VakıfBank Çalışma Saatleri 2019 (Kaçta Açılır)


VakıfBank Çalışma Saatleri 2019 (Kaçta Açılır)

Vakıf Bank çalışma saatleri 2019 hakkında araştırmış olduğumuz detaylı bilgileri okuyarak çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Bankalar kaçta açılır,kaçtakapanır,tatilgünlerinde,haftasonları açık mıdır gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri 2019 (Kaçta Açılır)
05 Ocak 2019 Cumartesi 21:58 tarihinde paylaşıldı.

1954 yılında, vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınmanın gereksinimleri doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek amacıyla kurulan VakıfBank, o günden bu yana çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamalarıyla Türkiye’nin tasarruf düzeyinin gelişim sürecine katkıda bulunmaktadır. VakıfBank; “Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” olma vizyonu doğrultusunda, vakıf kültüründen aldığı güçle, kendisine emanet edilen varlık ve değerleri etkin ve verimli yöneterek müşteriler, çalışanlar, hissedarlar ve topluma kattığı değerleri sürekli artırma misyonuyla hareket etmektedir.Kurumsal, ticari, KOBİ ve tarım bankacılığının yanı sıra bireysel ve özel bankacılık alanlarında da çağdaş bankacılık ürün ve hizmetleri sunan VakıfBank, özellikle bir alanda değil, tüm finansal alanlarda uzmanlaşmış, Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir.VakıfBank’ın temel değerleri; güvenilirlik, sosyal sorumluluk, sonuç odaklılık, müşteri odaklılık, yenilikçi olmak, takım olmak, sadakat ve liderlik olarak özetlenebilir. Vakıfbank çalışma saatleri 2019, mesai saatleri, çalışma günleri ile hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

VAKIFBANK KAÇTA AÇILIR

VakıfBank, sosyal sorumluluk bilinciyle, uzun yıllardır spora ve kültür sanat hayatına yaptığı katkılarla örnek bir kurum olarak da Türk finans sektöründe önemli bir role sahiptir.Ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olan Vakıfbank, milyonlarca müşteriye sahiptir. Bu sebepten genel itibariyle kurumun şubeleri kalabalık olmaktadır. Vakıfbank müşterileri ise Vakıfbank şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar.

 
Açılış

 
09:00 - 12:30

 
Öğle molası

 
12:30 - 13:30

 
Öğlen açılış

 
13:30 - 17:00


(Hafta içi her gün)

Ayrıca Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek sıra beklemek yerine Vakıfbank internet şubesi şifre alma işlemini tamamlayarak Vakıfbank İnternet şubesini (https://www.vakifbank.com.tr/) kullanabilirsiniz.


Ülkemiz genelinde hizmet sunmakta olan Vakıf Bankası şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 17:00’de kapanmaktadır. Vakıf Bankası şubeleri ayrıca saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili yani öğle arası sebebi ile kapalı durumdadır.Bazı banka şubeleri hafta  sonu yani Cumartesi ve Pazargünleri müşterilerinin acil finansal ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bazı şubelerini açık tutuyorlar. Ancak Vakıfbank bu bankalardan bir tanesi değil. Ülkemiz genelinde bulunan Vakıfbank şubelerinin hepsi Cumartesi ve Pazar günleri kapalı durumdadır. Bu sebepten şubelerden gerçekleştirmek zorunda olduğunuz işlemleri bir sonraki iş günü olan Pazartesi günü halletmek zorundasınız.


Vakıfbank şubeleri tıpkı hafta sonu olduğu gibi Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ) ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda arefe günlerinde ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs,23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet sunmamaktadırlar.Bunun dışında 31 Aralık, 10 Kasım, 28 Ekim gibi çeşitli günlerde Vakıfbank şubeleri açıktır. Hali hazırda bu tarihler resmi tatil değildir.
 Siz sevgili okurlarımıza bu yazımızda Vakıf Bankası çalışma saatleri 2019, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Haberimizde çalışma saatleri,özel günlerde çalışma saatleri gibi önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

iLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: EFT SAATLERİ
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar