HSBC Personel Alımı 2019


HSBC Personel Alımı 2019

HSBC personel alımı 2019 bilgilerini inceleyerek, İnternet sayfası üzerinden anlaşmalı olan portala yönlendirilerek iş başvurularınızı yapabilirsiniz. Bankacılık sektöründeki kariyerinizi HSCB ailesine katılarak , hızla tırmanabilirsiniz.

HSBC Personel Alımı 2019
09 Aralık 2018 Pazar 13:20 tarihinde paylaşıldı.
Günümüzde pek çok gencimiz, bankacılık sektöründe  kariyer planlaması yapmaktadır. HSBC Bankası da, çoğu gencimize, bu sektörüde iyi bir yere gelebilmeleri ve hedeflerine ulaşabilmeleri için destek olmaktadır. Her sene milyonlarca mezuna istihdam sağlayan bankacılık sektöründe çeşitli iş imkanları bulunmaktadır. Bankacılık sektöründe kariyer düşünen genç mezunlarımız için, HSBC personel alımı 2019 hakkında bütün merak edilenleri cevaplandırıyoruz. Şubelerde, genel müdürlüklerde çeşitli iş imkanı sağlayan HSBC bankası, kariyer planlamasında gençlerimize destek vermektedir. Bankacılık sektörde yükselebilmeleri için gerekli olan her türlü eğitimi sağlayan HSBC ailesiyle, kişisel ve mesleki gelişinize katkıda bulunabilirsiniz.


HSBC PERSONEL ALIMI 2019

Dünya’nın önde gelen bankaları arasında gösterilen HSBC, kariyerinizi geliştirmeniz için size destek oluyor. Türkiye genelinde HSBC Bankası’nın iş ilanlarına başvurularınızı yaparak, banka sektöründeki kariyerinize başlayabilirsiniz. Aşağıda hazırlamış olduğu tabloyu inceleyerek, HSBC’nin hangi şehirlerde ve hangi pozisyonlarda açığı olduğunu öğrenebilirsiniz.

HSBC PERSONEL ALIMI 2019 / KADRO EKSİĞİ BULUNAN AÇIK POZİSYONLAR

1. Genel Başvuru ( Türkiye Geneli)

2. Engelli Memur ( İzmir )

3. Şube Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi ( Kayseri )

4. GB&M SR SYSTEM CONSULTANT ( İstanbul )


HSBC, yüksek standartlarda ve kaliteli bir işe alım süreci uygulamaktadır. ‘Doğru işe doğru kişi‘ ilkesi ile hareket eden HSBC, adayların belirli kriterleri taşıyor olmasına çok dikkat etmektedir. HSCB çalışanlarından da, yaptıkları işin lideri olmalarını ve kariyerlerine yön vermeleri için gerekli performansı göstermelerini beklemektedir. Bu sayede çalışanlar bulundukları pozisyonda yükselme veya yatay/ dikey olarak farklı pozisyonlarda yüksekme imkanı bulabilmektedirler. Profesyonele işe alım ekibi ve uzmanlar eşliğinde gerçekleşen mülakatlarda başarı gösteren adaylara, uygun görülen pozisyon için iş teklifi yapılır. Mülakatların yanı sıra adaylara çeşitli genel yetenek testleri ve İngilizce testleri de uygulanmaktadır. HSCB aiesine katılmaya hak kazanarak uluslararası alanda kariyer yapma imkanı da bulabilirsiniz. HSBC’nin bünyesinde yer alan diğer ülkelerde, yurt dışı iş deneyimlerine sahip olabilirsiniz.  Ülkeler arası paylaşıma destek olarak, kişisel ve mesleki gelişiminizi destekleyebilirsiniz. HSBC personel alımı 2019 için bankanın İnternet adresini inceleyebilir ve iş arama portalı olarak bilinen çeşitli sitelerden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer: Ziraat Bankası bankacı alımı 2019


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar