TEB Çalışma Saatleri (Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor)


TEB Çalışma Saatleri (Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor)

Bu sayfamızdan Teb kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor ve Teb çalışma saatleri 2019 bilgilerine ait verileri inceleyebilirsiniz.

TEB Çalışma Saatleri (Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor)
05 Ocak 2019 Cumartesi 21:50 tarihinde paylaşıldı.
Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından Türk Ekonomi Bankası (TEB), bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. TEB çalışma saatleri 2019, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamından ulaşabilirsiniz. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir.TEB, 10 Şubat 2005 tarihinde bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile stratejik ortaklık anlaşması imzalamıştır. Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştiren bu stratejik ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing Solutions, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.Yalnızca finansal anlamda büyümeye değil verimliliğe de odaklanarak tüm paydaşları için daha fazla değer yaratmayı hedefleyen TEB, KOBİ’lerden kadın patronlara, finansal okuryazarlıktan girişimciliğe, inovasyondan spora kadar geniş bir alanda sorumluluk bilinciyle projelerini hayata geçirerek hem TEB markası hem de Türkiye’ye değer katmayı sürdürmektedir.Türk Ekonomi Bankası ülkemizde 6 milyonu aşkın müşterisine hizmet vermektedir. Bu sebepten şubeleri de genel itibariyle kalabalık olmaktadır. TEB müşterileri ile TEB şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar.

TEB Kaçta Açılyor

Ülkemiz genelinde hizmet sunmakta olan TEB şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 17:00’de kapanmaktadır. TEB şubeleri ayrıca saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili yani öğle arası sebebi ile kapalı durumdadır.


 
Açılış

 
09:00 - 12:30

 
Öğle

 
12:30 - 13:30

 
Öğlen açılış

 
13:30 - 17:00


İlgili: TEB internet şifresi alma

Türk Ekonomi Bankası’nın ülkemiz genelinde milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. Bu kişilerin her an acil finansal ihtiyaçları olabilir. TEB, bu ihtiyacı görüp bazı şubelerini hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de açık tutma kararı almıştır. Aşağıda vermiş olduğumuz listede TEB hafta sonu açık şubeleri ile 24 saat açık TEB şubeleri verilmiştir.

Türk Ekonomi Bankası şubeleri genel olarak Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Ancak yukarıda vermiş olduğumuz şubeler bu resmi tatil günlerinde de açık durumdadır.Bunun dışında 31 Aralık, 10 Kasım, 28 Ekim gibi çeşitli günlerde TEB Bankası şubeleri açıktır. Hali hazırda bu tarihler resmi tatil değildir. Siz sevgili okurlarımıza bu yazımızda TEB çalışma saatleri açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Haberimizde çalışma saatleri,özel günlerde çalışma saatleri gibi önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 
Eft saatleriBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar