ING Bank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış Kapanış Saati)


ING Bank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış Kapanış Saati)

ING Bank çalışma saatleri 2019 hakkında araştırmış olduğumuz detaylı bilgileri okuyarak İng Bank açılış saati 2019 ve kapanış saatini öğrenebilirsiniz.

 ING Bank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış Kapanış Saati)
05 Ocak 2019 Cumartesi 21:23 tarihinde paylaşıldı.
 ING Bank 19 Haziran 2007 tarihinde ING Grubu ile Oyak Grubu, Oyak Bank’ın %100 hissesinin ING Grubu’na satışı konusunda anlaşmaya varmış, BDDK onayının ardından 24 Aralık 2007 tarihinde satış işlemleri tamamlanarak Oyak Bank, ING Grubu çatısı altına girmiştir. 7 Temmuz 2008’de de ING Bank Türkiye bireysel ve kurumsal müşterilerine dünya standardında finansal hizmetler sunmaya başlamıştır. Dünyanın önde gelen uluslararası finans kuruluşlarından olan Hollanda kökenli ING Grubu, Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkede, 53 binden fazla çalışanı ile bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet sunmaktadır. ING Grubu, global stratejisi “İleriyi Düşün” kapsamında müşterilerinin özel ve iş hayatlarında bir adım önde olmalarını mümkün kılmayı hedeflemektedir. Yeni nesil bankacılık yapma konusunda iddialı olan ING Bank, dijital bankacılıkta büyüme odaklı bir strateji uygulamaktadır.

İNG BANK ÇALIŞMA SAATLERİ

ING Bankası ülkemizde müşteri sayısı en fazla olan bankalardan birisidir. Bu sebepten vatandaşlar genel itibariyle ING  Bankası şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. ING Bankası çalışma saatleri 2019, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında detaylı olarak anlattık.

ING Bank Kaçta Açılıyor

ING Bank şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri her sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşamları saat 17:00’de kapanmaktadır. ING Bank bunun dışında saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle arası yani öğle tatili sebebi ile kapalı durumdadır

Bazı bankalar acil finansal ihtiyaçlar sebebi ile bazı bankalarını hafta sonu da açmaktadır. Ancak ING Bankası hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri hizmet sunmamaktadır. ING Bankası’nda işlemleri olan vatandaşlar sadece hafta içi ve mesai saatleri içerisinde halletmek durumundadırlar. Bu ülkemizdeki tüm şubeler için geçerlidir.

EFT: İNG BANK EFT SAATLERİ


ING Bank Bayramda Açık mı?
ING Bank, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, 1 Ocak, 1 Mayıs, 15 Temmuz, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi tatillerde hizmet vermemektedir. Siz sevgili okurlarımızla ING Bank çalışma saatleri 2019’a ilişkin önemli bilgilere yer verdik. Bu sayfada çalışma saatleri,özel günlerde çalışma saatleri gibi önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Banka sınavları

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar