Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2018


Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2018

Bu sayfada yer alan bilgiler ile Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu yapabilir ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisiniz hemen kullanabilirsiniz.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2018
12 Eylül 2018 Çarşamba 17:08 tarihinde paylaşıldı.
Acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen bir çok ev hanımı, Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu yaparak anında kredisini kullanabiliyor. 36 aya varan vadeli, uygun faizli ihtiyaç kredisini kullanmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgileri kontrol ederek hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

DENİZBANK EV HANIMLARINA KREDİ!

Denizbank'ta ev hanımlarına ayrıcalıklı ve özel paketler bulunmaktadır. Ev hanımlarına ipotek karşılığı kredi, ev hanımına özel altın günleri, ev hanımlarına mevduat biriktiren hesap gibi pek çok alternatif Denizbank'ta bulunmaktadır. Siz de Denizbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız öncelikle aşağıda bulunan maddeleri incelemeli ve bu şartları taşıyıp taşımadığınızı kontrol etmelisiniz.

Ek gelir: Denizbank'tan kredi kullanmak isteyen çalışmayan ev hanımlarının ek gelir sahibi olması gerekmektedir. Ek gelir olarak kira geliri, dul aylığı, emekli aylığı gibi gelirler sayılabilir.

İpotekli kredi: Denizbank, ipotek karşılığı kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Üzerinize kayıtlı bir taşınmazınızı (Ev, arsa, arazi ve benzeri) bankaya ipotek ettirerek karşılığında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Kefil: Yakınınızı bankaya kefil göstererek ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Krediye kefil olacak kişinin de kredi çekmeye elverişli durumu olması gerekmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Ev hanımlarına kredi veren bankalar


Başvuru evrakları:

 

 

Nüfus cüzdanı,
Gelir belgesi veya ek gelir belgesi,
İkametgah,
Son 3 aya ait fatura,
Banka tarafından istenilecek ek belgeler.


Çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank, yukarıdaki şartlar altında hanımlara kredi vermektedir. Ayrıca şunu da belirtelim, hiçbir banka kredi notu kötü olan, kredi sicili temiz olmayan ve geliri olmayan kişilere kredi vermez. Çalışmadan kredi kullanmak istiyorsanız yukarıdaki şartlar altında ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi çekebilirsiniz. Eğer kredi kartı geçmiş ödemeleriniz düzensizse yine bankalar size kredi vermekte zorluk çıkartacaktır. Sizlere önerimiz kredi çekmeden önce kredi notunuzu kontrol ederek eğer kötü bir kredi notuna sahipseniz, kredi notunuzu yükselttikten sonra kredi başvurusu yapmanızdır. Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu yapabilmek için Denizbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. En yakın Denizbank şubesine giderek yukarıdaki belgelerle başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Ayrıca Akbank ev hanımlarına kredi sayfasına da bakarak Akbank'ın ev hanımlarına özel sunduğu kredi paketini de değerlendirebilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar