Garanti Bankası Öğrenciye Kredi Başvurusu


Garanti Bankası Öğrenciye Kredi Başvurusu

Üniversitelilere, üniversiteye hazırlanan öğrenciye kredi veren Garanti Bankası, 25 bin tl'ye kadar, 36 aya varan vadelerle eğitim kredisi veriyor.

Garanti Bankası Öğrenciye Kredi Başvurusu
12 Eylül 2018 Çarşamba 11:20 tarihinde paylaşıldı.
  Kurs, okul, üniversite gibi eğitim masraflarınıza özel kredi Garanti Bankası'nda. Siz de 36 aya varan vadelerle uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak istiyorsanız, Garanti Bankası öğrenci kredisi başvurusu yapabilir ve hemen kredinizi kullanarak eğitim masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Eğitim Kredisi adı altında kullandırılan bu kredi ihtiyaç kredileri arasında yer almaktadır.

Garanti Bankası Öğrenciye Kredi

Öğrenciye kredi veren bankalardan birisi olan Garanti Bankası, her zaman eğitime tam destek olduğunu göstermektedir. 2018-2019 eğitim öğretim yılında üniversiteye giden veya üniversiteye hazırlanan kişilere kredi verilmektedir. Eğitim giderlerini karşılamak isteyen kişiler, Garanti Bankası'ndan bu krediyi kullanabilir. Bddk'nın aldığı karara göre 48 ay olan olan ihtiyaç kredisi vadeleri 36 aya indirilmiştir. Yani 36 aya varan taksitlerle tüm bankalardan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ancak taşıt kredilerinde 48 ay vade dönemi devam etmektedir.

Bireysel ihtiyaç kredileri arasında yer alan Garanti eğitim kredisi faiz oranları 2,77'den başlamakta ve miktara göre değişiklik göstermektedir. 10.000 TL ihtiyaç kredisi 36 ay vadeli kredinin aylık taksiti 513 TL, faiz oranı ise 2,87 olarak yansımaktadır. Garanti Bankası öğrenciye kredi ile 25.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Kişilerin kullanacağı krediye göre kriterler değişmekte ve genellikle öğrenci belgesi ve kimlikle başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca şunu da belirtelim, Garanti Bankası öğrencilere kredi kartı veren bankalar arasında da yer almakta ve tüm öğrencilere kredi kartı vermektedir.

Benzer içerik: Ziraat Bankası öğrenci kredisiBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar