Akbank Esnaf Kredisi 2019


Akbank Esnaf Kredisi 2019

Bu sayfamızdan siz de Akbank esnaf kredisi 2019 yılı hesaplama örnekleri, faiz oranları ve başvuru şartlarını öğrenerek Kobi kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Akbank Esnaf Kredisi 2019
17 Mart 2019 Pazar 16:05 tarihinde paylaşıldı.
 İşletmesini büyütmek, yatırım yapmak ya da nakit sıkıntıları için kredi çekmek isteyen esnaf Akbank ile rahata kavuşuyor. Akbank esnaf kredisi detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esnafın her türlü ihtiyacını göz önünü alarak çeşitli paketler oluşturan Akbank, her zaman esnafların yanında olmaya devam ediyor. Kredi detaylarını sayfamızdan inceleyebilir ve başvuru kanallarını öğrenebilirsiniz. 


AKBANK ESNAF KREDİSİ 2019

Akbank esnaflara çeşitli kapmayalar ile kredi imkanı sunuyor. Gönlüne göre öde kredisi, olduğunda öde kredisi, taşıt kredisi, konut/ işyeri kredisi, ticari artıpara kredisi, dış ticaret kredisi, gayri nakdi kredi, kosgeb onaylı sıfır faizli kredi, yabancı para kredileri, işlek kredi, spot kredisi, tarım kredisi, nakit yönetim kredisi, proje/ yatırım kredisi, iskonto kredisi ve kgf teminatlı kredile,  Akbank’ın esnaflar için hazırladığı kredilerdir. Belirtilen kredilerden bazılarının detayını aşağıda paylaştık. İşte, esnafın ilerlemesine yardımcı olacak o krediler. 

Gönlüne Göre Öde Kredisi:  Akbank kobilere destek olmak amacıyla 6 farklı ödeme planı alternatifi sunuyor. Kredi limiti 50 Bin TL’dir. 36 ay vadeye varan seçeneklerle kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.  Size uygun olan; aylık eşit taksitli, 2 ayda 1 taksitli, 6 ayda 1 taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 6 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli ve son taksit balon ödeme alternatif seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Ticari faaliyette bulunuyorsanız ya da vergi levhasına sahip şirketiniz varsa şubelerin yanı sıra sms ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için: ‘GONLUNEGOREODE’ yazın bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın ve 4425’e kısa mesaj yollayın. Diğer adaylar ise Akbank şubelerinden başvurularını yapabilirler. 

DİĞER BANKALAR:

ZİRAAT BANKASI ESNAF KREDİSİ
HALKBANK ESNAF KREDİSİ 2019


Gayrinakdi Krediler: İthalat ya da ihracatla uğraşan bir firmanız varsa Akbank’ın ‘Kabul- Aval’ kredisine başvuru yaparak işletmenizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. Ülke dışında ithalat yapan her firma Akbank’ın ‘Kabul- Aval’ kredisinden rahatlıkla yararlanabilirler. İthalat ile uğraşan şirketler,mal bedelini vadeli ödeyerek büyük bir avantaj sağlamış olur. İhracat firmaları ise, ithalatçı bankasının vade sonunda mal değerine ilişkin ödeme yapılacağının garantisini alır. İthalatçı firmalar malı teslim alır ve satıcı ile anlaştıkları tarihte ödeme yapar. Vakit kaybetmeden Akbank şubelerinden başvurunuzu yapın ve işlerini genişletin, çeşitli avantajlara sahip olun.

İlgili: Akbank pos destek
Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma


Spot Kredi: İşletmenizin nakit yönetiminde sıkıntılar yaşıyorsanız, Akbank spot kredisi ile rahata kavuşabilirsiniz. Faiz oranları yükselse dahi şirketiniz bundan etkilenmeyecektir. Kredi bitimine kadar faiz oranları sabit kalacaktır. Vade sonunda ödeyeceğiniz faiz tutarının belli olması, işletmenizin nakit yönetiminde büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Vakit kaybetmeden sizler de, Akbank şubelerine gidebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Olduğunda Öde Kredisi: Esnaflar Akbank’a giderek kredi çekiyor ve ödemesine 1 yıl içinde istediği zaman başlıyor! Olduğunda Öde Kredisini 12 ay vadeli spot kredileri için kullanabilirsiniz. Mart, Haziran, Eylül, Aralık ayı sonlarında kredi faizi yapılmaktadır. ‘OLDUGUNDAODE’ yazarak bir boşluk bırakın ve T.C. kimlik numaranızı yazarak 4425’e kısa mesaj atın, kredinizi 1 yıl içinde dilediğiniz zaman da ödeyin. 

Konut- İş Yeri Kredisi: Türk Lirası cinsinden ve 60 ay vade seçeneğinden yararlanarak kredinizi çekebilirsiniz. Eşit taksitli ve esnek ödeme seçeneklerinden yararlanın, kredi geri ödemenizde herhangi bir zorluk yaşamayın. Akbank şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. 

İskonto Kredisi: Çek ve senetlerinizi nakde çevirip, işletmenize kısa vadeli finansman sağlamak istiyorsanız Akbank yanınızda! Vadesi gelmemiş senetlerinizi nakde çevirebilir ve şirketinizin finansmanını sağlayabilirsiniz. Bu sayede işletmenizin nakit akışı da daha düzenli hale gelecektir. 

İşlek (Rotatif) Kredi: Şirketinizin nakit ihtiyacı varsa Akbank işlek kredi ile istediğiniz miktarda para çekebilirsiniz. Riski sıfırlayıp, kredinizi kapatabilirsiniz. Kredinizi TL, döviz ya da dövize endeksli olarak kullanabilirsiniz. Vakit kaybetmeden Akbank şubelerinden başvurunuzu yapın ve işletmenizin nakit sıkıntısına son verin.

İLGİLİ SAYFA: Esnaf kefalet kredisi 2019

Danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız Akbank Kobi Hattı’nı arayabilirsiniz. Akbank esnaf kredisi 2019 detaylarını sayfamızda incelediniz. İşletmeniz için hangi kredi uygunsa, başvurularınızı gerçekleştirerek sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Esnaf kredileri ile pek çok esnafımız, işletmesini bir adım önem taşıyor. Akbank esnaf kredilerinin detaylarını internet sitesinden de inceleyebilirsiniz. 

Akbank Kobi Destek Hattı: 444 23 23Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar