Garanti Bankası Kredi Başvurusu 2019


Garanti Bankası Kredi Başvurusu 2019

2019 yılında kredi başvurusunda bulunacaksanız, Garanti Bankası'nın uygun faiz ve 60 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak kredi çekebilirsiniz. Garanti Bankası kredi başvurusu 2019 detaylarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu 2019
22 Haziran 2019 Cumartesi 15:09 tarihinde paylaşıldı.
 Yaşanan teknolojik gelişmeler ile birlikle bankalar dijital platformlar üzerinden hizmet vermeye başladı. Banka şubelerinin dışında çağrı merkezleri, atm’ler, internet bankacılığı, mobil şube ve resmi web siteleri üzerinden çeşitli ürün ve hizmetleri inceleyebilir, başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu dijital platformlar üzerinden sunulan ve en sık tercih edilen ürünler; kredi paketleridir. Garanti Bankası kredi başvurusu 2019 yılı detaylarına ve başvuru kanallarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İhtiyaç (tüketici), taşıt ve konut kredilerine hangi kanallar üzerinden başvuru yapabilirsiniz, başvurusu sırasında gerekli belgeler hangileridir vb. sorulara yanıt bulabilirsiniz. 


GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Garanti İnternetten Kredi Başvurusu

 

Başvuru- kredi- ihtiyaç kredisi adımlarını takip ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 60 aya varan ve avantajlı faiz oranlarından yararlanmak için Garanti Bankası’ndan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Maaşını Garanti Bankası üzerinden almayan vatandaşlarımız, internet üzerinden kredi başvuru yapmak isterse maksimim 25 Bin TL’lik kredi çekebilirler. 3 ile 60 ay arasa vadelerden yararlanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin.

Garanti internetten kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız!

Kredi başvuru formu doldurarak, kredi başvurusunda bulunmak için lütfen tıklayınız!

 

Garanti Cep Kredi Başvurusu


Garanti cep uygulamasına giriş yaptıktan sonra Bankacılık işlemleri- başvurular- kredi başvurusu adımlarını izleyerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Maaşını Garanti bankasından almayan vatandaşlarımız en fazla 25 Bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirler. Garanti Cep üzerinden 25 Bin TL’ ye kadar ve 3- 60 ay arasında vade imkanından yararlanarak kredi çekebilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması durumunda şubelere gitmeden, çektiğiniz tutar hesabınıza yatırılacaktır.

 
BAKABİLİRSİNİZ: HALKBANK ESNAF KREDİSİ

Alo Garanti Kredi Başvurusu


Garanti Bankası tam destek hattı ile müşterilerine sayısız hizmet veriyor. 444 0 335 numaralı Alo Garanti destek hattını arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Merak ettiğiniz kredi paketleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve her türlü başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Facebook Üzerinden Kredi Başvurusu


Garanti Bankası’nın resmi Facebook sayfası üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası resmi Facebook sayfasına giriş yapmak için lütfen tıklayınız!

 

Garanti Paramatiklerden Kredi Başvurusu


Biliyorsunuz ki günümüz bankaları sayısız atm’leri ile müşterilerine kusursuz hizmet ulaştırmaya çalışıyor. Garanti Bankası atm’leri yani paramatikleri de müşterilerine bu kanal üzerinden kredi başvurusu yapma imkanı sağlıyor. Ülkemizin her ili ve ilçesinde yer alan Garanti paramatiklerden kolaylıkla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Sms İle Kredi Başvurusu


Aralarında birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı, çekmek istediğiniz kredi tutarını, kredi vadesini ve aylık gelirinizi yazarak 3339’a kısa mesaj atmalısınız.

 

444 Evim Çağrı Merkezi Kredi Başvurusu


444 38 46 Evim hattını arayarak Garanti Bankası konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.


Garanti Bankası 7 farklı kanal üzerinden kredi başvurularını kabul ediyor. Şubelere gidip saatlerce sıra beklemek istemiyorsanız yukarıda belirtilen dijital kanallar üzerinden çok daha kısa sürelerde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası başvuru kanalları hakkında detaylı bilgiye sahip olduysanız şimdi de, başvuru esnasında hangi belgelerin istendiğini inceleyelim. 


Kredi Başvurusunda Gerekli Belgeler- 2019 

İhtiyaç Kredisi


  - T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi

  - Gelir belgesi

     Ücretli Çalışanlar:  2 aydan eski olmayan güncel bordro, iş yeri sicil numarası, aylık net ücret gelir yazısı ve imza sirküleri

     Emekliler: Emekli belgesi ve emekli maaşınızın yer aldığı banka hesap cüzdanı

     Şahıs Şirketi Sahipleri: Vergi levhası, yıllık gelir beyanı ve işletme hesap özeti

     Sermaye Şirketi Ortağkları: Vergi levhası ve yıllık kurumlar vergisi beyanı

     Kira Geliri Sahipleri: Gayrimenkulün tapusu, kira kontratı (2 yıldan eski olmayacak) ve kira tahsilatı belgeleri

     Faiz Geliri Sahipleri: Başvuru tarihinden sonra alınan faiz belgesi

     Çiftçiler: Çiftçilik belgesi ve Zirai kazanç belgesi

 

 

Taşıt Kredisi


  - Taşıt kredisi başvuru formu

  - T.C. kimliği

  - Gelir belgesi

     Serbest Meslek Çalışanları: vergi levhası, 3 yıla ait bilanço ve gelir akışı tablosu

 

Konut Kredisi


  - T.C. kimliği

  - Gelir belgesi

  - Tapu


Garanti Bankası’nın çeşitli kredi paketlerine yukarıda belirtilen kanallar aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası kredi başvurusu avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile sizleri bekliyor. Kredi başvurusunda gerekli olan belgeleri hazırlayarak, dilediğiniz kanal üzerinden vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin. Sizler de, her türlü ihtiyacınızı 60 aya varan vade imkanı ile çektiğiniz krediler ile karşılayın. Ülkemizde faaliyet gösteren diğer bankaların kredi başvuru detaylarını merak ediyorsanız lütfen, sitemizdeki haberleri inceleyiniz.


Acil para lazım
Kredi notu düşük olanlara kredi
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar