Esnafa Kredi Veren Bankalar 2019 (UYGUN FAİZ ORANLARI)


Esnafa Kredi Veren Bankalar 2019 (UYGUN FAİZ ORANLARI)

Esnafa kredi veren bankalar 2019 yılında hangileridir ve faiz oranları ne kadardır diye merak ediyorsanız, sayfamıza göz atabilirsiniz. Esnaflık yapıyorsanız, kredi başvurunuzu yapabilir ve size özel uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Esnafa Kredi Veren Bankalar 2019 (UYGUN FAİZ ORANLARI)
17 Mart 2019 Pazar 16:12 tarihinde paylaşıldı.
 İşletmenizi büyütmek, çeşitli yatırımlar yapmak ya da işletmenizi kısa dönem nakit sıkıntısından kurtarmak istiyorsanız bankaların kobi kredilerini inceleyebilirsiniz. Sizler için kobi kredisi veren bankaların faiz oranlarını araştırdık. Esnafa kredi veren bankalar hangileridir diye merak ediyorsanız, sayfamıza göz atabilirsiniz. Uygun faizli bankaya başvuru yaparak, işletmenizi daha ileriye taşıyabilirsiniz. Bankaların hazırladıkları esnaf kredileri kampanyalarından vakit kaybetmeden yararlanmak için lütfen faiz oranlarını inceleyiniz. 


ESNAF KREDİSİ VEREN BANKALAR

Günümüz bankaları kobi kredileri kampanyaları ile esnafa destek oluyor. Bankaların esnaf kredileri için uyguladıkları faiz oranları ve vadeler farklılık gösterebilmektedir. En çok tercih edilen ve avantajlı faiz oranları ile esnafa destek olan bankaları araştırdık. Aşağıdaki tablodan faiz oranlarını dikkatlice inceleyiniz ve vakit kaybetmeden başvurunuzu yaparak işletmenizin büyümesine olanak sağlayınız. Esnaf Kredisi Faiz Oranları 2019

Banka Adı

 

Esnaf Kredisi Faiz Oranı


 


 % 2,95

 

 


 % 2,99


 

 

 
 % 2,09

  % 1,79


 

 


 % 2,45 

 

 

 
 % 1,45


 

 


 % 2,25 


#Dikkat: Yukarıdaki oranlar 2019 yılının güncel oranları olup, bankaların resmi internet sitesinden alınmıştır. 50 Bin TL’ye 36 ay vadede yüzde kaç faiz uyguladığını tabloda görmektesiniz.

BANKALAR:

Akbank esnaf kredisi
Ziraat Bankası esnaf kredisi
Halkbank esnaf kredisi
En kolay kredi veren banka 2019
Bankaların esnafa verdiği kredilerde banka gerekli görürse da kefil ya da ipotek isteyebiliyor. Kullanılan krediye ve başvurulan bankaya göre ipotekler değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin esnaf kredilerinde gayrimenkulünüzü ya da taşıtınızı da ipotek gösterebilirsiniz. Kefil gösterecekseniz, o kişinin de gerekli şartları sağlaması gerekiyor. Bunun yanı sıra Kosgeb destekli kredi ve hibelere başvuru yapabilirsiniz. Dönem Dönem yapılan kampanyalar ile sıfır faizli kredilerden yararlanabilirsiniz. 

Kosgeb resmi internet sitesinden başvuru yapmak için tıklayınız!


Esnaf Kredisi Başvurusunda İstenen Belgeler:


1. Esnafın T.C. kimlik fotokopisi
2. Bağlı olduğu esnaf ve sanatkarlar odası kayıt belgesi
3. Sicil tasdiknamesi
4. İşletme vergi levhası

Bazı bankalar yukarıdaki belgeler dışında ek belge ve teminat talep edebilmektedir. Kredi çekeceğiniz banka ile iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz. 


Esnaf Kefalet Kredisi 2019

1951 yılında kurulan Esnaf Ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifleri, esnafların mesleki faaliyetlerini sürdürebilmeleri için gerekli olan krediyi sağlamak ve kefil olmak amacıyla kurulmuştur. Esnaf ve sanatkarları desteklemek amacıyla verilen kefalet kredilerine;

  Esnaf ve sanatkar olanlar,
  Tek bir esnaf ve sanatkarlar kooperatifine üye olanlar,
  Esnaf ve sanatkar siciline kayıtlı olanlar ve
  Kooperatifinin bulunduğu yerde çalışan ya da ikamet edenler kredi için başvuru yapabilirler.

DETAYLAR: Esnaf kefalet kredisi 2019

Esnaf kefalet kredisi sadece Halkbank üzerinden verilmektedir. Maksimum kredi limiti 200 Bin TL’dir. Yukarıdaki koşula uyanlar kooperatiflere başvuru yapabilirler. Kooperatif ve Halkbank tarafından başvurusu onaylanan esnaf, banka şubesine giderek kredisini kullanmaya başlayabilir. Esnafa kredi veren bankalar 2019 hakkında detaylı bilgiye sahip olduysanız vakit kaybetmeden avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar