Halkbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında Başvuru Yap)


Halkbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında Başvuru Yap)

Siz değerli okurlarımızla kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgiler hazırladık. Halkbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorsanız haberimizi inceleyebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında Başvuru Yap)
07 Ocak 2019 Pazartesi 18:35 tarihinde paylaşıldı.
Bu sayfamızdan Halkank kredi kartı başvurusu yanı sıra Halkbank hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Cumhuriyetin kuruluşunu izleyen yıllarda faaliyete geçen bankalar ve diğer kamu işletmeleri toplumun bu en geniş kitlesinin sorunlarına çözüm getirememiştir. Kalıcı bir ekonomik kalkınma, sosyal denge ve toplumsal barışın korunması için uygun koşullarla esnaf-sanatkar ve küçük meslek sahibine kredi verme amacıyla, Türkiye Halk Bankası'nın kurulmasına karar verilmiştir. 1933 yılında çıkartılan 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu ile Türkiye Halk Bankası'nın kuruluş süreci resmiyet kazanmıştır. Bankaya 1992 yılında bütün aktif ve pasifleriyle birlikte Türkiye Öğretmenler Bankası T.A.Ş. (Töbank), borç, alacak, mevduat ve taahhütleriyle de 1993 yılında Sümerbank ve 1998 yılında Etibank devredilmiştir. Bankaya her katılım var olan yapının daha da zenginleşmesine ve güçlenmesine katkı sağlamıştır.Halkbank, 2000 yılına gelindiğinde, kamu bankalarının; çağdaş bankacılığın ve uluslararası rekabetin gereklerine göre çalışmalarını ve özelleştirmeye hazırlanmalarını sağlayacak şekilde yeniden yapılanmaya girmiştir.4603 sayılı, “Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası, Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi ve Türkiye Emlak Bankası Anonim Şirketi Hakkında Kanun” ile kamu bankaları Anonim Şirket statüsüne sokulmuş ve kamu hukuku statüsünden özel hukuk statüsüne geçiş sağlanmış, atanan yönetim yerine seçilen yönetim ilkesi benimsenmiştir.

HALKBANK KREDİ KART BAŞVURUSU

4603 sayılı Kanun, 20.06.2001 tarihinde kabul edilen 4684 sayılı Kanun ile revize edilmiş ve bu iki yasal düzenleme ile yeniden yapılandırma süresi içerisinde, Türkiye Emlak Bankasının tasfiyesi ve birleştirilmesi, görev zararlarının tasfiyesi ve kamu bankalarına ortak yönetim kurulu atanması konuları karara bağlanmıştır. Kanunun yürürlüğe girmesinden kısa bir süre sonra da Emlak Bankası faaliyetlerini yürütemediği gerekçesiyle T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’ye devredilmiş, 12.11.2001 tarihinde Türkiye Emlak Bankasının 96 şubesi ise, personeli ve bilançosuyla birlikte T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’den T. Halk Bankası A.Ş.’ye devredilmiştir.2004 yılının ikinci yarısında Pamukbank T.A.Ş., T. Halk Bankası A.Ş.’ye devredilmiş, devir işlemleri ise 17.11.2004 tarihi itibariyle tamamlanmıştır. Halkbank – Pamukbank entegrasyonu bankacılık sektöründe örnek olarak gösterilebilecek bir şekilde, birleşme konusunda danışmanlık hizmeti alınan firmaların öngördüğü sürelerden çok önce ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmiştir.Bankaya devredilen Pamukbank T.A.Ş.’den gelen şubelerle birlikte şube yapısı yeniden şekillenmiş, yeni yapıda, müşteri segmentasyonu kapsamında, özellikle KOBİ’ler ile orta ve orta üstü gelir sahibi bireysel müşterilere ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmak, müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışını benimsemek unsurları önem kazanmıştır.


Halkbank kredi kartı başvurusu, aşağıdaki yollardan; Türkiye’nin her yerinden yapılabilmektedir ve ücretsizdir.
Müşteri hizmetleri; 444 0 444 müşteri hizmetleri servisinden yetkiliye hangi tür karta sahip olmak istediğinizi söylemeniz ve istenen bilgileri söylemeniz yeterlidir.Online başvuru; Online başvuru için ad-soyad, telefon, Tc kimlik numarası ve e-posta bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Başvurunuzun ne aşamada olduğunu Tc Kimlik numaranız ile online olarak takip edebilirsiniz.Banka şubeleri; Şubelerden yapacağınız başvuru için ise başvuru formunu doldurmanız ve kimlik fotokopiniz yeterli olacaktır. Kartınız onaylandığında belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

SMS aracılığıyla; SMS ile başvurmak için TC kimlik numaranızı yazıp ve 3452’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.


Halkbank Kredi Kartları


Paraf Card


Paraf ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard, yurt içinde Troy logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde Paraf Üye İşyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir ve kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olursunuz.Paraf Gold


Paraf Gold ile yurt içi ve yurt dışında Visa / MasterCard logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde ise Paraf Üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir ve kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olursunuz. Paraf Gold kartınızı kullandıkça anında ParafPara kazanır, kazandığınız ParafPara'ları Paraf üye İşyerlerinde yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.Paraf Platinum

Paraf Platinum ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde ise Paraf Üye İşyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir ve kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olursunuz. Paraf Platinum kartınızı kullandıkça anında ParafPara kazanır, kazandığınız ParafPara'ları Paraf Üye İşyerlerinde yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.


Paraf Business


Paraf Business, firma adına harcama yapan kişiler için geliştirilmiş özel bir kredi kartıdır. Yurt içinde ve yurt dışında, şirketinize ofis malzemesi alımından, iş seyahatlerinize ait konaklama masrafına kadar, iş yerinize ait harcamalarınızı, Paraf Business'ınız ile kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.Parafly


Parafly, benzersiz ayrıcalıklarıyla size, starlara layık bir dünyanın kapılarını açıyor!Dünyanın neresinde olursanız olun, Visa ve MasterCard logosu bulunan tüm iş yerlerinde Parafly ile alışveriş yapabilir, size özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.Paraf Debit


Paraf Debit kartınızla,


Tüm ATM işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 


Vısa/Mastercard logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. 


Kredili mevduat hesabınızın limiti dahilinde nakit çekebilirsiniz. 


Alışverişlerden ParafPara kazanabilir,kazandığınız puanları Paraf Anlaşmalı üye işyerlerinde nakit olarak kullanabilirsiniz.


“Verified by Visa” ve “SecureCode” amblemleri taşıyan internet sitelerinden, İnternette Güvenli Alışveriş Hizmeti (3D Secure) sayesinde daha güvenli alışveriş işlemi gerçekleştirilebilirsiniz.Parafast


Hesap bakiye bilginizi öğrenmek, para çekmek ve hesaplarınız arasında aktarım yapmak gibi tüm ATM işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.


Yatırım Fonu alış / satış işlemlerinizi yapabilirsiniz.Hesaplar arasında ya da üçüncü kişilere havale / virman yapabilirsiniz.


Elektrik, su , telefon, doğalgaz, GSM ve kablolu TV gibi faturalarınızı ödeyebilirsiniz.Halkbank Internet Şubesi’nde kolay işlem olarak kaydedilen hesaplara EFT işlemi yapabilirsiniz.


Diğer tüm banka ATM’lerinden bakiyenizi sorgulayabilir, para çekebilirsiniz.Yurtdışında tüm ATM lerden para çekebilirsiniz.MasterCard logosu gördüğünüz binlerce mağazadan hesabınızdaki para kadar alışveriş yapabilirsiniz.Sadece yurtiçi değil dünyada da MasterCard logosu bulunan üye işyerlerinde de alışveriş yapabilirsiniz.“SecureCode” amblemlerini gördügünüz internet sitelerinden, Internette Güvenli Alısveris Hizmeti (3D Secure) sayesinde daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz.Kartınızı BKM Express digital cüzdana üye olarak internette kolay alışverişin keyfini sürebilir, buradaki kampanyalardan faydalanabilirsiniz. BKM Express’e üye olmak için bkmexpress.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Siz değerli okurlarımızla Halkbank kredi kartı başvurusu hakkında merak ettiğiniz herşeye ilişkin hazırlamış olduğumuz haberimizin detaylarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank kredi kart başvurusu
Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Denizbank kredi kart başvurusuYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • mehmet korkmaz 1 yıl önce yorumlandı

   esnafım

  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar