Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019 (ESNAFA ÖZEL KREDİ)


Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019 (ESNAFA ÖZEL KREDİ)

İşletmenizin nakit ihtiyaçlarını kapatarak daha iyi yere gelmesini, büyümesini istiyorsanız Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019 hakkında araştırdığımız bilgileri inceleyebilirsiniz. Avantajlı faiz oranları ve esnek geri ödeme olanları ile Ziraat Bankası esnaf kredisi size destek oluyor!

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019 (ESNAFA ÖZEL KREDİ)
17 Mart 2019 Pazar 15:56 tarihinde paylaşıldı.
 Günümüz bankaları dönem dönem yaptıkları kampanyalar ile esnafa düşük faizli kredi veriyor. Ziraat Bankası da esnafa destek veren bankaların arasında yer almaktadır. Ziraat Bankası esnaf kredisi ile işinizi büyütebilir ve uygun faiz oranları ile geri ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ziraat Bankası 10 çeşit esnaf kredisi imkanı sunmaktadır. Bugünkü yazımızda bu kredilerin içeriklerinden bahsedeceğiz. Kredi çeşitlerini inceleyerek, en geniş müşteri kitlesine sahip olan Ziraat Bankası ile sizler de işinizde en iyisi olmaya başlayabilirsiniz. İşte, esnaf kredisi hakkında merak edilen detaylar.


ZİRAAT BANKASI ESNAF KREDİSİ 2019

İşletmeniz  nakit sıkıntısı yaşıyorsa ,Ziraat Bankası esnaf kredileri ile sorununuzu hemen çözebilirsiniz. Ziraat Bankası 2019 yılında da esnafa destek olmaya devam ediyor. Bankanın esnafa sunduğu ürün çeşitliliğini görmek için lütfen haberimizin devamını okuyun. Krediler hakkında bilgilenin ve vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin.

Esnaf kefalet kredisi sayfasından esnaflara özel olarak sunulan kredi paketi hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.
En kolay kredi veren banka sayfasından da kolay kredi veren bankaların listesine ulaşabilirsiniz.


Rotatif Kredi: İşletmenizin nakit ihtiyaçlarını rotatif kredi ile karşılayabilirsiniz. Rotafif kredi 12 ay vade imkanı sunuyor. Borçlu Cari Hesap kredisine başvru yapabilir ve kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Avantajlı faiz oranları ile geri ödemede herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Krediye başvuruyu Ziraat Bankası şubelerinden yapabilirsiniz. 

İskonto Kredisi: Ziraat Bankası İskonto ve İştira kredilerine başvuru yaparak, işletmenizin nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Belirtilen kredilere başvuru yaptığınız zaman senet portföyünü Ziraat Bankası üstlenerek , ödemenizi rahatlıkla yapabilmeniz için size destek olur. İştirak kredisi, iştira işlemleri sırasında borçlu olan kişinin senet işlemini gerçekleştiren şubenin bulunduğu il dışında ikamet etmesidir.  Ziraat Bankası şubelerine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Nakit Yönetimi Kredisi: İşletmenizin vergi ve primlerinin zamanında ödenmemesinden şikayetçiyseniz Ziraat Bankası’nın ‘nakit yönetimi kredisine’ başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaparsanız işletmenizin Sosyal Güvenlik Kurumu primi, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea vb. faturaları ile vergi ödemeleri zamanında yapılacaktır. Bu krediden yararlanabilmeniz için Ziraat Bankası’nda nakti kredi geçmişinizin bulunması gerekmektedir. Herhangi bir geçmişiniz yoksa, krediye başvuru yapamazsınız. Başvurunuzu Ziraat Bankası Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Döviz Kredileri: İşletmeler ihracat öncesi nakit sıkıntısı yaşayabiliyor. Bu durumlarda Ziraat Bankası döviz kredisi ile nakit sıkıntınıza son verebilirsiniz. İhracat taahhüdünü yerine getiren her firma bu krediye başvuru yapabilir. Başvurunuzu Ziraat Bankası’nın bütün şubelerinden yapabilirsiniz. Döviz kredisi ‘borçlu cari hesap ya da spot’ olarak çalışmakta olup 24 ay ve 12 ay vadeli olarak kullandırılır. 

Spot Krediler: Spot kredilerinde vade 6 aydır ve kredi bitimine kadar faiz sabit kalmaktadır. Kısa süreli planlarınız için işletmeniz nakit sıkıntısı çekiyorsa, Spot krediye başvuru yapabilir ve rahata kavuşabilirsiniz. Başvurunuzu Ziraat Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Kobi Değer Kredisi:  125 milyon TL ciroya sahip olan bütün Kobilere Ziraat Bankası finansman desteği sağlıyor. Faaliyet alanlarına göre  5 milyon TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vade seçeneğinden yararlanarak Ziraat Bankası’ndan kredinizi çekebilirsiniz. Banka şubelerine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabı (Kmh): Hesabınızda para olmasa dahi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde bankanın uygulayacağı gecikme faizinde de kurtulmuş olacaksınız. Kısa vadeli, küçük tutarları nakit ihtiyaçlarınız için Ziraat Bankası kmh’nı kullanabilirsiniz. 3- 4 aylık dönemlerde faiz tahakkukları yapılır. Hesap açtırmak için lütfen banka şubelerine gidiniz.

Taksitli Krediler: Avantajlı faiz oranlarından ve esnek ödeme planlarından yararlanmak istiyorsanız Taksitli kredi’ye başvuru yapabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi taksitler halinde gerçekleştirirsiniz ve kredi süresi boyunca faiz sabit kalır. Ziraat Bankası şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. 

Gün İçi Kredisi: Her işletmenin beklenmedik zamanlarda günlük ihtiyaçları doğabiliyor. İşletmenizin günlük nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Gün İçi kredisine başvuru yapabilirsiniz. Gün İçi kredisinin vadesi 1 gündür ve risk gün sonunda hesaplanmaktadır. Şubelere giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası’nın esnaflar için hazırlamış olduğu kredi kampanyalarını inceleyerek, işletmenizi daha iyi yerlere taşıyabilirsiniz. Ziraat Bankası esnaf kredisi 2019 yılında da çeşitli kapmayalar ile müşteriye sunulmaktadır. Detayları inceleyebilir, hangi paketten yararlanmak istiyorsanız baka şubelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanmaBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar