Vakıfbank Esnaf Kredisi 2019 (Güncel Esnaf Kredileri)


Vakıfbank Esnaf Kredisi 2019 (Güncel Esnaf Kredileri)

Her sektörden esnafın düşük faizlerde çekebileceği ve işletmesini daha iyi yere taşımasına yardımcı olacak destek kredisi Vakıfbank'tan. Vakıfbank esnaf kredisi 2019 ile sizler de iş yerinizin finansman sorununu girebilecek ve daha iyi yere gelmesini sağlayacaksınız.

Vakıfbank Esnaf Kredisi 2019 (Güncel Esnaf Kredileri)
27 Mart 2019 Çarşamba 12:39 tarihinde paylaşıldı.
 2019 yılında esnafa verdiği destek ile hızla büyümeye devam eden Vakıfbank, oluşturduğu çeşitli paketler ile esnafın sıkıntısına ortak oluyor. Vakıfbank esnaf kredisi 2019 detaylarına sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Hangi sektörden olursanız olun Vakıfbank ile finansman sıkıntınızı halledebilirsiniz. İşletmenizin nakit akışını sağlayabilir, çek entegre edebilir ve çeşitli kredi ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank esnaf kredisi detayları haberimizin devamında yer almaktadır. Esnaflara destek olmak amacıyla Vakıfbank esnaf kredi paketini 2019 yılında da devam ettirmektedir.

Vakıfbank Esnaf Kredisi

Vakıfbank; turizm, imalat, lojistik, otomotiv, ihracat, hizmet, gıda, mobilya, akaryakıt, beyaz eşya ve kırtasiye sektöründeki vatandaşına destek oluyor. Belirtilen sektördeki vatandaşlarımız, iş yerlerindeki her türlü finansman sıkıntısını Vakıfbank destek paketleri ile kapatabilir. Paket detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamak için siz de Vakıfbank'tan esnaflara özel kredi paketlerine başvurunuzu yapabilirsiniz.

KOBİdost Esnaf Destek Paketi:

Vakıfbank, esnaf ve sanatkarlara iş yerlerinde meydana gelen finansal sıkıntıda destek oluyor. Kobi destek paketi ile vergi/ sgk/ bağkur ödemelerinizi,  emeklilik ve hayat sigorta işlemlerinizi, factoring/ leasing işlemlerinizi, kambiyo/ döviz/ efektif alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu paket ile yararlanabileceğiniz çeşitli ürünler de bulunmaktadır. Örneğin; çeşitli vadelerde eşit taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanmak için taksitli ticari kredi, iş yeri edindirme, ticari araç ve ticari kredili bankomat 7/ 24 kredisinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra çek entegrasyonundan yararlanabilir, pos cihazı alabilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi faiz oranları 2019 sayfamıza göz atarak bankaların güncel kredi faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

KOBİdost Turizm Sektörü Destek Paketi:

Turistik belgeye sahip tesis sahipleri ya da işletmecileri, işletmenizin her türlü sıkıntısını Vakıfbank turizm destek paketi ile giderebilirsiniz. Kobi turizm destek paketi ile vergi/ sgk/ bağkur ödemelerinizi,  emeklilik ve hayat sigorta işlemlerinizi, factoring/ leasing işlemlerinizi, kambiyo/ döviz/ efektif alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Turizm destek paketi ile yararlanabileceğiniz bazı ürünler de bulunmaktadır. Mesela bu paket sayesinde; turizm destek, iş yeri edindirme, servis taşımacılarına yönelik, döviz, ticari araç, bankomat 7/ 24 krdisi ve spot kredi çekebilirsiniz. Gümrük sahasında meydana gelebilecek nakit kaybetme risklerden kurtulmak için gümkart’a sahip olabilirsiniz. Pos cihazı alabilir, otomatik ödeme talimatı verebilir ve çek entegrasyonu sağlayabilirsiniz.

KOBİdost İmalat Sektörü Destek Paketi:

İmalat sektöründe faaliyet gösteriyorsanız sizler de, Vakıfbank’ın bu paketinden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank imalat destek paketi ile ile vergi/ sgk/ bağkur ödemelerinizi,  emeklilik ve hayat sigorta işlemlerinizi, factoring/ leasing işlemlerinizi, kambiyo/ döviz/ efektif alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Diğer paketlerde olduğu gibi taksitli ticari kredi, iş yeri edindirme, döviz, yatırım, spot, bankomat kredisi çekebilirsiniz. Pos cihazı alabilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Farklı limitlere sahip şirket kredi kartınız için de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 

KOBİdost Otomotiv Yan Sanayi Destek Paketi:

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmalara Vakıfbank’tan büyük destek! Bu destek paketi ile vergi/ sgk/ bağkur ödemelerinizi,  emeklilik ve hayat sigorta işlemlerinizi, factoring/ leasing işlemlerinizi, kambiyo/ döviz/ efektif alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Makine, teçhizat, ekipman alım kredilerinden yararlanabilirsiniz. 

KOBİdost Lojistik sektörü destek paketi:

Karayolu taşımacılığı işinde faaliyet gösteren lojistik şirketleri bu paketten yararlanabilir. Bu paket ile vergi/ sgk/ bağkur ödemelerinizi,  emeklilik ve hayat sigorta işlemlerinizi, factoring/ leasing işlemlerinizi, kambiyo/ döviz/ efektif alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. yetki belgesi ve teknoloji alımları kredisi çekebilir, pos cihazı alabilir ve toplu/ düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz.

Günümüz şartlarında bir çok esnaf ve kobi, işini büyütmek ve genel ihtiyaçlarını karşılamak için bankalardan esnaf kredisi çekmektedir. Siz de devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Vakıfbank'tan esnaf kredisi çekebilir ve işinize yatırım yapabilirsiniz. Yukarıda da gördüğünüz gibi Vakıfbank, destek paketlerinin içinde sayısız ürün sunuyor. Vakıfbank esnaf kredisi 2019 yılı için detaylarını incelediyseniz ve kredi çekmeye karar verdiyseniz şubelere gidebilir ve sıkıntınıza anında son verebilirsiniz. Destek paketi ile elde edebileceğiniz ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İş yerinizin her türlü finansman sıkıntısı Vakıfbank ile son buluyor.

Diğer bankalar:

Ziraat Bankası esnaf kredisi 2019
Esnafa kredi veren bankalar
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar