Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018 ANINDA ACİL KREDİ


Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018 ANINDA ACİL KREDİ

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 yılında Ziraat Bankası, İng Bank, Akbank ve diğer bankaların başvuru şartları ve kredi detayları bu sayfada yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018 ANINDA ACİL KREDİ
12 Eylül 2018 Çarşamba 17:31 tarihinde paylaşıldı.
sponsorlu bağlantılar
 Günümüzde bankalardan kredi çekmek zorlaşsa da, çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Bazı şartlar altında ve başvuru koşullarına bakılırsa 36 aya varan vade ve uygun faizlerle ev hanımları da kredi kullanabilir. Özellikle iş kurmak isteyenlere büyük destek olan bankalar, acil nakit ihtiyacı olan bayanlara da kredi desteğini sürdürmektedir. Aşağıda yer alan bankaların kredi başvuru detaylarını inceleyebilir, kredi için gerekli belgeleri öğrenebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

EV HANIMLARINA KREDİ

2018 yılında maddi açıdan sıkıntı yaşıyor veya bir şey almak için bankalardan kredi çekmek istiyorsanız siz de bu bankalardan anında onaylı kredi çekebilirsiniz. Denizbank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, İş Bankası, Teb, Odeabank ve bir çok farklı banka ev hanımına özel kredi veriyor. Kredi vadelerinin 48 aydan 36 aya düşürülmesiyle birlikte, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler en fazla 36 ay vadeli kredi kullanabilir. Taşıt kredisi kullanmak isteyen bayanlar 48 aya varan vade ile taşıt kredisi çekebilirler. Bankaların aşağıda yer alan kredi detaylarını inceleyerek hemen başvurunuzu iletebilir ve kredinizi çekebilirsiniz.

Ev Hanımları Kredi Alabilir Mi?

Çalışmayan bir çok ev hanımı kredi alabilir mi diye merak etmektedir. Evet ev hanımları kredi alabilirler ancak bankaların ev hanımlarına kredi vermesi için bazı özel şartları vardır. Siz de bu şartları yerine getiriyorsanız ilgili bankalardan hemen kredinizi çekebilirsiniz. Ssk'nız olmasa da, çalışmasanız da aşağıdaki bankalardan şartlar yerine getirilirse kolaylıkla kredi alınabilir.

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi

Ziraat Bankası kredi kampanyaları kapsamında yer alan ev hanımlarına kredi seçeneği ile, bir çok ev hanımı anında kredi kullanabiliyor. %2,07'den başlayan faiz oranı, 36 aya varan vadelerle siz de hemen kredi çekebilirsiniz. 10.000 TL ihtiyaç kredisi için Ziraat Bankası'nda aylık taksit ödemesi 429 TL olmaktadır. Bu kredide faiz oranı 2,15 olarak yansıtılıyor. Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi hesaplamalarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Siz de Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi kampanyalarından yararlanmak için en yakın Ziraat şubesine giderek kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası'ndan kredi kullanmanız için ek gelir (kira geliri gibi) göstermeniz veya kefil, ipotek göstermeniz gerekiyor. Ayrıca kredi notunuzun da iyi seviyede olması sizin için bir avantaj oluşturacaktır.

Daha fazla bilgi al: Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi

 
Kredi Miktarı

 
Kredi Vadesi

 
Faiz Oranı

 
Aylık Ödemesi

 
5.000 TL

 
36 ay

 
2,15

 
214 TL

 
10.000 TL

 
36 ay

 
2,15

 
429 TL

 
20.000 TL

 
36 ay

 
2,15

 
859 TLGerekli Belgeler:

 

 

Başvuru Formu,
Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
Şubece istenebilecek diğer belgeler


Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Denizbank'tan kredi kullanmak isteyen ev hanımları, ikametgah belgesi, son 3 aya ait dönemki elektrik, su veya doğalgaz faturası göstermelidir. %2,66'dan başlayan faizler ve 36 aya varan vadelerle kredi kullanmak istiyorsanız siz de bu belgelerle birlikte en yakın Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Geliri olmayan kadınlar, eşlerinin maaş bordrosunu bankaya sunarak kredi kullanabilirler. Ayrıca üzerinize kayıtlı bir taşınmazınız bulunuyorsa bunun tapusunu bankaya sunarak, taşınmazı ipotek ettirip de ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye Denizbank ev hanımlarına kredi sayfasından bakabilirsiniz.

 
Kredi Miktarı

 
Kredi Vadesi

 
Faiz Oranı

 
Aylık Ödemesi

 
5.000 TL

 
36 ay

 
2,96

 
248 TL

 
10.000 TL

 
36 ay

 
2,96

 
496 TL

 
20.000 TL

 
36 ay

 
2,96

 
993 TLGaranti Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Garanti Bankası da kadınlara özel kredi vermektedir. İş kurmak isteyen kadınlara veya çalışmayan ev hanımlarına bazı şartlar altında kredi veren Garanti Bankası'nda faiz oranları %2,77 olarak gözükmektedir. Garanti Bankası'nda 36 aya varan vadelerle siz de ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. 10.000 TL ev hanımlarına kredi hesaplaması 36 ay vadeli olarak, aylık taksiti 488 TL, faiz oranı 2,87 toplam ödemesi ise 17,600 TL olmaktadır. Çalışmayan ev hanımlarının kredi kullanabilmesi için eşin krediye kefil olması yada ipotek gösterilmesi, ek gelir gösterilmesi gibi seçenekler kullanılabilir.
Kadınların iş kurma sürecine dahil olması için özellikle devlet destekli krediler de alınabilir. İş kurmak isteyen girişimciler Kosgeb girişimcilik belgesini alarak (İşkur'dan kurs başvurusu yapabilirsiniz) iş kurarken Kosgeb'den 50 bin tl ödemesiz, 100 bin tl faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Kosgeb devlet destekli krediler son zamanlarda başvuru sayısında rekor kırmıştır. Bundan dolayı kurs için seçilecek kişiler özel niteliklerine göre değerlendirilmektedir.

EV HANIMLARINA KREDİ VEREN BANKALAR

Sosyal devlet anlayışıyla Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nde Ziraat Bankası ve diğer devlet bankaları da iş kurmak isteyen kadın girişimcilere düşük faizli krediler vermektedir. Bu kredilerle alakalı bilgi almak istiyorsanız banka şubelerine ziyaret etmeniz gerekmektedir. Yukarıda yer alan bankalar ev hanımlarına kredi 2018 yılı kredi kampanyalarını sunmaktadır. Çalışmayan kadınların kredi kullanabilmesi için ek gelir göstermesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra eşi veya tanıdık bir kişiyi krediye kefil göstermek, ipotek göstermek de kredi kullanmaya yeterli olabilmektedir. Çalışmadan bir kişinin kredi kullanabilmesi için bu şartları taşıması gerekmekedir. Ayrıca kredi kullanabilmek için kredi sicilinin temiz olması, kredi notunun düzgün olması da aranan diğer şartlar arasında yer almaktadır. 
sponsorlu bağlantılarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 18 yorum mevcut

  • Çalişma Günü İçi̇nde, 7 ay önce yorumlandı

   Ev hanımlarına anında kredi veriyoruz.

  • TÜLAY AKTEPE 8 ay önce yorumlandı

   Ev hanımıyım, 60 bin tl krediye ihtiyacım var.

  • YASEMİN 10 ay önce yorumlandı

   ev hanımıyım, 50 bin tl kredi çekmek istiyorum.

  • AYŞE YURT 10 ay önce yorumlandı

   Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında Akbank yer alıyor demişsiniz, Akbank kefilsiz kredi vermiyor.

  • Candan 10 ay önce yorumlandı

   Merhabalar, ben ev hanımı Candan Köse, ev hanımlarına kredi veren bankalara başvuru yaptım.

  • HATİCA ŞEN 10 ay önce yorumlandı

   Ev hanımlarına kredi verildiğini bilmiyordum, sizin sayenizde öğrendim. Ben de Hatice olarak 2019 yılında ev hanımlarına kredi veren bankalardan acil kredi almak istiyorum.

  • GAMZE 10 ay önce yorumlandı

   ev hanımlarına bu bankaların kredi verdiğini sizin sayenizde öğrendim, çok teşekkürler.
   Ben de ev hanımlarına kredi veren bankalar ile (Akbank, Ziraat) kredi çekmek istiyorum.

  • Aslı 10 ay önce yorumlandı

   Aslı Yürekli,
   2019 yılında ev hanımlarına kredi veren bankalardan 15.000 TL kredi almak istiyorum, saygılarımla.

  • Nuriye 11 ay önce yorumlandı

   Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında anladığım kadarıyla Akbank var.

  • tülay 11 ay önce yorumlandı

   ev hanımlarının kredi alabileceğini bilmiyordum.

  • Ayşe Nuray 11 ay önce yorumlandı

   Ev hanımıyım, acil 10 bin tl para lazım.

  • Fatoş 11 ay önce yorumlandı

   ev hanımlarına kredi veren bankalardan 50.000 TL kredi çektim teminatlı olarak, çok teşekkür ederim.

  • Yasemin 11 ay önce yorumlandı

   Antalya'da yaşıyorum ev hanımı olarak. Ev hanımlarına kredi veren bankalar var mı?

  • Tülay 11 ay önce yorumlandı

   ev hanımıyım, Muğla'da yaşıyorum,

   Akbank, Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank fark etmez; Ev hanımlarına kredi veren bankalar ile başvuru yaparak kredi çekmek istiyorum.

  • Ayşe 11 ay önce yorumlandı

   Merhabalar, ev hanımıyım 2019 yılında ev hanımlarına kredi veren bankalardan kredi kullanmak istiyorum.

  • TÜLAY SEYHAN 12 ay önce yorumlandı

   Ev hanımlarına kredi veren bankalardan kredi çekmek istiyorum 50.000 TL, düşük faizli olarak.

  • Yasemin 1 yıl önce yorumlandı

   Ev hanımı olarak 75 bin tl'ye ihtiyacım var. Hangi banka ev hanımlarına hemen kredi veriyor bilmiyorum.

  • Çağla 1 yıl önce yorumlandı

   ev hanimlarina kredi kolay veren banka benim anladigima gore ziraat bankasi. 200 bin liralik evimi ipotek ettirip kredi kullanacagim tesekkurler bilgiler icin.

  TÜM YORUMLAR
  
  
  En Uygun Kredi Veren Bankalar En Uygun Kredi 2019
  2019 © En Uygun Kredi 2019, Kredi Faiz Oranları, Mevduat, Bankalar.