Faizsiz Hac ve Umre Kredisi Veren Bankalar 2018


Faizsiz Hac ve Umre Kredisi Veren Bankalar 2018

Faizsiz Hac kredisi veren bankalar ve Umre kredisi almak isteyenlere özel olarak bu sayfaya bakabilir. Katılım Bankaları, kutsal toprakları ziyaret etmek isteyen kişilere faizsiz kredi veriyor.

Faizsiz Hac ve Umre Kredisi Veren Bankalar 2018
14 Eylül 2018 Cuma 12:13 tarihinde paylaşıldı.
  Kutsal toprakları ziyaret etmek isteyen binlerce vatandaşımıza kredi desteği katılım bankalarından! Siz de Hac kredisi veren bankalar tarafından sağlanan faizsiz kredi desteklerinden faydalanabilir, kutsal toprakları ziyaret ederek İslam'ın şartını yerine getirebilirsiniz.  Krediyle Hac'ca yada Umre'ye gitmek caiz midir diye soranlara özel açıklamalar da konu içeriğimizde yer almaktadır.

FAİZSİZ HAC KREDİSİ

Türkiye'de faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Katılım Bankaları, Hac ve Umre'yi ziyaret etmek isteyenlere özel olarak faizsiz kredi desteğini sürdürüyor. Uygun kar payı oranları ve 36 aya varan vadeli krediyi kullanarak siz de Hac'ca gidebilirsiniz. Krediyle Hac'ca gidilir mi sorusuna kesin bir cevap bulamıyoruz, pek çok kişi kesinlikle bu işin yapılmamasını savunsa da, bazı hocalar faizsiz krediyle Hac görevinin kabul olacağını belirtiyor. Siz de aşağıda bulunan faizsiz kredi veren bankaların tekliflerini değerlendirerek uygun kar payı oranlarıyla Hac kredisini hemen çekebilirsiniz.

Ziraat Katılım Hac Kredisi

Ziraat Bankası'nın faizsiz bankası olarak hizmete başlayan Ziraat Katılım, Hac ve Umreye gitmek isteyenlere özel 36 ay taksitli kredi veriyor. Bu krediyi kullanarak siz de Hac ve Umre ibadetlerinizi yerine getirebilir, düşük kar payı oranlarıyla krediye başvurarak Hac'ca gidebilirsiniz.


Albaraka Türk Hac Kredisi

Katılım Bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Albaraka Türk'ten Hac Kredisi yada Umre Kredisi kullanabilir, faizsiz kredi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hac ve Umre giderlerinizi %100'üne kadar karşılayan ve kredi veren Albaraka'da 36 aya varan vadeli, uygun kar payı oranıyla kredinizi hemen çekebilirsiniz. 

Kuveyt Türk Hac Kredisi

Faizsiz kredi veren İslam Bankalarından bir diğeri de Kuveyt Türk'tür. Siz de banka şubesine giderek Hac yada Umre Kredisi başvurusu yapabilir, 36 ay vadeli kredinizi hemen çekebilirsiniz.

Türkiye Finans Hac Kredisi

Türkiye Finans Katılım Bankası da, hacı adaylarına özel Hac ve Umre kredisi veriyor. Uygun kar payı, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini isterseniz Türkiye Finans şubelerinden hemen çekebilirsiniz.

Vakıf Katılım Hac Kredisi

Vakıf Katılım Bankası (Vakıfbank'ın faizsiz bankası), Hac ve Umre'ye gitmek isteyenlere faizsiz kredi veriyor. Bu sayfadan ulaşabileceğiniz bilgilere göz atarak siz de 36 aya varan vadeli kredi tekliflerinden hemen yararlanabilirsiniz. Vakıf Katılım, Hac veya Umr'ye gitmek isteyen Hacı adalarına ödemelerini Vakıf Katılım şubelerinden yada internet şubesinden yapabilmektedir. İnternet şubesinden başvuru yapmanız için Vakıf Katılım hesabınızın bulunması gerekmektedir.

Hac Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

Nüfus cüzdanı,
Gelir belgesi/ yada maaş bordrosu,
Finansmana konu ürünün proforma faturası,
Müftülükten alınan ön kayıt belgesi,
Banka tarafından istenebilecek ek belgeler.

İsterseniz Diyanet Hac-Umre sayfası: http://hacumre.diyanet.gov.tr adresinden Hac organizasyonları ile alakalı bilgileri de alabilirsiniz. Faizsiz hac kredisi veren bankalar ile verilen kredilerden yararlanmak istiyorsanız, banka şubesine istenilen belgelerle gitmeniz gerekmektedir.

İlginizi çekebilir: Askeri personele faizsiz krediBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar