HSBC Kredi Kartı Başvurusu (ANINDA BAŞVUR)


HSBC Kredi Kartı Başvurusu (ANINDA BAŞVUR)

Siz değerli okurlarımız için kredi kartı başvurusu nasıl olur sorusunun cevabını aradık bulduk.HSBC bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır hakkında hazırlamış olduğumuz haberimizi okuyup inceleyebilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu (ANINDA BAŞVUR)
07 Ocak 2019 Pazartesi 18:42 tarihinde paylaşıldı.

Bu sayfada Hsbc kredi kartı başvurusu yanı sıra Hsbc hakkında güncel bilgiler bulunmaktadır. Şirketlerin büyümesine, ekonomik gelişmelere, müşterilerinin isteklerine üstün kalite ve memnuniyet anlayışı ile hizmet sunan HSBC  bankasının asıl adı Hong Kong and Shanghai Banking Corporation olarak geçmektedir .1865 yılında Hong Kong’ta kurulan bir banka olup Asya , Avrupa,Ortadoğu ve Afrika’da hizmet veren dünyanın en büyük finans kuruluşlarından biridir.Dünya’nın en gelişmiş bilgi teknolojilerini kullanan HSBC Bank bu bilginin müşterilerine ve personellerine ulaştırılması için en geniş ağına sahip finans kurumu olması mişteri ihtiyaç analizinde kurumun oldukça ilerde olduğunun göstergesidir.Hong Kong’un 1839 yılında Çin İngiltere arasında ki Afyon Savaşının Çin’in mağlubiyeti ile sonuçlanması nedeniyle Britanya Krallığına bırakılması nedeniyle Hong Kong and Shanghai Banking Corporation yani HSBC bank İngilizlere ait bir bankadır.1993 senesinde merkezinde Londra’ya taşınması ile beraber Hong Kong şuanda Çin Halk Cumhuriyetine bağlı olsa dahi HSBC bankın yönetim hala İngiltere’dedir.

HSBC KREDİ KART BAŞVURUSU

HSBC bankasının Türkiye’ye girişi 2001 yılında Türkiye’nin beşinci büyük özel bankası Demirbank T.A.Ş satın alması ile gerçekleşmiştir.HSBC Bank Türkiye’nin dahil olduğu HSBC Group’un tek hissedarı olup Londra’da bulunan HSBC Bank plc. ‘tırHSBC Group’un satın alarak ülkemizde faaliyete başlaması belirttiğimiz gibi Demirbank T.A.Ş’ın satın alınması ile gerçekleşmiştir.Demirbank 1953 senesinde Cıngıllı Holding tarafından kurulmuştur.Kayserili Cıngıllıoğlu ailesinin demir işi yapan 79 ortakla kurdukları holdingin temeli Demirbank ile atılmış olsa dahi ortaklar daha sonra ki yıllarda farklı sektörlerde ilerlemişlerdir. 2000 yılında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna devredilen Demirbank T.A.Ş 2001 yılında HSBC tarafından satın alındıktan sonra 2007 yılında iflas ederek tüm hisselerini HSBC Group’a bırakmıştır.


HSBC Bank kredi kartı başvurusu, aşağıdaki yollardan; Türkiye’nin her yerinden yapılabilmektedir ve ücretsizdir.

Banka şubeleri ; Kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek platformların başında ilk olarak HSBC şubeleri gelmektedir. Banka içerisinde bulunan müşteri bankolarındaki görevliye nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesini verdikten sonra talebinizi iletmeniz yeterlidir. Görevlinin sizin adınıza dolduracağı form ile birlikte Advantage kredi kartına başvuru talebiniz gerçekleştirilecektir.

Telefon bankacılığı; İnternet bankacılığı veya web sitesi kullanılabilir. Banka müşterileri internet bankacılığı ekranlarında bulunan kredi kartı başvuru işlemlerini kullanarak kart sahibi olurken, banka müşterisi olmayan vatandaşlarımız ise, HSBC’nin resmi internet sitesi üzerinde bulunan başvuru formunu doldurmak suretiyle başvuru işlemini gerçekleştirirler.


İnternet bankacılığı veya web ; Kullanılabilecek bir başka platform ise, 0850 211 0 111 numaralı telefon bankacılığıdır. Bankanın sesli yanıt sistemi sayesinde müşterilerin yönlendirilmesi ve akabinde yetkiliye ulaşarak kredi kartı talep formunu telefon vasıtasıyla doldurtmak suretiyle işlem gerçekleştirilir.HSBC Kredi Kartları


HSBC Advantage Classic / Standard Kredi Kartı


Yurt içindeki tüm HSBC Bank Şubeleri, ATM'leri ve diğer tüm bankaların ATM'lerinden Nakit Avans(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) çekebilirsiniz.
HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı ile kredi kartınızdan nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para aktarabilirsiniz.
Harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).
Advantage NakitPuan(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) ve Advantage TatilPuan(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) programlarından yararlanırsınız.
Kartınızın çalınması, kaybolması veya kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)'ndan, ücretsiz Acil Kart Yenileme ve Nakit Avans hizmetlerinden faydalanırsınız.*
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız, HSBC PremierLounge'dan 95 TL karşılığında yararlanabilirsiniz**.
AVIS'ten araç kiralamalarda %25 indirimden faydalanabilirsiniz.
PROGO ile transfer hizmetlerinde %25'e varan indirimden yararlanabilirsiniz.
Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.


HSBC Advantage Gold Kredi Kartı


Yurt içindeki tüm HSBC Bank Şubeleri, ATM'leri ve diğer tüm bankaların ATM'lerinden Nakit Avans(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) çekebilirsiniz.
HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı ile kredi kartınızdan nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para aktarabilirsiniz.
Harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).
Advantage NakitPuan(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) ve Advantage TatilPuan(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) programlarından yararlanırsınız.
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız HSBC Premier Lounge'dan 95 TL karşılığında yararlanabilirsiniz *.
AVIS'ten araç kiralamalarda %25 indirimden yararlanabilirsiniz.
Kartınızın çalınması, kaybolması veya kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)'ndan, ücretsiz Acil Kart Yenileme ve Nakit Avans hizmetlerinden faydalanırsınız.
Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limit yetkisini kendi limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.


HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı 


Ferdi Kaza Sigortası: HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı’nızla aldığınız biletle çıkacağınız yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde, seyahatinizin ilk 90 günü içerisinde oluşabilecek beklenmedik kaza sonucu ölüm veya sürekli sakatlanma durumlarına karşı USD 50.000 Ferdi Kaza Sigortası ve kaza sonrası yatarak tedavi ihtiyacı halinde USD 10,000 tedavi masrafları teminatı hizmetinden yararlanırsınız.*
Bagaj Kaybı / Gecikmesi Sigortası: Hava yolu ile yapılan yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde geçerli 500 USD bagaj kaybı, 100 USD bagaj gecikmesi sigortası hizmetinden faydalanırsınız.**
Platinum MasterCard® Collection: Platinum Kredi Kartı hamillerine sunulan en önemli ayrıcalıklardan biri Platinum MasterCard Collection'dır. Bu program, Platinum Kart hamillerine yurt içi ve yurt dışındaki seçkin otellerde, mağazalarda, restoranlarda, otomobil kiralama firmalarında, sağlık ve fitness merkezlerinde özel indirimler, ayrıcalıklar ve gezi programları gibi birçok avantaj sunar.
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız HSBC Premier Lounge'dan kişi başı 95 TL ücret karşılığında yararlanabilirsiniz. **
AVIS'ten araç kiralamalarda %25 indirimden faydalanabilirsiniz.
PROGO ile transfer hizmetlerinde %25'e varan indirimden yararlanabilirsiniz.


Siz değerli okurlarımızla HSBC Bank kredi kartı başvurusu hakkında merak ettiğiniz herşeye ilişkin hazırlamış olduğumuz haberimizin detaylarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Akbank kredi kartı başvurusu sayfasından da Akbank başvurusu yapabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar