Genel Müdürlük binasında göreve başlayacak olan avukat/avukatlar,kredi dosyalarının tahsili, takip hukuku işlemlerinin doğru bir şekilde yürütülmesi, takip dosyalarıyla ilişkili olan davaların yürütülmesi ve rapor edilmesi, kredi dosya tasfiyesi için sözleşmelerin hazırlanması ve buna bağlı işlemlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde yürütülmesi görevini üstlenecektir. Ing Bank avukat Alımı ilanlarını ve niteliklerini inceledikten sonra başvurunuzu, 8 Ağustos 2019 Perşembe gününe kadar yapabilirsiniz.  Güncel banka ilanlarını sitemizden takip edebilir, sizler de banka sektöründe öncü firmalarda kariyer yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Tüm bankalara göz at:
Banka Sınavları 2019Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar