Qnb Finansbank Saha Müşteri Danışmanı Alımı 2019


Qnb Finansbank Saha Müşteri Danışmanı Alımı 2019

Banka sınavları 2019 yılında ne zaman olacak diye merak edenlere özel olarak bu sayfamızda Finansbank Saha Müşteri Danışmanı Alımı 2019 ilanını yayınladık.

Qnb Finansbank Saha Müşteri Danışmanı Alımı 2019
27 Haziran 2019 Perşembe 18:19 tarihinde paylaşıldı.
  Günümüzde bankacılık sektörü fiziksel şubelerin dışında saha bankacılığı ile gelişmeye devam ediyor. Müşteri taleplerinin artması, banka çalışanlarını sahaya indirdi. Sahada ürün ve hizmet tanıtımı yapmak, müşteri talep ve önerilerini almak, sorunlara kısa sürede çözüm getirmek, dinamik bir şekilde çalışarak müşteri kazanımı sağlamak istiyor ve kendinize güveniyorsanız Qnb Finansbank personel alımı 2019 ilanları arasında saha müşteri danışmanı alımı yapılacaktır. Zamanımızın teknolojik gelişmelerini yakından takip eden Qnb Finansbank, saha çalışması ile pek çok yeni mezuna istihdam sağlamı hedefliyor. Sizler de geleceğin bankacılığı olan dijital bankacılık alanında kariyer hedefliyorsanız, sayfamızda paylaştığımız başvuru şartlarını inceleyerek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

SAHA MÜŞTERİ DANIŞMANI BAŞVURU ŞARTLARI

2012 yılında Qnb Finansbank öncülüğünde kurulan, bütün bankacılık hizmetlerini dijital kanallar üzerinden sunan ve günümüzde milyonlarca müşterinin kullandığı enpara.com, bünyesinde çalıştıracağı saha müşteri danışmanları arıyor. Qnb Finansbank’ın adaylarda aradığı bazı kriterler var. Haberimizin devamında adaylarda aranan nitelikleri inceleyebilir ve başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. 

1. 29 yaşından gün almamış olmak,
2. Ön lisans ya da lisans mezunu olmak (devam zorunluluğu olmayan 3. ve 4. Sınıf öğrencileri de başvuruda bulunabilir.),
3. Sahada çalışacağı için herhangi bir seyahat engeli olmayanlar,
4. Ehliyeti olan ve aktif araç kullananlar,
5. Diksiyonu düzgün, çözüm odaklı, enerjik, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek adaylar,
6. Askerlik görevini tamamlayan, muaf ya da en az 2 yıl süreyle tecil er ettirenler,
7. Öncesinde Qnb Finansbank sınav ve mülakatlarına katılıp, başarısız olmayan adaylar bu ilana başvuru yapabilir. 

Müşteri danışmanı iş ilanına başvuru yaparak, kariyer politikalarını her geçe gün iyileştiren Qnb Finansbank ailesine katılmaya hak kazanabilirsiniz. Qnb Finansbank saha müşteri danışmanı alımı 2019 ilanına başvuru tarihi geçmeden başvurunuzu yapmayı unutmayınız. İlana, başvurunuzu 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapabilirsiniz. Qnb Finansbank saha müşteri danışmanı başvuru linkine tıklayabilir, anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurusu kabul edilen adaylar mülakata çağırılacak ve bütün süreçleri başarı ile tamamlayanlara iş teklifi yapılacaktır. İşe alınan müşteri danışmanları İstanbul Anadolu, Avrupa yakası ve Antalya’da görev yapacaktır. Güncel banka iş ilanlarına ulaşmak için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

İLGİLİ: 

BANKA SINAVLARI
Finansbank eft saatleri
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar