ŞekerBank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış Kapanış Saati)


ŞekerBank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış Kapanış Saati)

ŞekerBank çalışma saatleri 2019 hakkında araştırmış olduğumuz detaylı bilgileri okuyarak çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Bankalar kaçta açılır,kaçtakapanır,tatilgünlerinde,haftasonları açık mıdır gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

ŞekerBank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış Kapanış Saati)
05 Ocak 2019 Cumartesi 21:29 tarihinde paylaşıldı.
 Şekerbank Türk Ananim Şirketi 12 Ekim 1953 tarihinde Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile kurulmuş bir bankadır. Bankanın o dönemlerde ki kuruluş amacı şeker pancarı üreticilerine finansal destek olmaktı ve Eskişehir ‘de kuruldu.1956 yılında ise banka Ankara ‘ya taşınmış ve ismi Şekerbank olmuştur. 1993 tarihinden itibaren ise özel banka statüsü ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bankanın hisselerine gelecek olursak 1997 yılında halka arz işlemleri gerçekleştirilmiştir. Banka 2004 yılında ise Genel Müdürlüğü ‘nü (Yönetim) İstanbul ‘a taşımıştır. Edindiğimiz son bilgilere göre bankanın Türkiye genelinde 312 adet şubesi, 11 adet bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Ayrıca yurtdışında 1 adet temsilciliği mevcuttur. Bankanın toplam personel sayısı ile 4.000 ‘in üzerine çıkmıştır.Sizlerle Şekerbank çalışma saatleri 2019 hakkında hazırlamış olduğumuz haberimizi inceleyebilirsiniz.

PARANI DEĞERLENDİR: En yüksek faiz veren bankalar


Şekerbank Kaçta Açılıyor


Şeker Bank şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri her sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşamları saat 17:00’de kapanmaktadır. Şeker Bank bunun dışında saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle arası yani öğle tatili sebebi ile kapalı durumdadır.Hafta sonları  tüm Şekerbank Türkiye genelinde tüm şubeleri kapalıdır. Hafta sonları şubeler açık olmayacağı için şubelerden işlem yapamazsınız sadece Şekerbank internet şubesinden şubede yapılan birçok işlemi internet şubesinden de yapabilirsiniz.


 
Açılış

 
09:00 - 12:30

 
Öğle

 
12:30 - 13:30

 
Öğlen açılış

 
13:30 - 17:00Şeker Bankası şubeleri sadece hafta sonu değil aynı zamanda Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı) ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve bunlar haricinde 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kapalı durumdadır. Siz sevgili okurlarımızla Şekerbank çalışma saatleri ilişkin önemli bilgilere yer verdik.Haberimizde çalışma saatleri,özel günlerde çalışma saatleri gibi önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca banka sınavları sayfasına da bakarak Şekerbank'ın banka sınavları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar