Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu (Sms ile başvuru)


Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu (Sms ile başvuru)

Bu sayfadan Garanti bankası kredi kartı başvurusu hakkında merak ettiklerinize ilişkin hazırlamış olduğumuz haberimize göz atabilirsiniz.Merak ettiğiniz bir çok soruya cevap niteliğinde olan makalemizden bilgi edinebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu (Sms ile başvuru)
07 Ocak 2019 Pazartesi 17:23 tarihinde paylaşıldı.
1946 yılında Ankara'da kurulan Garanti Bankası, 30 Haziran 2018 tarihi itibarıyla 385 milyar Türk Lirası’na yaklaşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası konumunda. Bu sayfamızdan siz de Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yollarını öğrenerek başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, özel ve yatırım bankacılığı, ödeme sistemleri dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösteren Garanti, Hollanda ve Romanya’daki uluslararası iştiraklerinin yanı sıra bireysel emeklilik ve hayat sigortası, finansal kiralama, faktoring, yatırım ve portföy yönetimi alanlarındaki finansal iştirakleri ile entegre bir finansal hizmetler grubu.

GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Garanti bankası kredi kartı başvurusu, aşağıdaki yollardan; Türkiye’nin her yerinden yapılabilmektedir ve ücretsizdir. Sahip olduğu yetkin ve dinamik insan kaynağı, teknoloji alanındaki kesintisiz yatırımları, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün ve hizmetleri, Garanti’yi Türk bankacılık sektöründe lider bir konuma taşıyor.Banka’nın vazgeçilmez değerlerini destekleyen ileri bir kurumsal yönetişim modeli uygulayan Garanti Bankası’nın hakim ortağı, hisselerinin %49.85’ine sahip olan Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A. (BBVA)’dır. Hisseleri Türkiye’de, depo sertifikaları İngiltere ve ABD’de işlem gören Garanti’nin Borsa İstanbul’daki halka açıklık fiili dolaşım oranı 30 Haziran 2018 itibarıyla %50.06’dır. 30 Haziran 2018 itibarıyla yurt içinde 922 şube, Kıbrıs’ta yedi, Malta’da bir olmak üzere yurt dışında sekiz şube, Londra, Düsseldorf ve Şangay’da birer temsilcilikten oluşan yaygın bir dağıtım ağı ve 18,522 çalışanıyla 15.8 milyon müşterisinin her türlü finansal ihtiyacına cevap veriyor. En son teknolojik altyapıya sahip 5.055 ATM, ödüllü Çağrı Merkezi, internet, mobil ve sosyal bankacılık platformlarıyla tüm kanallarda kesintisiz bir deneyim ve bütünleşik kanal kolaylığı sunuyor.Tüm paydaşlarına değer yaratarak sürdürülebilir büyüme sağlamak hedefiyle ilerleyen Garanti, stratejisini, müşterilerine karşı her zaman “şeffaf”, “anlaşılır” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmek ilkeleri üzerine yapılandırıyor. 

SMS İLE; Garanti Bankasından kredi çekmek isteyenler için, aralarına boşluk bırakarak T.C Kimlik numaranızı, bankadan talep ettiğiniz kredi miktarını ve maaşınızın kaç TL olduğunu bir kısa mesajda belirtmeniz gerekmektedir. Kısa mesajı Garanti Bankasının SMS numarası olan 3390’a yollamanız gerekmektedir

İnternet şubesi; Bunun yanında anında krediye Garanti Bankasının resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz; bunun için isterseniz şahsi hesabınızdan isterseniz de şirket hesabınızdan başvuru yapabilirsinizATM; Ayrıca Garanti bankası ATM’lerinden Giriş yapıp kartsız işlem kısmını seçmeniz gerekir. Ardından bireysel destek kredisi bölümüne gelip talep ettiğiniz tutarı tuşlamanız gerekmektedir. 444 0 335 numarası Alo Garanti’dir, hem anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz hem de detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası  Kredi Kartları

Bonus Gold Kart


Dünyanın her yerinde, yapacağınız tüm alışverişlerde bonus kazanırsınız.

250.000'i aşkın Bonus Program Ortağında yapacağınız harcamalardan daha fazla bonus kazanırsınız.

Bonus Gold ile aylık 2.000 TL üzerindeki tüm harcamalarınızda %25 ekstra bonus kazanırsınız.

Bir ay içerisinde kazanılabilecek ekstra bonus tutarı maksimum 20 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 100 TL ile sınırlıdır.

Biriken bonusunuzla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Bonus keyfini taksitli alışveriş rahatlığıyla birleştirirsiniz.

Tüm Paramatiklerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard'ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus'unuzla da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla nakit avans çekebilirsiniz.

Ödemelerinizi Garanti İnternet'ten veya 444 0 333 Alo Garanti'den kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.


Bonus American Express


Bonus American Express kredi kartı ile her alışverişinizde ekstra bonus kazanabilirsiniz.

Tüm market, akaryakıt ve restoran harcamalarına ayda ekstra %1 bonus, toplamda 25 TL ekstra bonus kazanırsınız.

Diğer sektörlerde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Bonus American Express’i tercih ederek 10.harcamanıza ekstra 10 TL bonus daha sizin olur.   

Böylece ayda ekstra 35 TL, yılda ekstra 420 TL bonus kazanabilirsiniz.

Bonus American Express'e dilerseniz tek başına, dilerseniz bir Bonus'a bağlı olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca mevcutta sahip olduğunuz Bonus, Bonus Plus, Bonus Premium ya da Bonus Trink ürününüze bağlı bir Bonus American Express kredi kartı da talep edebilirsiniz. Bonus American Express'i bir Bonus'a bağlamanız durumunda hem ücret indiriminden, hem de tek limit, tek ekstre, tek şifre gibi kolaylıklardan yararlanırsınız.

Dilerseniz Garanti İnternet'ten, 444 0 333 Alo Garanti'den veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

BonusFlaş ile Bonus American Express kredi kartı bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında takip edebilirsiniz. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!


Bonus Platinum


Bonus Platinum, Bonus'unuzun tüm kazandırma özelliklerine sahiptir. Bonus Platinum ile binlerce Bonus Program Ortağındaki  alışverişlerinizde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanır ve kazandığınız bonusla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Üstelik Bonus Platinum’un Ekstra Bonus özelliği ile aylık harcama tutarınız 2.000 TL'yi geçtiğinde %25, 4.000 TL'yi geçtikten sonra ise %50 daha fazla bonus kazanmaya başlarsınız!

Türkiye ve yurt dışında MasterCard / Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde yapacağınız harcamalardan Bonus Platinum’unuza bonus birikir.

Bonus Platinum ödemelerinizi Garanti İnternet'ten, 444 0 333 Alo Garanti'den veya BonusFlaş'tan yapabilirsiniz.

BonusFlaş ile Bonus Platinum kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!


Bonus Genç Kredi Kartı


Yıllık kart üyelik ücreti ödemeden dilediğin gibi alışveriş yapabilirsin.

Türkiye’nin en yaygın işyeri ağı Bonus üye işyerlerinde bol bonus kazanırsın.

Biriken bonusunla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsin.

İstediğin Bonus kampanyasına bir kısa mesajla veya Bonus Flaş üzerinden katılabilirsin. 

Tüm Paramatik'lerden vadesiz hesaplarına ulaşabilir, Paracard'ınla yaptığın para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Genç’in ile rahatlıkla yapabilirsin.

Tüm harcamaların için ihtiyacına göre kullanabileceğin işlem taksitlendir ve işlem erteleme imkanlarından yararlanabilirsin.


Bonus Flexi


Yıllık kart üyelik ücreti ödemeden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en yaygın işyeri ağı Bonus üye işyerlerinde bol bonus kazanırsınız.

Biriken bonusunuzla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Harcamanıza bağlı olarak yılda 50 TL’ye varan ekstra bonus fırsatından yararlanabilirsiniz.* 

İstediğiniz Bonus kampanyasına bir kısa mesajla katılabilirsiniz. 

Tüm Paramatik'lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard'ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Flexi’niz ile de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dünyanın her yerinde Master / Visa / AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan Bonus Flexi  ile alışverişin keyfini çıkarın.

Bonus üye işyerlerinde bol taksit fırsatının yanı sıra, tüm harcamalarınız için ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz taksit, ek taksit ve işlem erteleme imkanlarından yararlanın


Money Plus


Money Bonus ile Migros, 5M, Migros Jet, Sanal Market Migros ve Macrocenter mağazalarında alışveriş yaptıkça money kazanırsınız.

Bu mağazalardan Money Bonus ile aldığınız ürünlerde anında indirim alırsınız.

Bu mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizde günün şanslı kişilerinden biri olursanız, Money Bonus alışverişinizi size hediye eder, siz de bedava alışverişin keyfini yaşarsınız.

Money Bonus aynı zamanda bir Bonus kredi kartıdır. Bütün Bonus üye işyerlerinde Bonus'un tüm kampanyalarından, taksitli alışveriş ve ekstra bonus imkânından, faydalanırsınız. Kısacası bütün Bonus ayrıcalıklarına bu kart ile de sahip olursunuz.Siz değerli okurlarımızla Garanti bankası kredi kartı başvurusu hakkında merak ettiğiniz herşeye ilişkin hazırlamış olduğumuz haberimizin detaylarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Akbank kredi kart başvurusu
Finansbank kredi kartı başvurusu
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar