Burgan Bank Mevduat Faiz Oranları 2019


Burgan Bank Mevduat Faiz Oranları 2019

Siz de Burgan Bank mevduat faiz oranları 2019 için bu sayfaya bakabilir, en yüksek faizler ile paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Burgan Bank Mevduat Faiz Oranları 2019
24 Ocak 2019 Perşembe 18:49 tarihinde paylaşıldı.
İnsanlar ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gelir elde etme gereği duymaktadır. Bu gelirleri eğitim, sağlık, kendisinin ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerin bireysel ihtiyaçları doğrultusunda harcamaktadır. İnsanlar bazı ihtiyaçlarını erteleyerek veye harcamalarından kısarak birikim yapmaktadır. Bu birikimleri ani durumlarda olumsuz durumlarda veya bir mal alırken kullanırlar. Yani ne zaman kullanacağı kullanacağı duruma göre değişmektedir. Bu birikimlerini evde tutarak hırsızlık riskine atmak yerine bankaya getirerek güvence altına alabilir. Aynı zamanda bu birikimleriniz evde tuttuğunuz zaman sürekli değişen enflasyon oranlarıyla değer kaybetmektedir. Bankaya yatırmış oluğunuz bu mevduatınız değer kaybının yanı sıra size Burgan Bank mevduat faiz oranları 2019 yüksek faiz oranlarıyla ek kazanç dahi getirmiş olacaktır. Aşağıdaki tablomuzu inceleyrek Burgan Bank' ta mevduatınıza ne kadar süre sonunda ne kadar faiz geleceğini görebilirsiniz.

Burgan Bank Mevduat Faiz Oranları

Birikimizde sürekli artış istiyorsanız mevduatınızı Burgan Bank mevduat hesabınıza yatırmanız durumunda mevduatınız sürekli faiz göreceği için artış gösterecektir. Burgan Bank yüksek faiz oranlarından faydalanmak için mevduatınızı vadeli hesaba yatırmanız gerekmektedir. Vadesiz hesabınız varsa vadeli hesap açarsanız bu faizden faydalanbilirsiniz. Vadesiz hesabınız varsa bankaya gitme gereği duymadan internet bankacılığını kullanarak e-vadeli hesap açarsanız daha yüksek faizden faydalanabilirsiniz. 

 
Miktar

 
Vade Sayısı 

 
Faiz Oranı

 
Net Kazanç 
10.000 TL

 
30 GÜN

 
%22.5

 
143TL

 
15.000 TL

 
30 GÜN


 
%20.5

 
214TL

 
25.000 TL

 
30 GÜN


 
%20.5

 
358TL

 
40.000 TL

 
30 GÜN%20.5 

 
572 TL

 
50.000 TL

 
30 GÜN


 
%20.5

 
716 TL

 
150.000 TL

 
30 GÜN


 
%20.5

 
2.148 TL


Yukarıdaki tabloyu inceleyerek yatırımınızı değerlendirmeniz konusunda karar verebilirsiniz. Paranızı bankaya yatırmadan önce bankaların vermiş oldukları faiz oranlarını size kalacak net faiz  oranlarını inceleyerek çalışmak istediğiniz bankayı belirleyip hesabınızı açarak mevduatınızı yatırabilirsiniz. Burgan Bank Mevduat Faiz Oranları 2019 konusunda yatırımınızı değerlendirmeniz husudunda faiz oranı paylaşımı yaptık sitemizde yer alan diğer bankalarında faiz oranlarını inceleyerek yatırımınızı en kazançlı şekilde değerlendirebilirsiniz.

TÜM BANKALAR: En yüksek faiz veren bankalar 2019


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar