Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)


Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)

Kredi çekmek istiyorsanız Garanti Bankası kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere bu sayfadan göz atabilir, hesaplama örneklerini inceleyebilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)
10 Aralık 2018 Pazartesi 23:55 tarihinde paylaşıldı.

  Garanti Bankası kredisi faiz oranları 2019 yılında diğer kredi çeşitleri gibi bankaların tüketici kredisi ve bireysel kredi kullandırımı kapsamını göz önüne aldığımızda , söz ,nişan , evlilik, sünnet, eşya alımı, küçük gereksinimler, özel hediyeler yada  tatil gibi ihtiyaçlar söz konusu olduğunda bankaların sizler için kolaylık sağladıkları ihtiyacınıza göre şekillenen  kredi seçeneklerinden biridir. Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019 ‘a ilişkin hazırlamış olduğumuz ihtiyaç kredimizin özellikleri nelerdir? Garanti Bankası  ihtiyaç kredisi kampanya kapsamında en az  3 ay, en fazla  36 ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. Hazırlanan bu kapsamda “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta primileri yer almaktadır.

En uygun kredi 2019 yılında Garanti Bankası'nda! Tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Bu kapsamda dikkate alınması gereken bir hususta  sigorta primi, kredi tutarı ve vadesi  müşteri ihtiyacı yönünde değişiklik gösterebilir.İhtiyaç kredisi başvurusunda istenilen belgeler nelerdir? Garanti Bankası kredisi faiz oranı 2019 için ihtiyaç kredinizi Üzerinde Vatandaşlık Numarası bilgisi yer alan Nüfus Cüzdanı ile kolayca garanti şubelerinden yada sms yolu ile  başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz .  Garanti bankası Çalışma şeklinize göre ek belgeler isteyecektir.  Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı istenir  bunlar 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile imza sirküleri dir .  Eğer emekli iseniz sizden Emekli Belgesi istenir bunlarda  Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı şeklinde ki belgelerdir.


Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

KREDİ TUTARI

TAKSİT SAYISI

FAİZ ORANI

TAKSİT TUTARI

      5.000

       36 ay

% 2,72

214,32 TL

     10.000

       36 ay

% 2,72

472,09 TL

     15.000

      36 ay

% 2,72

708,13 TL

     20.000

      36 ay

% 2,72

944,17 TL


Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019’ da araba sahibi olmak gibi bir hayaliniz varsa ya peşin para ile ya da kredi ile Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu taşıt kredilerinden  en uygun şekilde yararlanmanızda fayda var. Taşıt kredisi hesaplaması yaparkenaylık veya yıllık bütçenizin dengesini kesinlikle göz ardı  etmemelisiniz çünkü araba sahibi olmak isterken doğru oluşturulmamış  bir taşıt kredisi ödeme planı nedeniyle zor günler yaşayabilirsiniz. Hayalinizdeki gibi bir araca rahatça ulaşabilmeniz için Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019’u sizler için hazırladık. Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019 ile sunulan taşıt kredisinin özellikleri nelerdir? Öncelikle sizlere satın alınmak  istenilen taşıtın marka ve model bazında avantajlı faiz oranları sunuyoruz. Aylık bütçeniz göre uygun farklı ödeme planı seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz Kredinizi 48 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz.

Benzer içerik: Akbank kredi faiz oranları 2019

Garanti bankası tarafından  2. el araçlar için, aracın yaşı ile kredi vadesi toplamı en fazla 108 ay olacak şekilde  düzenlemlerle kredilendilendirme imkanı yaratıyoruz.Bankamıza gösterilecek teminat olarak ise satın aldığınız aracın rehini yeterlidir bunun dışında bankamız belli koşullarda kefil teminatı da isteyebilme hakkına sahiptir. Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019’a nasıl başvura bilirim? Hazırlamış olduğumuz yazıda başvuruişlemlerini gerçekleştirebilmek için size 4 farklı yol sunuyoruz: hiç vakit kaybetmeden dilediğiniz Garanti Bankası Şubesi’ne giderek,  Bir alo kadar yakınınızdaki 444 OTOM (444 6866) arayarak ve bunların yanı sıra Garanti İnternet Bankacılığından rahatlıkla başvuruda buluna bilirsiniz 

KREDİ TUTARI

FAİZ ORANI

 TAKSİT SAYISI

TAKSİT TUTARI

0 KM

5.000

% 2,49

 

36 AY

228,61 TL

0 KM

10.0000

% 2,49

36 AY

457,22 TL

0 KM

15.000

% 2,49

36 AY

685,83 TL

0 KM

20.000

% 2,49

36 AY

914,44 TL

0 KM


Garanti Bankası Konut Kredisi


Hayalinizdeki konutu en uygun krediyle  biran önce alabilmeniz   için Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2019 ‘ u sizler için hesaplayıp derledik .Garanti bankası konut kredisi ev almak isteyen kişilere finansman sağlamak üzere oluşturulmuş avantajlı bir kredi ürünüdür. Şahsınıza ait ev  almak istiyorsanız fakat bunun için yeterli maddi birikmişiniz yoksa bankamızın  avantajlı faiz oranları ile sunduğu konut kredilerinden faydalanarak  dilediğiniz evi istediğiniz zaman alın. Ev sahibi olmak isteyenler bankamızın sunmuş olduğu Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2019 kredisi ürünleriyle kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Banka sınavları 2019

Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları 2019 yılında sizler için nasıl kolay ödeme fırsatları uygulamıştır? Eğer taksit tutarlarımı kendim belirlemek istiyorum diyorsanız ödeyeceğiniz taksit tutarlarınızı bütçenize göre ayarlayıp taksitlerinizi özelleştire bilirsiniz. Ne ödeyeceğimi biyeyim istiyorsanızaylık taksit tutarlarım sabitleyebilirsiniz.Başta yüksek ödeme yaparak sonraki taksitlerinizi düşürmek istiyorum diyorsanız eğer ilk taksitlerinizi daha yüksek ödeye bilir sonraki dönemlerde azalta bilirsiniz. Ekonomik gelişmeler göre kolaylıkla faizlerinizi değiştire bilirsiniz. Bunların dışında eğer  maddi varlığınız olan kendi evinizi teminat göstererek konut kredisi almak istiyorum  diyorsanız evinizi teminat göstererek her türlü ihtiyacınız için yüksek limitli kredi alabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bankamız sizlerin kolay bir şekilde ev sahibi olabilmesi için birçok fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan dilediğiniz şekilde faydalana bilirsiniz yeter ki isteyin . 
Garanti Bankası kredi faiz oranları 2019 başlığı altında hazırlamış olduğumuz haberimizde siz değerli okurlarımızla Garanti bankasının ihtiyaç,taşıt ve konut kredisi faiz oranlarına dair güncel ve detay bilgilere yer verdik.Sizlerde haberimizi inceleyerek kredi başvurunuzu yapailir ve ihtiyaçlarınıza özel kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Garanti Bankası atm para çekme limiti
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar