Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Ziraat müşteri hizmetlerine bağlanamayanlar bu sayfadan Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 yılı bilgilerine göz atarak hemen müşteri temsilcisine bağlanabilir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021
30 Haziran 2020 Salı 14:00 tarihinde paylaşıldı.

 1863 yılında Osmanlı döneminde hizmete başlayan Ziraat Bankası, günümüze kadar hizmetine kesintisiz devam etmiştir. Bundan dolayı öğrenciden emeklilere kadar müşteri portföyü bulunan Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetleri çağrı merkezi de oldukça sık kullanılmaktadır. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını bu sayfadan öğrenerek müşteri hizmetlerini aradığınızda menüler arasında kaybolmadan direk olarak temsilciyle görüşme yapabilirsiniz. Bunun için bilmeniz gereken kısa yol yönergeleri bu sayfamızda yer almaktadır. Ziraat Bankası'na 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla görüşme sağlayabilirsiniz. Kayıp çalıntı bildirimi, kredi işlemleri, ödeme işlemleri, para transferi, bilgi güncelleme, bilgi alma, başvurular ve pek çok bankacılık işlemleri kolaylıkla müşteri temsilcisini arayarak yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerinde sıra olmasının yanı sıra bazı durumlarda menüler arası kopukluk da yaşanabilmektedir. Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler de bu yola başvurarak anında müşteri temsilcisiyle görüşmek istemektedir. 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021
0850 220 00 00

Yukarıda yer alan Ziraat müşteri hizmetleri çağrı merkezi 0850 220 00 00 veya 444 00 00 numaralarını arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Tabi, Ziraat Bankası'nın şubeleri, bankamatikleri gibi çağrı merkezi de çoğu durumda yoğunluk yaşanmaktadır. Siz de bu yoğunluğa takılmamak, sıra beklememek için Ziraat Bankası internet bankacılığı (https://www.ziraatbank.com.tr) ve Ziraat mobil şubeyi (buradan indirilebilir) kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi vakit kaybetmeden yapabirsiniz. Örneğin birine para transfer işlemlerini, fatura ödemelerinizi, Gsm tl yükleme işlemlerini, bilgi güncelleme, yatırım işlemler, döviz alım-satım, altın alım satım gibi pek çok banka işlemlerini Ziraat internet bankacılığı sayesinde anında gerçekleştirilebilir. Ayrıca aşağıda bulunan yöntemleri kullanarak çağrı merkezine de bağlanabilirsiniz.

1. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası "444 00 00" arayın.
2. Diğer aşamada hesap işlemleri menüsü "1" tuşuna basın.
3. Daha sonra ise "4" tuşuna basarak direk müşteri temsilcisine bağlanın.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İşlemler Listesi:
Kayıp - çalıntı bildirim işlemleri,
Eft, havale gibi para transfer işlemleri,
Bilgi güncelleme ve bilgi alma,
Yatırım işlemleri,
Şifre değiştirme ve yeni şifre alma,
Kredi faizleri ile ilgili bilgiler,
Pos işlemleri için Ziraat Bankası pos destek sayfasına gidiniz.

Bu sayfamızda yer alan bilgiler ile siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilir ve müşteri hizmetlerini arayarak tüm banka işlemlerinizi çağrı merkezinden canlı olarak yapabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetleri 7/24 aktif olarak hizmet vermektedir. Özellikle bir çok müşterinin tercih etmesinden dolayı çağrı merkezi çok yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine en yakın Ziraat şubelerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya Ziraat internet şube ve mobil şubeden tüm işlemlerinizi anında güvenli şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın aradıktan sonra sizden TC kimlik no yada hesap numarası gibi bilgiler isteyebilmektedir. Ayrıca müşteri hizmetlerine bağlandığınızda anne kızlık soyadının bazı harfleri, doğum yılınız gibi güvenlik bilgileri de tarafınıza sorulacaktır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma ile ilgili tüm güncel bilgilere bu sayfadan ulaşabilir, ayrıca aşağıda yer alan bağlantılı sayfalara da bakarak güncel bilgileri alabilirsiniz.
YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 5 yorum mevcut

  • Mehmet CAN 1 yıl önce yorumlandı   ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

   ANKARA


   Bankanız Ankara Kızılay şubesinden emekli maaşı aldığım yıllarda aşağıda listelenen ihtiyaç kredilerini aldım ve tamamını o yıllarda ödedim.

   Söz konusu krediler için ödemiş bulunduğum 4 adet hayat sigortası primlerinin devamı olmadığından tarafıma iadesi hususunu arz ve talep ederim.


   KREDİ ÖDEME
   Başlangıç tarihi Bitiş tarihi POLİÇE NO
   21.12.2011 31.12.2011 9808624
   23.12.2011 31.12.2011 9850543
   02.01.2012 31.12.2012 10977232
   05.01.2012 05.01.2013 11583614

   Saygılarımla 01.01.2020


   Mehmet CAN
   GSM : 0542 646 94 00
   E-POSTA : mehmettarbazcan@gmail.com
   ADRES : Kırk Konaklar Mahallesi 315 Cad. No : 8/5 “İrem Apartmanı”

  • Uygunkredibankalar.com @Tülay Boztepe 2 yıl önce yorumlandı

   Tülay hanım merhaba,
   Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma konumuzda yer alan detaylara göz atarak siz de hemen müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  • İrem SAK 2 yıl önce yorumlandı

   müşteri hizmetlerinin telefonu sürekli meşgul çalıyor, insanları salak yerine koyuyorsunuz artık yeter ziraat bankası...

  • Tülay Boztepe 2 yıl önce yorumlandı

   ziraat bankası müşteri hizmetlerine bağlanmama rağmen bir türlü ses gelmiyor, banka bilerek telefonu açmıyor.

  • Ahmet Yurt 2 yıl önce yorumlandı

   ziraat bankası müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamıyorum, sürekli hata veriyor.

  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar