Burgan Bank Sim Kart Blokesi Kaldırma


Burgan Bank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Türkiye'nin önde gelen bankalarından Burgan Bank, sim kartınızı bloke etmiş olabilir. Burgan Bank sim kart blokesi kaldırma, çeşitli kanallar aracılığı ile gerçekleşmektedir. Blokenizi kaldırarak, internet şubesine kolayca giriş yapabilirsiniz.

Burgan Bank Sim Kart Blokesi Kaldırma
26 Ocak 2019 Cumartesi 13:26 tarihinde paylaşıldı.
 1989 yılında kurulan Burgan Bank, kısa zamanda kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığında sektörün önde gelen bankaları arasında yerini almayı başarmıştır. Burgan Bank, diğer tüm bankalar gibi 4.5G teknolojisi için sim kart değişikliği yapan vatandaşlara, bilgilendirme yayımladı. Bildiğiniz gibi bütün gsm operatörleri, 1/ 04/ 2016 tarihi itibariyle 4.5G yüksek hızda mobil internet altyapısını kullanmaya başladı. 4.5G yüksek hızda mobil internetten yararlanmak için sim kartlarını değiştiren vatandaşlar, internet ve mobil bankacılığa girişte, kayıtlı cep telefonlarına yollanan şifreyi alamayabilirler. Burgan Bank sim kart blokesi kaldırma hakkında paylaştığımız bilgilere göz atarak, şifrenizin tekrar iletilmesini sağlayabilirsiniz. Yasal düzenlemeler ve güvenlik nedeniyle şifre iletmeyen bankalardan, çeşitli kanallar aracılığı ile blokenizi kaldırabilirsiniz. Sim kart değişikliği yapan vatandaşlar, Burgan Bank sim kart blokesi kaldırma kanallarına başvurarak, internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirler. 

Burgan Bank Sim Kart Bloke Kaldırma

Bütün bankalar internet adreslerinde, 4.5G yüksek hızda mobil internet değişikliğinden yararlanmak için, sim kart değişikliği yapanlara bilgilendirme yazısı yayımladı. Bu yazıda; sim kart değişikliği yapanlara, internet bankacılığına ve mobil bankacılığına girişte gerekli olan, tek kullanımlık akıllı sms’lerin iletilmeyeceğini duyurdu. Bankalar, akıllı sms şifresini iletmeyerek, başka birinin sizin adınıza banka hesaplarınızı ele geçirmesini engelliyor. Bir nevi güvenlik önlemi alan bankalara, sim kart değişikliğiniz hakkında bilgi vererek, internet bankacılığını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Burgan Bank sim kart blokenizi, aşağıdaki yollara başvurarak kaldırabilirsiniz.

Burgan Bank sim kartınız bloke olduysa internet bankacılığına ve mobil bankacılığına giriş yapamazsınız. Kartınız bloke olduysa, akıllı sms şifrenizi alamıyorsanız şu yollara başvurabilirsiniz:

1. Burgan Bank çağrı merkezi: 0 850 222 8 222 numaralı çağrı merkezini arayarak, sim kart blokesi kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

2. Burgan Bank şubeleri:
Size en yakın Burgan Bank şubesine gidebilir, dilekçenizi eksiksiz doldurarak, blokenizin kaldırmasına onay verebilirsiniz.

3. Burgan Bank atm’leri


Burgan Bank sim kart blokesi kaldırma, yukarıda belirtilen kanallar aracılığı ile yapılabilmektedir. Şubelerde sıra beklemek istemiyorsanız, Burgan Bank çağrı merkezleri ve atm’lerinden blokenizi daha kısa sürede kaldırabilirsiniz. Hiç zaman kaybetmeden, blokenizi kaldırmalısınız.

Tüm bankalar: Ziraat Bankası sim kart bloke kaldırma

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar