Garanti Bankası Personel Alımı 2019


Garanti Bankası Personel Alımı 2019

Bankalardaki kariyer imkanlarını, olanaklarını ve güncel iş imkanlarını öğrenmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Garanti bankası personel alımı 2019 hakkındaki her türlü bilgiyi, yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Personel Alımı 2019
07 Aralık 2018 Cuma 11:11 tarihinde paylaşıldı.
Türkiye'de hızla gelişim gösteren Garanti Bankası, çalışanlarına değer katmaya devam etmektedir. Lisans öğrencilesi, lisans mezunu veya bankacılık sektöründe deneyimliyseniz sizler de Garanti Bankasının bir üyesi olabilirsiniz. Aşağıda yazımızı inceleyerek, Garanti bankası personel alımları 2019 bilgilerini inceleyebilir, size en uygun pozsiyona başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bütün banka çalışanlarını, cinsiyet ayrımcılığı yapmaksızın değerlendiren ve performansa dayalı bir terfi ve fiyat politikası uygulayan Garanti Bankasın'da çalışmak sizin bir ayrıcalık olabilir. Garanti Bankası'nın bir parçası olmak istiyorsanız, açık olan pozisyonları değerlendirmeye başlayabilirsiniz.


GARANTİ BANKASI PERSONEL ALIMI2019

Garanti Bankası, özellikle kadın çalışanlarına destek olmak amacıyla çeşitli projeler oluşturmaktadır. Bunlardan bazıları: aile içi şiddet platformu, annelik deneyimleri ve anne/ baba/ çocuk akademisi gibi projelerdir. Ayrıca, Garanti Bankası'nda 7 gün 24 saat psikolojik destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra hukuki destek de alabileceğiniz Garanti Bankası'nda, kişisel ve mesleki gelişiminizi eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Peki, üniversiteden yeni mezun olan adaylar veya deneyimli adaylar Garanti Bankası'nda hangi pozisyonlara başvurabilirler?

Garanti kariyer sayfası: https://garantilikariyer.garanti.com.tr/


GARANTİ BANKASI PERSONEL ALIMLARI

Sizler de bankacılık alanında bir kariyer planlıyorsanız, Garanti Bankası İnternet adresinden, veritabanına kayıtlı ve açık iş ilanlarını değerlendirerek, başvurularınızı yapabilirsiniz. Kadın çalışanların her türlü sosyal, ekonomik ve psikolojik açıdan desteklenip, geliştiği Garanti Bankası'nda çalışarak kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanabilirsiniz.  Üniversite öğrencisi iseniz Garanti Bankası'nda 'Talent day ve garantili gelecek- şube' programlarına katılabilirsiniz. Online eğitim programları ile kendinizi geliştirebilir, eğitim bitiminde ise Garanti Bankası'nın ticari şubelerinde, müşteri ilişkileri temsilcisi olarak göreve başlayabilirsiniz. Vaka çalışması ve takım oyunlarından oluşan talent day programıyla da, Management Trainee olarak Garanti Bankası'na katılma fırsatı yakalayabileceksiniz. Üniversiteden yeni mezun oldum diyorsanız, Türkiye'nin çeşitli illerinde müşteri danışmanı olarak görev alabilirsiniz. Genel müdürlük ve şube pozisyonları için deneyimli eleman arayan Garanti Bankası'nda, mesleki doyumu en üst seviyede hissedebilirsiniz. Garanti Bankası personel alımı 2019 için, Garantili Kariyer’e üye olarak, size en uygun olan pozisyonlara başvurularınızı yapabilirsiniz. Garanti ailesinin bir üyesi olarak, bankacılık sektöründeki kariyerinize yön vermeye başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Finansbank personel alımı 2019Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar