Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu (Anında Onaylı)


Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu (Anında Onaylı)

Siz değerli okurlarımızla Burganbank kredi kartı başvurusu hakkında önemli bilgiler paylaştık.Haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu (Anında Onaylı)
07 Ocak 2019 Pazartesi 16:39 tarihinde paylaşıldı.

1989 yılında Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş. adıyla kurulan Banka, kısa sürede kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankaları arasında yerini almıştır. 2001 yılında büyüme planları ve ticari bankacılık alanındaki birikimlerini aktarma kararıyla Bank Ekspresi bünyesine katmıştır. 2007 yılında Tekfen Grubu, Eurobank EFG ile ortaklığa gitmiş, Eurobank Tekfen A.Ş. adıyla faaliyetlerine devam etmiştir.Burgan Bank, 21 Aralık 2012 tarihinde, Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan hisseleri satın alarak %99,26 payla ana hissedar olmuş, 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren Banka’nın unvanı Burgan Bank A.Ş. olarak değişmiştir.Burgan Bank, Türkiye’de 16 ilde önemli sanayi ve ticaret bölgelerine yayılmış 41 şubesiyle, müşterilerinin «çözüm ortağı» olarak hizmet sunmaktadır. Doğruluk ve güvenilirlik başta olmak üzere, bankacılık etik ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürürken istikrarı ve kaliteyi ön planda tutarak, müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.Burgan Bank Türkiye, dünyanın yükselen merkezi MENA bölgesini yakından tanıyan ve dinamiklerini iyi bilen ana hissedarı ile birlikte müşteri hedeflerini bankacılık faaliyetlerinin merkezine koyarak "size odaklı bankacılık anlayışı" ile hareket etmektedir. Kurumsal, ticari, perakende bankacılık segmentlerinde geniş bir müşteri kitlesi bulunan Banka, Burgan Leasing ve Burgan Yatırım iştirakleri ile de sinerjik bir işbirliği içinde hizmet vermektedir..Peki Burgan bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılmaktadır?


Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?


Burganbank  kredi kartı başvurusu, aşağıdaki yollardan; Türkiye’nin her yerinden yapılabilmektedir ve ücretsizdir.

Şubeler aracılığıyla başvuru imkanı,

İnternet şubesi aracılığıyla başvuru imkanı,

Telefon aracılığıyla başvuru imkanı.Şubeler aracılığıyla: Kişiler kendilerine en yakın Burgan Bank şubesine giderek buradan kredi kartı başvurularını yapabilirler. Başvurular sonrasında kartlar istenirse adreslere gönderilmekte istenirse de şubelerden teslim alınmaktadır.


İnternet şubesi: İnternet sitesi üzerinden direkt olarak da bankanın başvurusu mümkündür. Bunun için siteye giriş yapan kişiler buradan kredi kartı başvurularını gerçekleştirecekleri alana giderek gerekli formu ve hangi kartı talep ettiklerini seçerler. Bu seçimler öncesinde kredi kartlarının özelliklerinin iyi bir şekilde incelenmesi çok önemlidir..


Müşteri Hizmetlerinden: Telefon ile başvurular Burgan Bank içerisinde oldukça popüler başvuru kanallarından birisidir. Bu doğrultuda telefon ile başvuru aşamaları da kendi arasında ikiye ayrılmaktadır. İlk olarak kişiler 0850 222 8 222 numaralı telefondan bankayı arayarak gerekli başvuruları yaparlar. Bu başvurularda karşılarına çıkan müşteri temsilcileri bir dizi güvenlik sorusu ile başvuruları almaktadır. Buna ek olarak internet sitesine giren kişiler buradan “beni arayın” isimli formu doldurabilir. Bu formu dolduran kişiler kısa bir süre sonrasında banka tarafından aranacaktır. Bu seçenek ile birlikte de kişiler bankalara başvurularını gerçekleştirebilirler.


Burgan Bank Kredi Kartları


Burgan Bank içerisinde bonus kartlar en çok tercih edilen kartlar olurken kendi içerisinde de talebe göre farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Bu aşamada genel istatistiklere bakıldığında Burgan Bank Bonus Plus kart en çok tercih edilen kart olmaktadır. Genel olarak daha üstün ya da daha düşük özelliklerde kartlar olsa da bu kredi kartı çoğu kişiye göre en uygun şartlara sahip kredi kartı olmaktadır. Bu özelliklerini sunduğu bonus miktarlarına ve limitine borçludur. Bu sebeple birçok kişi bu kredi kartını tercih ederken diğer bonus kartları ve ücretsiz kredi kartını kullanan kişi sayısı da oldukça fazladır.

Burgan Bank Bonus

Burgan Bank’ın bonus kartları arasında yalnızca temel özelliklere sahip olan kredi kartıdır.

Kişiler bu bonus kart ile birlikte en düşük yıllık ücreti öderlerken bir yandan da düşük oranda bonus kazanabilirler.

Kartın limiti de belirli bir seviyede olduğundan birçok kişi biraz daha üst seviyedeki bonus kartlara yönelmektedir.

Burgan Bank Bonus kart için talep edilen yıllık ücret 60 TL’dir. Diğer bankalara göre biraz daha pahalı bir yıllık ücreti olduğu söylenebilir.

Burgan Bank Bonus ek kart almak isteyen kişiler ise 29.5 TL ödeyerek bu kartı kullanabilirler.

Burgan Bank Bonus Plus

Burgan Bank’ın en çok tercih edilen kredi kartı olma özelliği göstermektedir.

Burgan Bank Bonus kartın sağladığı tüm özellikleri sağlarken daha yüksek bir limit ve bonus imkânı tanımaktadır.

Sunduğu şartlar ve talep edilen yıllık ücreti sebebiyle birçok kişi için en uygun kredi kartıdır.

Anlaşmalı noktalardan yapılan alışverişlerde kişiler yüksek oranda bonus kazanırlar. Bu bonuslar anlaşmalı noktalarda harcanabilmektedir.

Burgan Bank Bonus Plus kartın yıllık ücreti 66 TL’dir. Bu kredi kartına ek kart çıkartmak isteyen kişiler çok sayıda ek kart çıkartabilecekleri gibi yıllık ücreti 33 TL olmaktadır.Burgan Bank Bonus Premium


Burgan Bank’ın en yüksek özelliklerde ki üçüncü kredi kartıdır.

Diğer kartların tüm özelliklerini taşır ve Bonus Plus karta göre daha yüksek bir bonus sunmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışında taksitli alışveriş imkânı sunan kredi kartı istenildiğinde nakit avans imkânı da tanımaktadır.

Burgan Bank Bonus Premium kredi kartı için talep edilen ücret 77 TL’dir. Eğer ek kart çıkarmak isterseniz Burgan Bank yıllık olarak 38.5 TL yıllık ücret talebinde bulunmaktadır.Burgan Bank Bonus Platinum


Burgan Bank’ın en üst seviye kredi kartıdır.

Aylık harcamaları yüksek olan ve üst seviyede bir limite sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir kredi kartıdır.

Bonus oranı en yüksek olan kredi kartı olma özelliği gösterir.

Kullanıcılar %20’ye varan bonuslar ile birlikte bedava alışveriş şansı elde ederler.

Limit konusunda banka bir sınırlama getirmemiştir. Kişilerin gelir düzeylerine göre limitsiz şekilde de kullanılabilir.
Banka tarafından kişilerden 77 TL talep edilir. Ek kart ücreti de Burgan Bank Premium kart da olduğu gibi 38.5 TL olmaktadır.Burgan Bank Hesaplı Kat


Burgan Bank tarafından sunulan ve bonus özelliği olmayan tek kredi kartıdır.

Genel anlamda bankanın en basit düzeneğe sahip kredi kartı olarak gösterilmektedir.

Herhangi bir bonus kampanyası olmadığından kişilerden bir yıllık ücret de talep edilmez.

Kişiler aile fertleri için ek kart talep edebilirken bu ek kartların da belirli bir yıllık ücreti bulunmamaktadır.

Bu kredi kartında kullanıcılar için sigorta imkânı sunulmaktadır.

Kaza sonucu yaşanan vefatta 5.000 TL teminat verilmektedir.Burgan Bank tarafından sunulan kampanyalar bonus imkânları ile paralellik göstermektedir. Kişiler anlaşmalı mağazalardan peşin fiyatına taksit imkânı bulabilirler. Bu imkânları kullanan kişiler her harcamalarından yüksek oranda bonuslar kazanırken sonrasında bu bonuslar ile birlikte bedava alışveriş yapma şansları da olacaktır. Böylece kişiler alışveriş yaptıkça kazanıp istedikleri gibi özel noktalarda harcama yapabilirler.Siz değerli okurlarımızla Burganbank kredi kartı başvurusu hakkında merak ettiğiniz herşeye ilişkin hazırlamış olduğumuz haberimizin detaylarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Akbank kredi kartı başvurusu sayfasına göz atarak Akbank'ın kredi kartlarına başvurunuzu yapabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar