İş Bankası Çalışma Saatleri (Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor)


İş Bankası Çalışma Saatleri (Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor)

Bu sayfamızdan İş Bankası kaçta kapanıyor?, İş Bankası çalışma saatleri 2019 ve saat kaçta açılıyor sorularına yanıt bulabilirsiniz.

İş Bankası Çalışma Saatleri (Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor)
05 Ocak 2019 Cumartesi 21:55 tarihinde paylaşıldı.
Siz değerli okuyucularımız içinyapmış olduğumuz bu haberizimizdeİş Bankası çalışma saatleri 2019 ile ilgilibilgileri derledik  , çalışma günleri ile İş Bankası şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, bayramda hafta sonu açık mı, kapalı mı, çalışıyor mu?Bütün  merak ettiğiniz sorularınıza bu yazımızdan ulaşa bilirsiniz. İş Bankası çalışma saatleri 2019, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamından ulaşabilirsiniz. Türkiye'de bankacılığın gelişimi bir buçuk yüzyılı aşkın bir evreyi kapsar. Bu sürecin ulusal boyutunun temelleri İkinci Meşrutiyet yıllarında atılmayabaşlanmışsa da bilfiil gerçekleşmesi ulus devletin kuruluşu ile yaşıttır.

İŞ BANKASI KAÇTA AÇILIYOR?

Türkiye İş Bankası'nın gelişimi bu bağlamda Cumhuriyet'in bankacılık ve finans tarihini yansıtmaktadır ve İş Bankası doksan yılı aşkın bir süredir Türkiye'de bankacılık sektörünün omurgasını oluşturmaktadır. İş Bankası iştirakleriyle birlikte, müşteri odaklı, yenilikçi ve çağdaş yaklaşımıyla kurulduğu günden bu yana ülkenin en değerli ve güvenilir kurumlarından biri olmayı başarmıştır.“Türkiye’nin Bankası” tanımıyla özdeşleşen “İş Bankası” markası, köklü bir geleneği, güveni, öncülük ve yenilikçiliği bir arada barındırmaktadır.

İŞ BANKASI KAÇTA KAPANIYOR?

İş Bankası’nın sahip olduğu geniş mevduat tabanı kuruluşundan bu yana güçlenerek devam eden müşteri güveninin açık bir göstergesidir.İş Bankası dünya liginde rekabet eden öncü Türk bankası özelliği ile uluslararası itibarını artırmaya devam etmektedir. İŞ Bankası ülkemizde birçok hizmet vermektedir. Bu sebepten şubeleri de genel itibariyle kalabalık olmaktadır. İŞ Bankası şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. 


 
Açılış

 
09:00 - 12:30

 
Öğle molası

 
12:30 - 13:30

 
Öğlen açılış

 
13:30 - 17:00


Türkiye İş Bankası haftasonu ve resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Ülkemiz genelinde hizmet sunmakta olan İŞ Bankası şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 17:00’de kapanmaktadır. İŞ Bankası şubeleri ayrıca saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili yani öğle arası sebebi ile kapalı durumdadır.İş Bankası’nın ülkemizde milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı acil finansal ihtiyaçların giderilmesi adına İş Bankası bazı şubelerini hafta sonu yani Cumartesi ve Pazargünleri açık tutmaktadır. Hafta sonu ve bayramda açık olan İş Bankası şubeleri ile bu şubelerin çalışma saatleri aşağıda verilmiştir. Ayrıca İş Bankası şubesine giderek sıra beklemek yerine siz de İş Bankası internet şubesini (https://www.isbank.com.tr) tercih ederek tüm bankacılık işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.


Bilkent/Ankara İş Bankası Şubesi : Pazar hariç her gün 10:00-18:30


Cepa Alışveriş Merkezi/Ankara : Pazar hariç her gün 10:00-13:30 14:30-18:30


212 Outlet AVM/ İstanbul : Pazar hariç her gün 10:00-18:30


Arena Park AVM/İstanbul : Hafta içi her gün 10:00-18:30 Cumartesi 10:00-13:00 14:00-18:30, Pazar kapalı


Atatürk Hava Limanı/İstanbul : Her gün 00:00-24:00


Cevahir Alışveriş Merkezi/İstanbul : Her gün 10:00-19:30


Kipa-Balçova/İzmir : Her gün 10:00-18:30


Kipa-Büyükçiğli/İzmir : Her gün 10:00-18:30Mavişehir/İzmir : Hafta içi her gün 10:00-18:30 Cumartesi 12:00-17:00, Pazar kapalı


Yukarıda vermiş olduğumuz İş Bankası şubeleri bayram ve resmi tatil günlerinde de çalışmaktadır. Ancak diğer İş Bankası şubeleri Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günü ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatillerde kapalıdır.Bunun dışında 31 Aralık, 10 Kasım, 28 Ekim gibi çeşitli günlerde İş Bankası şubeleri açıktır. Hali hazırda bu tarihler resmi tatil değildir. Siz sevgili okurlarımıza bu yazımızda İş Bankası çalışma saatleri 2019, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Haberimizde çalışma saatleri,özel günlerde çalışma saatleri gibi önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca bakabilirsiniz: İş Bankası eft saatleriBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar