Denizbank Sim Kart Blokesi Kaldırma


Denizbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

4.5G uyumlu cihazınızla internet ve mobil bankacılığa girişte sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, Denizbank sim kart blokesi kaldırma konulu haberimizi okumaya başlayabilirsiniz.

Denizbank Sim Kart Blokesi Kaldırma
22 Ocak 2019 Salı 16:51 tarihinde paylaşıldı.
 Denizbank internet bankacılığı ve mobil bankacılığı için gerekli olan şifreniz bloke olduysa, çeşitli yollara başvurarak blokenizi kaldırabilirsiniz. Denizbank sim kart bloke kaldırma işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, paylaşmış olduğumuz bilgilere göz atabilirsiniz. 4.5G yüksek hızda mobil internet altyapısını kullanan gsm operatörleri, teknolojiye uygun sim kart, telefon ve operatör değişikliği yapıyor. Cihazını ve sim kartını 4.5G teknolojisine uygun hale getiren vatandaşlarımız internet ve mobil bankacılığa girişte sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bankalar güvenlik açısından değişim yapan müşterilere, internet ve mobil bankacılığa girişte tek kullanımlık akıllı sms şifresi yollamıyor. Sizler de telefon, operatör veya sim kart değişikliği yaptıysanız ve akıllı sms şifresi alamıyorsanız, aşağıda belirtmiş olduğumuz yolları izleyerek sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Bloke kaldırma işlemini tamamlayarak, internet ve mobil bankacılığını dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Denizbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Bahsetmiş olduğumuz teknolojiden yararlanmak için, sim kart/ telefon veya operatör değişikliği yaptıysanız, akıllı sms şifresi alamazsınız. Denizbank müşteriyseniz ve tek kullanımlık akıllı sms şifrenizi alamıyorsanız, aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz:

1. Denizbank şubeleri: Bulunduğunuz lokasyona en yakın Denizbank şubesine giderek, sim kart bloke kaldırma talebinizi iletebilirsiniz. Size verilen dilekçeyi doğru bir şekilde doldurup, blokenizi kaldırabilirsiniz.
2. Denizbank atm’leri: Sms ile tek kullanımlık şifre alabilmek için Denizbank atm’lerinden onay verebilirsiniz. 
3. Denizbank internet şubesi: İlk giriş denemenizden tam 48 saat sonra internet şubesine giriş yaparak blokenizi kendinizde kaldırabilirsiniz.
4. Denizbank müşteri hizmetleri: 0850 222 0800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak bloke kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.
 
Denizbank sim kart bloke kaldırma işlemini, internet bankacılığına ilk girişten 48 saat sonra, https://www.denizbank.com/internet-bankaciligi adresine giriş yaparak kaldırabilirsiniz. Blokenizi kaldırarak, 4.5G uyumlu cihazınızla internet ve mobil bankacılığa giriş için gerekli olan akıllı sms’inizi almaya başlayabilirsiniz. Denizbank sim kart blokesi kaldırma nasıl yapılır diye merak eden vatandaşlarımız, sayfamızdaki bilgilere göz atarak, yukarıdaki yollara başvurup blokelerini kaldırabilirler. Zamana kaybetmek istemiyorsanız, Denizbank atm’leri, internet şubesi ve müşteri hizmetlerinden daha kısa sürelerde bloke kaldırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların sim kart blokesi kaldırma yollarını merak ediyorsanız, sitemizdeki haberlere göz atabilirsiniz. 

Ayrıca Akbank sim kart bloke kaldırma sayfasından da Akbank'ın sim kart değişikliği sonrasında oluşan blokesinin nasıl kaldırıldığını da öğrenebilirsiniz.
YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 2 yorum mevcut

  • Omerdurbak 1 yıl önce yorumlandı

   sim kart bloke sim kart bloke

  • Omerdurbak 1 yıl önce yorumlandı

   sim kart bloke sim kart bloke

  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar