Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Ziraat müşteri hizmetlerine bağlanamayanlar bu sayfadan Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019 yılı bilgilerine göz atarak hemen müşteri temsilcisine bağlanabilir.

sponsorlu reklamlar
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019
08 Ocak 2019 Salı 14:30 tarihinde paylaşıldı.
sponsorlu bağlantılar
 1863 yılında Osmanlı döneminde hizmete başlayan Ziraat Bankası, günümüze kadar hizmetine kesintisiz devam etmiştir. Bundan dolayı öğrenciden emeklilere kadar müşteri portföyü bulunan Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetleri çağrı merkezi de oldukça sık kullanılmaktadır. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını bu sayfadan öğrenerek müşteri hizmetlerini aradığınızda menüler arasında kaybolmadan direk olarak temsilciyle görüşme yapabilirsiniz. Bunun için bilmeniz gereken kısa yol yönergeleri bu sayfamızda yer almaktadır. Ziraat Bankası'na 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla görüşme sağlayabilirsiniz. Kayıp çalıntı bildirimi, kredi işlemleri, ödeme işlemleri, para transferi, bilgi güncelleme, bilgi alma, başvurular ve pek çok bankacılık işlemleri kolaylıkla müşteri temsilcisini arayarak yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerinde sıra olmasının yanı sıra bazı durumlarda menüler arası kopukluk da yaşanabilmektedir. Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler de bu yola başvurarak anında müşteri temsilcisiyle görüşmek istemektedir. 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0850 220 00 00

Yukarıda yer alan Ziraat müşteri hizmetleri çağrı merkezi 0850 220 00 00 veya 444 00 00 numaralarını arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Tabi, Ziraat Bankası'nın şubeleri, bankamatikleri gibi çağrı merkezi de çoğu durumda yoğunluk yaşanmaktadır. Siz de bu yoğunluğa takılmamak, sıra beklememek için Ziraat Bankası internet bankacılığı (https://www.ziraatbank.com.tr) ve Ziraat mobil şubeyi (buradan indirilebilir) kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi vakit kaybetmeden yapabirsiniz. Örneğin birine para transfer işlemlerini, fatura ödemelerinizi, Gsm tl yükleme işlemlerini, bilgi güncelleme, yatırım işlemler, döviz alım-satım, altın alım satım gibi pek çok banka işlemlerini Ziraat internet bankacılığı sayesinde anında gerçekleştirilebilir. Ayrıca aşağıda bulunan yöntemleri kullanarak çağrı merkezine de bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Direk Bağlanma:

1. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası "444 00 00" arayın.
2. Diğer aşamada hesap işlemleri menüsü "1" tuşuna basın.
3. Daha sonra ise "4" tuşuna basarak direk müşteri temsilcisine bağlanın.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İşlemler Listesi:

Kayıp - çalıntı bildirim işlemleri,
Eft, havale gibi para transfer işlemleri,
Bilgi güncelleme ve bilgi alma,
Yatırım işlemleri,
Şifre değiştirme ve yeni şifre alma,
Kredi faizleri ile ilgili bilgiler,
Pos işlemleri için Ziraat Bankası pos destek sayfasına gidiniz.

Bu sayfamızda yer alan bilgiler ile siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilir ve müşteri hizmetlerini arayarak tüm banka işlemlerinizi çağrı merkezinden canlı olarak yapabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetleri 7/24 aktif olarak hizmet vermektedir. Özellikle bir çok müşterinin tercih etmesinden dolayı çağrı merkezi çok yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine en yakın Ziraat şubelerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya Ziraat internet şube ve mobil şubeden tüm işlemlerinizi anında güvenli şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın aradıktan sonra sizden TC kimlik no yada hesap numarası gibi bilgiler isteyebilmektedir. Ayrıca müşteri hizmetlerine bağlandığınızda anne kızlık soyadının bazı harfleri, doğum yılınız gibi güvenlik bilgileri de tarafınıza sorulacaktır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma ile ilgili tüm güncel bilgilere bu sayfadan ulaşabilir, ayrıca aşağıda yer alan bağlantılı sayfalara da bakarak güncel bilgileri alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet şubesi şifre alma
Ziraat Bankası eft saatleri
YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 4 yorum mevcut

  • Uygunkredibankalar.com @Tülay Boztepe 9 ay önce yorumlandı

   Tülay hanım merhaba,
   Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma konumuzda yer alan detaylara göz atarak siz de hemen müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  • İrem SAK 9 ay önce yorumlandı

   müşteri hizmetlerinin telefonu sürekli meşgul çalıyor, insanları salak yerine koyuyorsunuz artık yeter ziraat bankası...

  • Tülay Boztepe 9 ay önce yorumlandı

   ziraat bankası müşteri hizmetlerine bağlanmama rağmen bir türlü ses gelmiyor, banka bilerek telefonu açmıyor.

  • Ahmet Yurt 9 ay önce yorumlandı

   ziraat bankası müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamıyorum, sürekli hata veriyor.

  
  
  En Uygun Kredi Veren Bankalar En Uygun Kredi 2019
  2019 © Mevduat faiz oranları, kredi faiz oranları 2020