Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma


Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bankası kredi kartı limit arttırma işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi ve şartlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma
18 Eylül 2019 Çarşamba 12:49 tarihinde paylaşıldı.
 Günümüzün en önemli ödeme araçlarından biri de kredi kartlarıdır. Hemen hemen her vatandaşımız en az bir tane kredi kartı kullanmaktadır. İnsanların satın alma davranışları devam ettikçe, kredi kartı kullanımı da devam edecektir. Fakat bazı vatandaşlarımız, yüksek meblağlı alışverişlerinde kart limitinin yetersiz olmasından rahatsızlık duymaktadır. Bu durumu yaşayanlar için Garanti Bankası kredi kartı limit arttırma yollarını araştırdık. Kart limiti, bankaya sunmuş olduğunuz ve geliriniz ile doğru orantılı olan, banka tarafından belirlenen, harcayabileceğiniz en üst limittir. Eğer limit yetersizliği yaşıyorsanız sayfamızdaki adımları izleyerek limit artırım talebinde bulunabilir, Garanti Bankası’nın ayrıcalıklı kredi kartlarını kullanmanın keyfini sürebilirsiniz. Garanti Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bbva kredi kartlarınızın toplam limiti aylık gelirinizin 2 katını, 2. Sene ve daha sonraki yıllarda da 4 katını geçmeyecek şekilde ayarlanır. Banka, diğer bankalardaki kredi kartı limitlerinizin yüksek olması durumunda limit arttırma talebinizi reddedebilir. Garanti Bankası kredi kartı limitlerinizi yükseltmek isterseniz, farklı bankaya ait ve yüksek limitli kredi kartlarınızı iptal ettirmelisiniz. Bankaya ek gelir gösterdiğiniz durumda da limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bu hususlara dikkat eden vatandaşlarımız, aşağıdaki yolları izleyerek kredi kartı limitlerini arttırabilir.

1. Sms ile limit arttırma: Aralarında birer boşluk bırakarak ARTIR, talep ettiğiniz limit, kartınızın son 6 hanesi, aylık gelirinizi yazarak 3340’a mesaj atmalısınız. Bu işlemi yaparken kullandığınız cep telefon numarasının, bankaya vermiş olduğunuz numaranız ile aynı olmasına dikkat edin. 

2. Atm’den limit arttırma: Garanti atm’lerinden ‘limit işlemleri’ sekmesine girerek, talep arttırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

3. BonusFlaş limit arttırma: Kart bilgileri – (kart seçimi yapmalısınız.) – limit artırım adımlarını izleyerek BonusFlaş uygulaması üzerinden işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. 

4. İnternet bankacılığından limit arttırma: Kart – Kredi kartı – (kart seçimi yapmalısınız.) – Limit arttır adımlarını izleyerek internet bankacılığı üzerinden de bu işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 
5. Mobil bankacılığından limit arttırma: Hesap ve kart – Kartlar – (kart seçimi yapmalısınız.) – Nakit ve ödeme çözümleri – Limit artırım adımları takip ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıdaki kanallar dışında 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak veya banka şubelerine giderek limit arttırma talebinde bulanabilirsiniz. Yine bu kanallar üzerinden düzenli limit artışı da verebilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı limit arttırma işleminizi dijital kanallar üzerinden yaparak zaman kazanabilirsiniz. Banka, güncel gelirinizi, kredi notunuzu ve farklı bankalardan kullandığınız kredi kartları varsa incelemeye alarak bir karar verir. Limit arttırma talebinizin sonucunu şubelerden, internet ve mobil bankacılığından, atm’lerden ve BonusFlaş’tan öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfamıza göz atarak Garanti Bankası'nın müşteri temsilcisini arayarak kredi kart limitinizi hemen arttırma talebi oluşturabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar