Qnb Finansbank Esnaf Kredisi 2019


Qnb Finansbank Esnaf Kredisi 2019

Qnb Finansbank esnaf kredisi 2019 detaylarına sayfamızdan ulaşabilir, işletmenizin finansman sıkıntısına çözüm bulabilir ve iş yerinizi daha iyi yerlere taşıyabilirsiniz.

Qnb Finansbank Esnaf Kredisi 2019
08 Nisan 2019 Pazartesi 15:17 tarihinde paylaşıldı.
 Günümüz bankaları esnafa avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile kredi veriyor. Bu krediler sayesinde esnaf, her türlü finansman sıkıntısına çözüm buluyor, işletmesini daha iyi yerlere getiriyor ve çeşitli yatırım yapma fırsatı buluyor. Finansbank esnaf kredisi 2019 ile sizler de, finansman sorununuza son verebileceksiniz. Kobi destek kredi paketinin detaylarına ve vade seçeneklerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İşte, esnaf kredilesinin detayları.

Finansbank Esnaf Kredisi

Finansbank esnafa destek, nakdi ve gayrinakdi kredi paketleri ile destek olur. Esnafın nakit sıkıntısına çözüm buluyor, işletmesini büyütmesinde ve yatırım yapmasında ona destek oluyor. Kredi detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

KOBİ DESTEK KREDİLERİ

3 Ay Ödemesiz Kobi Kredisi: İşletmenizin nakit ihtiyacı için 3 ay ödemesiz kobi kredisine başvuru yapabilir ve ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Avantajlı faiz oranlarından ve 120 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kredi tutarı sizin talebinize göre belirlenir ve krediyi sadece TL cinsinden kullanabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı 7646’ya kısa mesaj atarak, kobi rahat çağrı merkezinden, şubelerden başvurabilirsiniz. İnternet üzerinden başvurmak için lütfen tıklayınız! 

İş Yeri Kredisi: Ekspertiz değerinin % 75’ine kadar ve 120 aya varan vade seçenekleriyle kredi çekebilir, iş yerinizin kira sorunundan kurtulabilirsiniz. İş yeri kredisi ile kendi işini kendi yerinizde rahatlıkla yapın. İş yeri almak isteyen ya da vergi levhası olan ticari işletmeler tarafından kullanılır. Şubelerden ve çağrı merkezinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

120 Ay Vadeli İpotek Teminatlı Taksitli Kredi: 1 milyon TL’ye kadar, 120 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak kredi kullanabilirsiniz. Bu krediden cirosu 20 milyona kadar firmalar yararlanabilmektedir. Ev, iş yeri ya da arsanız varsa bunları teminat gösterebilmektedir. Kredinizi yalnızca TL cinsinden kullanabilir ve konut/ iş yeri ekspertiz değerinin % 75’ine, arsanın ise % 50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. Başvurularınızı Finansbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Cosme Kredisi: Avrupa Birliği ve Avrupa Yatırım Fonu’nun desteği ile Finansbank cosme kredisini sizlere ulaştırıyor. Cosme, işletmelerin devamlılığının sağlanması, girişimciliğin teşviki ve kobilerin büyümesini desteklemek için oluşturulan bir programdır. 1 ve 5 yıl vade seçenekleri ile krediden yararlanabilirsiniz. En fazla 10 çalışana sahip, en az 6, en fazla 5 yıldır faaliyette olan, son seneye ait cirosu 2 milyon’dan az olan firmalar bu krediye başvuru yapabilirler. Alkol, tütün vb. yasaklı sektörler bu paketten yararlanamaz.

Kgf Kredisi: Kredi Garanti Fonu desteği ile Finansbank birleşerek, firmanızın daha iyi bir yerde olması için sizi destekliyor. Kadınlar, genç girişimciler, kobi dışındaki firmalar, ihracatçı kobi dışı firmalar, kobi vasfına sahip gerçek ve tüzel kişiliğe sahip işletmeler başvuruda bulunabilir. İşletmenizin finansmanına destek olmak amacıyla kredi çekiyorsanız 12 ay geri ödemesiz, en az 6, en fazla 60 ay vade seçenekleri ile krediden yararlanabilirsiniz. Yatırım amacıyla kredi çekiyorsanız maksimum 36 ay geri ödemesiz en az 6, en fazla 120 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Krediye başvurunuzu Finansbank şubelerinden ve Kgf sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. 

İlginizi çekebilir: Finansbank pos destek
Finansbank sim bloke kaldırma
Finansbank kredi kartı başvurusu


Kobilere İnternetten Kredi: 365 gün boyunca internet üzerinden vakit kaybetmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet şubesine giriş yap ve kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyacınıza saniyeler içinde son verin.

Taksitli Ticari Kredi: 36 ay vade seçeneğinden yararlanabilir ve geri ödeme planınızı oluşturarak, kredinizi rahatlıkla ödeyebilirsiniz. 

Yatırım Kredileri: Makine, ekipman vb. yatırımlarınız için 60 aya varan vadelerde kredi kullanabilirsiniz.

Oto Kredi: Binek ya da ticari araç alımına yönelik olan ve 48 ay vade avantajlarıyla sunulan kredidir. Krediyi TL ve döviz cinsinden çekerek, kullanabilirsiniz.

Döviz Kredileri: Döviz kazandırıcı faaliyette bulunan, ithalat ve ihracat yapan firmalara verilen kredilerdir. Taahhüdleri yerine getirmeniz koşuluyla döviz cinsinden kredi kullanabilirsiniz. İhraç ettiğiniz mal sevkiyatından önce, avantajlı vade seçenekleriyle kredi kullanabilirsiniz.

Qnb Finansbank esnafa finansmak sağlamak amacıyla destek, gayrinakdi ve nakdi kredi paketleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Yukarıda kobi destek paketlerinin detaylarını incelediniz. Qnb Finansbank esnaf kredisi 2019, işletmenizin büyümesi, bir adım daha ileriye taşınması için size yardımcı oluyor. Gayrinakdi krediler ve nakdi krediler hakkında detaylı bilgi alarak, vakit kaybetmeden işletmenizi nakit sıkıntısından kurtarabilirsiniz. 

Siz de Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına göz atarak müşteri temsilcisini arayabilir ve daha fazla detaylı bilgilere anında ulaşabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar