HSBC Kredi Faiz Oranları 2019 (Konut, İhtiyaç, Taşıt)


HSBC Kredi Faiz Oranları 2019 (Konut, İhtiyaç, Taşıt)

Paraya ihtiyacım var, ihtiyaç kredisi mi almalıyım diyorsanız doğru yerdesiniz .Hsbc bankası kredi faiz oranları 2019'a dair merak ettikleriniz ve sorularınıza yanıt niteliğinde olan yazımızı okuyabilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

HSBC Kredi Faiz Oranları 2019 (Konut, İhtiyaç, Taşıt)
11 Aralık 2018 Salı 21:20 tarihinde paylaşıldı.
 Çocuğunuzun okul masrafları, seyahat masrafları ve diğer çeşitli masraflarınız derken hayatınız boyunca pek çok masrafla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ve buna benzer durumlarda ortaya çıkan acil ödemeleriniz için nakde sıkışabilirsiniz. Çoğu zaman akıllara gelen en yakın ihtimal yakınlarınızdan borç almaktır. Ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Son zamanlarda insanlar artık borç vermeye yanaşmıyor. O zaman geriye tek bir seçenek kalıyor. O da bankadan Hsbc kredi faiz oranları 2019  ile en uygun ihtiyaç kredizinizialmaktır. Yeni yılınız da bütün ihtiyaçlarınızı gidermeniz için sizler için bu haberi hazırladık. Peki nasıl ihtiyaç kredisine başvururum  derseniz sizlere en yakın HSBC bankasına giderek , internet bankacılığını kullanarak , mobil bankacılığını kullanarak,  Atm bankacılığını kullanarak başvuruda buluna bilirisiniz.

Hsbc Kredi Faiz Oranı 2019

Yeni yılda ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız en uygun kredi veren bankalar arasında yer alan HSBC'yi tercih edebilirsiniz. Aşağıda yer alan faiz oranlarını inceleyerek sitemizde yer alan diğer bankalarla karşılaştırmalar yapabilir, en uygun faizli krediyi tercih edebilirsiniz. 

Başvuru Sırasında Gerekli Belgeler:

Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi),Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası),Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi, Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar, kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır.),son  aya ait SSK bildirgesi, talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefiliniz için de geçerlidir.


HSBC İHTİYAÇ KREDİSİ


KREDİ TUTARI

AYLIK FAİZ ORANI

VADE (AY)

AYLIK TAKSİT

 

5.000

%2,99

36 AY

249 TL

10.000

%2,99

36 AY

499 TL

15.000

%2,99

36 AY

748 TL

20.000

%2,99

36 AY

998 TL

 

HSBC KONUT KREDİSİ

Yeni yıla girerken benimde bir evim olsun diyorsanız  HSBC konut kredisi faiz oranları 2019 ‘ da  düşük faizle  ev almak isteyenler bu haberimizi sakın kaçırmayın. Hiç şüphe yok ki sektörde uzun süredir faaliyet gösteren Konut piyasası bundan 5 -6 yıl öncesine kadar ülkemizde oldukça uygundu fakat gelişen ekonomik şartlarla maalesef şu anda rakamlar ciddi anlamda tavan yapmış durumda. Bununla birlikte sürekli fiyatların düşeceği yönünde bir beklenti olmasına rağmen aksi yönde artmaya  devam ediyor. HSBC mortgagekredisiyle  sizlere sunulan fırsatlarla gönlünüzdeki eve çok uygun koşullara sahip olabilirsiniz. Üstelik maksimum vade 120 aydır.

Kredi Tutarı

Aylık Faiz (%)

Vade (Ay)

Aylık Taksit

50.000

%2,99

120 AY

1.539 TL

100.000

%2,99

120 AY

3.079 TL

150.000

%2,99

120 AY

4.619 TL

200.000

%2,99

120 AY

6.159 TL


Sizler için sunulan bu fırsatlar nelerdir?Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin maksimum %80'ini konut kredisi olarak kullanabilirsiniz.Uygun faiz oranı ve kefilsiz kredi kullanma avantajlarının yanı sıra, erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme kolaylığından rahatlıkla yararlanırsınız. Ayrıca tüm kredi vadesiniz boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından yararlana bilirsiniz. En yakın HSBC şubemize  giderek konut kredi başvurunuzda buluna  bilirsiniz . HSBC Konut Kredisi Faiz Oranları 2019 başvuru sırasında gerekli Belgeler nelerdir? Başvuru esnasında sizler den istenilecek belgeleri sizler için sıraladık ; başvuruformu(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır), kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi), gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası), satın alınacak konutun tapu fotokopisi, son aya ait SGK bildirgesi, başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar, kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır.)


İlginizi çekebilir: 
Garanti Bankası kredi faiz oranı 2019

 

HSBC Bankası Taşıt Kredisi

Yıllardır hayaliniz de ki arabaya sahip olmak istiyorsanız çok şanslısınız.  HSBC Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019yazımızda   sizler için yeni yılın faiz oranını hesapladık ve sizlere sunduk. Sizler için derlemiş olduğumuz yazıda ve  Uygun faiz oranı avantajının yanı sıra, "erken ödeme", "ara ödeme" ve otomatik ödeme kolaylığından yararlanmanızda fayda gördük. Siz yeter ki  HSBC Taşıt Kredisi ile hayalinizdeki otomobilin keyfini çıkarın! İster sıfır (0) km ister 2. El otomobilinizi kefilsizşartsız  hiç uğraşmadan  Taşıt Kredinizi  HSBC'den alın. Sıfır (0) km. taşıt alımlarınızda, eğer aracınızın  değeri 100,000 TL'nin üzerinde ise 100,000 TL'sına kadar olan kısmı için %70, diğer yandan 100,000 TL'sı üzerindeki tutar için %50’sini, kredi olarak kullanabilirsiniz. HSBC bankamızın  sağladığı 48 aya varan vade imkanlırya rahatça ödeme yapa bilirsiniz. Taşıt Kredisi talepleriniz ise bankamız tarafından , kefilsiz, sadece taşıt rehni teminatıyla değerlendirilir.  Ayrıca tüm almış olduğunuz kredi vadeniz boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından yararlana bilirsiniz.

KREDİ TUTARI

AYLIK FAİZ ORANI

VADE(AY)

AYLIK TAKSİT

5.000

%2,35

36 AY

222 TL

10.000

%2,35

36 AY

445 TL

15.000

%2,35

36 AY

668 TL

20.000

%2,35

36 AY

891 TL


Başvuru Sırasında Gerekli Belgeler

HSBC Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019 yılında araç kredinize başvurunuzda sizden istenilecek belgeleri sıraladık. Şahsınıza ait Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi), gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası), serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi, Satın alınacağınız aracın proforma faturası/ruhsat fotokopisi, başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar, kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır.),

Son aya ait SGK bildirgesi, talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Kefil istenmesi gibi  bir durumda aynı belgeler kefiliniz için de geçerlidir.
 
Siz değerli okurlarımızın merak ettikleri sormayı düşündükleri ,acil ihtiyaçlarına özel almayı düşümdüğü kredilerin faiz oranları ve detaylı bilgileriö üzerine hazırlamış olduğumu Hsbc kredi faiz oranları 2019'a dair hazırlamış olduğumuz makalemizi inceleyin ve başvuru yapmak için hiç beklemeyin.

Ayrıca Garanti Bankası atm para çekme limiti 2019 sayfasına da bakarak atm'lerden ne kadar para çekebileceğinizi de öğrenebilirsiniz.
YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 3 yorum mevcut

  • Hakan Aktepe 2 yıl önce yorumlandı

   Hsbc kredi faiz oranları 2019 yılında, diğer bankalara göre oldukça uygun gözüküyor. Ben de banka şubesine giderek başvurumu yapacağım inş. kredi çıkar.

  • NİYAZİ YAŞAR 2 yıl önce yorumlandı

   hsbc kredi faiz oranları 2019 yılında oldukça uygun gözüküyor.

  • Murat 3 yıl önce yorumlandı

   Hsbc kredi faiz oranlarına göz atarak kredi başvurusunu yaptım, teşekkür ederim.

  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar