Burgan Bank Personel Alımı 2019


Burgan Bank Personel Alımı 2019

Burgan Bank personel alımı 2019 hakkında merak edilenleri okuyabilirsiniz. Burgan Bank ile bankacılık alanındaki hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Burgan Bank Personel Alımı 2019
09 Aralık 2018 Pazar 18:13 tarihinde paylaşıldı.

Bankacılık sektörü, son yıllarda Türkiye’de büyük bir gelişme göstermiş ve en çok istihdam edilen alan olmuştur. Üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve bankacılık sektöründe deyimli adayların başvuru yapabileceği pek çok ilan yayınlayan Burgan Bank, genç ve dinamik adayların kariyerlerini devam ettirmelerine olanak sağlıyor. Gişeler, genel merkezler, bölge müdürlükleri vb. pek çok pozisyona başvuru yapabileceğiniz bankalar, kişisel ve mesleki yönden gelişmenize de olanak sağlıyor. Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen pek çok gencimiz bulunmaktadır. Bu alandaki ilanlara, bankaların İnternet sitesi üzerinden ya da ‘iş arama portalı’ olarak bilinen çeşitli sitelerden başvuru yapabilirler. Bugün sizlerle, Burgan Bank personel alımı 2019 hakkında merak edilenleri paylaşacağız. Burgan Bank ailesine katılmak isteyen yeni mezun ya da deneyimli adaylar, Burgan Bank İnternet adresine girerek, İnsan Kaynakları menüsünden detaylı bir şekilde araştırmalarını yapabilirler.


BURGAN BANK PERSONEL ALIMI 2019

Farklı bir hizmet kültürü içerisinde yer almak istiyorsanız sizler de, Burgan Bank’ın kadro eksiği olan pozisyonlarına iş başvurularınızı yapabilirsiniz. Dünya kalitesinde hizmet sunan Burgan Bank ailesi, çalışanlarının her türlü eğitimine destek vermektedir. İnsanlığa ve etik değerlerine sahip çıkarak genç, dinamik bir ekip oluşturmayı hedefleyen Burgan Bank ile, mesleki doyumu en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Aşağıda yer alan tabloyu inceleyerek, Burgan Bank’ın hangi kadrolarda açığı olduğunu inceleyebilirsiniz. Size uygun olan pozisyona başvurunuzu yapabilir, Burgan Bank aiesine katılmaya hak kazanabilirsiniz.


BURGAN BANK PERSONEL ALIMI 2019/ AÇIK POZİSYONLAR

1. TEKNİK YÖNETİCİ ASİSTANI

2. DİREKT SATIŞ TEMSİLCİSİ

3. YÖNETİCİ ASİSTANI 

4. İLETİŞİM MERKEZİ OUTBOUND MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ 

5. İLETİŞİM MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

6. BİREYSEL / ÖZEL BANKACILIK PORTFÖY YÖNETİCİSİ

7. İNSAN KAYNAKLARI ORGANİZASYON VE SİREÇ YÖNETİMİ YETKİLİSİ

8. PROJE YÖNETİM OFİSİ YAZILIM TEST STAJYERİ

9. YAZILIM MİMARI

10. YAZILIM UZMANI

11. SİSTEM YÖNETİMİ YÖNETİCİSİ


Çeşitli pozisyonlara eleman alarak büyümeyi hedefleyen Burgan Bank, oluşturduğu stratejileri ile Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer almaya devam ediyor.  Yeni mezunları, deneyimli bankacıları, genç ve dinamik bireyleri bünyesine alarak büyümeye devam ediyor. Burgan Bank personel alımı 2019 ve açık pozsiyonları öğrenerek sizler de, zaman kaybetmeden bankacılık sektöründeki kariyerinize başlayabilirsiniz. Türkiye’de faaliyet gösteren, diğer özel bankaların da personel alımlarını merak ediyorsanız, sitemizdeki haberleri okuyabilirsiniz.

Diğer bankalar:

Ziraat Bankası personel alımı 2019
Akbank personel alımı 2019

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar