HALKBANK Çalışma Saatleri 2019 (Açılış, Kapanış Saati)


HALKBANK Çalışma Saatleri 2019 (Açılış, Kapanış Saati)

Halbank kaçta kapanıyor, Halkbank kaçta açılıyor, Halkbank çalışma saatleri 2019 yılında nedir?, Halk Bankası saat kaçta kapanır.

HALKBANK Çalışma Saatleri 2019 (Açılış, Kapanış Saati)
05 Ocak 2019 Cumartesi 12:59 tarihinde paylaşıldı.
 Halkbank çalışma saatleri 2019 hakkında araştırmış olduğumuz detaylı bilgileri okuyarak çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Bankalar kaçta açılır,kaçta kapanır,tatil günlerinde,haftasonları açık mıdır gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Türkiye Halk Bankası A.Ş., ya da bilinen kısa adı ile Halkbank, küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye kolay ve ucuz kredi verme amacı ile kurulmuş olan bir kamu bankasıdır. 1938 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Halk Bankası kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde sadece ülkemizin değil, dünyanın en büyük bankaları arasında kendisine yer edinmiştir. Öyle ki; aktif büyüklüğü ile dünyanın en büyük 160 bankasından bir tanesi olarak kabul edilmektedir.

HALKBANK KAÇTA AÇILIYOR

Halkbank bünyesinde 17 bini aşkın çalışana sahiptir. Kurum müşterilerine 1000’i aşkın şubesind e finansal destek sunmaktadır. Halkbank ülkemizde müşteri sayısı en fazla olan bankalardan birisidir. Bu sebepten vatandaşlar genel itibariyle Halk Bankası şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Halkbank çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında detaylı olarak anlattık.


 
Açılış

 
09:00 - 12:30

 
Öğle

 
12:30 - 13:30

 
Öğlen açılış

 
13:30 - 17:30


Halkbank şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri her sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşamları saat 17:00’de kapanmaktadır. Halkbank bunun dışında saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle arası yani öğle tatili sebebi ile kapalı durumdadır.

Halk Bankası Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?


Bazı bankalar acil finansal ihtiyaçlar sebebi ile bazı bankalarını hafta sonu da açmaktadır. Ancak Halk Bankası hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri hizmet sunmamaktadır. Halk Bankası’nda işlemleri olan vatandaşlar sadece hafta içi ve mesai saatleri içerisinde halletmek durumundadırlar. Bu ülkemizdeki tüm şubeler için geçerlidir.

Halkbank Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı?


Halk Bankası şubeleri sadece hafta sonu değil aynı zamanda Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı) ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve bunlar haricinde 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kapalı durumdadır. Bunun dışında 31 Aralık, 10 Kasım, 28 Ekim gibi çeşitli günlerde Ziraat Bankası şubeleri açıktır. Hali hazırda bu tarihler resmi tatil değildir.

İzmir, Bursa, Antalya, Samsun, İstanbul, Ankara, Erzurum, Beşiktaş, Bağcılar, Ataşehir, Diyarbakır, Eskişehir, Elazığ, Gaziantep, Isparta, İzmit, Kayseri, KKTC, Konya, Lefkoşa, Girne, Ordu, Levent, Maslak, Şişli, Sultanbeyli, Yalova gibi tüm il ve ilçelerimizde vermiş olduğumuz çalışma saatleri geçerlidir. Siz sevgili okurlarımızla Halkbank çalışma saatleri 2019’a ilişkin önemli bilgilere yer verdik. Haberimizde çalışma saatleri,özel günlerde çalışma saatleri gibi önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Akbank çalışma saatleri
Halkbank eft saatleri
halkbank kredi faiz oranları 2019Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar