Hsbc Sim Kart Blokesi Kaldırma


Hsbc Sim Kart Blokesi Kaldırma

Sim kart değişikliği nedeniyle Hsbc internet bankacılığına girişiniz engellenmiş olabilir. Hsbc sim kart blokesi kaldırma yolları ile kolayca blokenizi kaldırabilir, internet bankacılığına girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hsbc Sim Kart Blokesi Kaldırma
26 Ocak 2019 Cumartesi 13:31 tarihinde paylaşıldı.
 Günümüzde her banka, gsm operatörleri ile koordineli bir şekilde çalışmaktadır. Gsm operatörleri de 2016 tarihinde, 4.5G mobil internet altyapısını kullanmaya başladı. 4.5G teknolojisine uyumlu olsun diye sim kart ve operatör değişikliği yapanlara, internet ve mobil bankacılığa girişte, cep telefonlarına gelmesi gereken şifre iletilmiyor. Bankalar güvenlik sebebiyle, bu önlemi alıyor. Banka hesaplarınıza başka birinin ulaşamaması için, bütün bankalar yasal düzenlemelere gidiyor. Sim kartına bloke koyan bankalardan, çeşitli kanallar aracılığı ile blokenizi kaldırabilirsiniz. Hsbc sim kart blokesi kaldırma yollarını, sayfamızdaki bilgilere göz atarak öğrenebilirsiniz. Sim kart, operatör ve telefon değişikliğinde internet bankacılığına ve mobil şubeye girişi engelleyen bankalardan kolaylıkla blokenizi kaldırabilirsiniz. Kartınızın bloke edilmesini Hsbc’ye iletmediğiniz takdirde, bloke süreniz bir haftayı bulabilmektedir. Bu sürede internet bankacılığına giriş yapamıyorsunuz. İnternet ve mobil şubeden yararlanmak, akıllı sms şifrenizin yeniden telefonunuza iletilmesi için, aşağıdaki bloke kaldırma yollarını deneyebilirsiniz.

Hsbc Sim Kart Blokesi Kaldırma

Hsbc internet ve mobil bankacılığını kullanmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden blokenizi kaldırmalısınız. Sizler de, tekrardan tek kullanımlık akıllı sms şifrenizi almak isterseniz, aşağıdaki yollara başvurabilirsiniz. Çoğu bankada olduğu gibi Hsbc bankası da sim kart blokelerini kolaylıkla kaldırabiliyor. Bunun için şu yolları izleyebilirsiniz;

1. Hsbc şubelerine gidebilir, dilekçe doldurabilirsiniz. Doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz dilekçeniz ile, bloke kaldırma talebinizi onaylayabilirsiniz.
2. Hsbc müşteri hizmetlerini arayarak sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz.
3. Hsbc atm’lerinden blokenizi kaldırabilirsiniz.

Hsbc müşteri hizmetleri numarası: 0850 211 0111


Hsbc sim kart blokesi kaldırma yolları yukarıdaki gibidir. Sizler de Şubelerde zaman kaybetmek istemiyorsanız, Hsbc müşteri hizmetleri ve atm’lerinden blokenizi kaldırabilirsiniz. Türkiye’de faaliyette olan bankalarda hesabınız var ve hepsine sim kart blokesi konulduysa, bankaların sim kart blokesi kaldırma kanallarını teker teker denemelisiniz. Blokenizi kaldırarak, internet bankacılığına ve mobil şubesine girmek için gerekli olan tek kullanımlık şifreleri yeniden almaya başlayabilirsiniz. Sim kart değişikliği, operatör ve telefonunu değiştirdiğinizde, zaman kaybetmeden bankanız ile görüşmelisiniz. Hsbc ile görüşerek, bloke sürenizi kısaltabilirsiniz. Türkiye’de faaliyette olan diğer bankaların sim kart blokesi kaldırma kanallarını merak ediyorsanız, sitemizdeki haberlere göz atabilirsiniz.

İlgili: Ziraat Bankası sim blokesi kaldırma
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar