Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri 2019


Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri 2019

Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri 2019 hakkında araştırmış olduğumuz detaylı bilgileri okuyarak çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Bankalar kaçta açılır,kaçtakapanır,tatilgünlerinde,haftasonları açık mıdır gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri 2019
05 Ocak 2019 Cumartesi 22:00 tarihinde paylaşıldı.
1944 yılında Türkiye’nin perakende bankacılık odaklı ilk ulusal çaplı özel bankası olarak kurulan Yapı Kredi, aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin 4. büyük özel bankasıdır. Yapı Kredi, kuruluşundan bu yana, müşteri odaklı bankacılık anlayışı, yenilikçiliği ön planda tutan yaklaşımı ve finans sektörünün gelişimine olan katkısı ile konumunu güçlendirmiştir. Birleşmeden bu yana Yapı Kredi, sürdürülebilir ve güçlü performans sergilemektedir. Banka, aynı zamanda, toplumun sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamak için çalışmaktadır. Bu kapsamda Yapı Kredi, eğitim, çevre, kültür ve sanatla ilgili alanlarda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir.Yapı Kredi ülkemiz genelinde 1000’e yakın şubesi, 4000’i aşkın şubesi ve 19 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır.Yapı Kredi Bankası aktif büyüklüğü ile ülkemizin en büyük 4. Özel bankasıdır. Bankanın 10 milyon aşkın müşterisi bulunmaktadır. Yapı Kredi müşterileri ise bankanın şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Yapı Kredi çalışma saatleri 2019,mesai saatleri, çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.


Yapı Kredi Bankası Kaçta Kapanıyor

 
Açılış

 
09:00 - 12:30

 
Öğle

 
12:30 - 13:30

 
Öğlen açılış

 
13:30 - 17:00


(Hafta içi her gün)

Ülkemiz genelinde bir çok hizmet sunmakta olan Yapı Kredi şubeleri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) sabah saat 09:00’da hizmet sunmaya başlamakta ve akşamları da saat 17:00’da kapanmaktadır. Yapı Kredi şubeleri bunun dışında saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili, öğle arası sebebi ile kapalı durumdadır.Yapı Kredi Bankası’nın şubeleri genel olarak Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu kapalı durumdadır. Ancak banka bazı şubelerini müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına açık tutmaktadır. Hafta sonu açık Yapı Kredi şubeleri aşağıda verilmiştir.

Benzer konular:

Akbank çalışma saatleri
Teb kaçta açılıyor


Şube Kodu

Şube Adı

Şehir

Açık/Kapalı

Cumartesi

Pazar

683

Carrefour

İstanbul

Açılış Saati

Kapanış Saati

Açık

10:00

21:30

Açık

10:00

21:30

Yapı Kredi şubeleri tıpkı hafta sonu olduğu gibi bayramlarda da çoğu şubesi kapalı durumdadır. Sadece yukarıda vermiş olduğumuz İstanbul ilinde yer almakta olan şube bayram ve resmi tatillerde açıktır. Bunun dışında yer alan tüm Yapı Kredi şubeleri 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ve Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ) ile Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır.

Bunun dışında 31 Aralık, 10 Kasım, 28 Ekim gibi çeşitli günlerde Yapı Kredi Bankası şubeleri açıktır. Hali hazırda bu tarihler resmi tatil değildir. Siz sevgili okurlarımızla Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri 2019’a ilişkin önemli bilgilere yer verdik.Haberimizde çalışma saatleri,özel günlerde çalışma saatleri gibi önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca eft gönderim işlemleriniz için eft saatleri 2019 sayfasına da göz atabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanmak için Yapı Kredi internet bankacılığı şifre alma sayfasına gidiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar