Odeabank Çalışma Saatleri 2019


Odeabank Çalışma Saatleri 2019

Odeabank çalışma saatleri 2019 hakkında araştırmış olduğumuz detaylı bilgileri okuyarak çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Bankalar kaçta açılır,kaçtakapanır,tatilgünlerinde,haftasonları açık mıdır gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Odeabank Çalışma Saatleri 2019
05 Ocak 2019 Cumartesi 21:43 tarihinde paylaşıldı.
  Odeabank, Bank Audi sal’nin Türkiye’deki yüzde yüz iştiraki olarak 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirkettir. Şirket, 20 Haziran 2012 tarihinde faaliyet izni almak için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na başvuruda bulunmuş ve BDDK’dan gerekli izinleri alarak faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizde büyüme hedeflerine büyük önem veren kurum, bu doğrultuda yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Odeabank 1500’ü aşkın çalışanı ve onlarca şubesi ile hizmet sunmaktadır. Odeabank müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar ile oldukça tercih edilen bir finans kurumu olmayı başarmış ve ülkemizde çok sayıda müşteriye ulaşmıştır. Odeabank müşterileri ile bankanın şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Odeabank çalışma saatleri 2019, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.


Odeabank Çalışma Saatleri

Ülkemiz genelinde hizmet sunmakta olan Odeabank şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 17:00’de kapanmaktadır. Odeabank şubeleri ayrıca saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili yani öğle arası sebebi ile kapalı durumdadır.Odeabank hafta sonu çalışmamayı tercih eden bankalardan bir tanesidir. Yani hafta sonu açık Odeabank şubeleri bulunmaz ve tüm şubeler kapalı durumdadır. Hafta sonu olduğu gibi bayramlarda ve diğer resmi tatillerde de Odeabank şubeleri kapalı durumdadır. Yani Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban  Bayramı, arefe günü ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde bankanın şubeleri kapalı durumdadır.

Siz sevgili okurlarımıza bu yazımızda Odeabank çalışma saatleri 2019, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik.Haberimizde çalışma saatleri,özel günlerde çalışma saatleri gibi önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bakınız:

Eft saatleriBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar