Halkbank Sim Kart Blokesi Kaldırma


Halkbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

İnternet şubesine girişiniz engellendiyse, Halkbank tarafından sim kartınız bloke edilmiş olabilir. Halkbank sim kart blokesi kaldırma işleminizi haberimizde bahsetmiş olduğumuz yollardan yapabilir, internet şubesine kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Halkbank Sim Kart Blokesi Kaldırma
24 Ocak 2019 Perşembe 18:39 tarihinde paylaşıldı.
 İnternet bankacılığına giriş yaparken ‘sim kart bloke edildi’ yazısıyla karşılaşıyorsanız, sayfamızdaki bilgilere göz atabilirsiniz. Halkbank sim kart blokesi kaldırma işleminin nasıl yapılacağını öğrenerek, internet bankacılığa girişinizi sağlayabilirsiniz. Diğer bankalar gibi Halkbankası da sim kart değişikliğinde internet ve mobil şubeye girişi engelliyor, tek kullanımlık akıllı sms’leri bloke ediyor. Halkbank sim kart blokenizi kaldırarak, internet ve mobil şubeyi tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet şubeye girişi için gerekli olan tek kullanımlık şifrelerin gelmemesi durumunda nasıl bir yol izlemelisiniz, sim kart neden bloke olur? gibi çeşitli sorulara sayfamızdan cevap bulabilirsiniz. 

Halkbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Türkiye’deki bankalar güvenlik açısından, sim kart- telefon ve operatör değişikliğinde internet şubeye girişi engelleyebiliyor. Bunun nedeni ise; başka birinin sim kartınızı kopyalayarak banka hesaplarınıza ulaşmasının engellenmesidir. Çeşitli sebeplerden operatör değiştirdiniz ya da 4.5G teknolojisinden yararlanmak için telefon ve sim kart değişikliği yaptınız, bu durumda internet ve mobil şubeye giriş yapamazsınız. Sistemlere giriş yapamadığınız takdirde; kart işlemleri, şifre işlemleri, kredi başvurusu, fatura ödemeleri vb. gibi çeşitli işlemlerinizi elektronik ortamlardan gerçekleştiremezsiniz. Bahsetmiş olduğumuz bu işlemleri elektronik ortamlardan gerçekleştirmek için zaman kaybetmeden blokenizi kaldırmalısınız. Halkbank sim kart blokesi nasıl kaldırılır? İşte, cevabı.

BLOKE NASIL KALDIRILIR?

Halkbank sim kartınızın blokesini kaldırmak mümkün. Bunun için size en yakın Halkbank şubesine gitmelisiniz. Şubelere giderek danışmanınıza, sim kart bloke kaldırma talebinizi iletebilirsiniz. Banka çalışanının size vermiş olduğu belgeleri eksiksiz doldurarak, sim kart blokenizi kaldırabilir, internet ve mobil şubeyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Halkbank şubelerine alternatif olarak, atm’lerden de bloke kaldırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Zaman kazanmak istiyorsanız Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak, dilediğiniz ortamdan bloke kaldırma talebini iletebilirsiniz.

Halkbank müşteri hizmetleri numarası: 0850 222 0400 / 444 0 400

Bütün bankalar güvenlik sağlamak amacıyla ve yasal düzenlemeler nedeniyle sim kart değişikliğinde mobil ve internet şubeye girişi engelleyebiliyor. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yolları izleyerek kolayca blokenizi kaldırabilirsiniz. Halkbank sim kart blokesi kaldırma işleminizi zaman kaybetmeden yaparak, internet ve mobil şubeyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Blokenizi kaldırmadığınız takdirde internet ve mobil şubeye giriş yapamayacağınızı unutmayın. 
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar