Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2018


Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2018

Ev hanımlarına kredi Ziraat Bankası tarafından verilmektedir. Siz de ev hanımlarına kredi veren bankalardan anında onaylı kredinizi çekebilir, ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2018
24 Eylül 2018 Pazartesi 22:19 tarihinde paylaşıldı.
Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, anında onaylı kredisi ile bir çok ev hanımının dikkatini çekmektedir. Siz de 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi başvurusu yaparak, acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası diğer bankalara göre daha düşük faizlerle krediler vermektedir.

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi 2018

10.000 TL ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız hemen Ziraat Bankası kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi verebilmesi için bazı şartlar istemektedir. Bu şartlardan bahsedecek olursak; kredi başvurusu yapan kişinin ek geliri olması, ipotek göstermesi yada kefil göstermesi olarak sayılabilir. Bunların yanı sıra ek kefil, maaş bordrosu, eşinin maaş bordrosu gibi belgeler de istenebilmektedir. Diğer bankaların da prosedürleriyle aynı olan ev hanımlarına kredi kampanyası, belgesiz olarak maaşı olmayan yada bir taşınmazı (ev, arsa gibi) ipotek ettirerek kredi başvurusu yapmayanlara kredi onaylanmaz. Ev hanımları, eğer kredi kartı yada banka kartını daha önce hiçbir şekilde kullanmadıysa (kendi adına), kredi notu sıfır olacağından dolayı hiçbir bankadan kolay kredi alamazlar. Kredi alabilmeleri için sadece ipotek göstermeleri banka tarafından talep edilebilir. Eğer kredi başvurusu yapacaksanız öncelikle kredi notunuzu sorgulayınız, eğer kredi notunuz 1300 altında yer alıyor yada sıfır gözüküyorsa bu durumda bankadan banka kartı yada düşük limitli bir kredi kartı alın. Kredi kartınızı düzenli olarak kullanıp, düzenli olarak ödemelerini yaparsanız hızlı bir şekilde kredi notunuz yükselecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İşsizlere kredi kartı veren bankalar

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi verebilmesi için yukarıda yer alan şartları tamamlamanız gerekmektedir. Siz de ev hanımlarına kredi sayfasına göz atarak diğer bankaların kredi tekliflerini değerlendirebilir, hesaplamalara göz atabilir, kredi başvurusu yaparak hemen kredinizi çekebilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İlgili: Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi kartıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar