Ing Bank Kredi Kartı Limit Arttırma


Ing Bank Kredi Kartı Limit Arttırma

Sayfamızdan Ing Bank kredi kartı limit arttırma yollarını inceleyebilir, artan limitinizle yeksek tutarlı harcamalarınızı sıkıntı yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz.

Ing Bank Kredi Kartı Limit Arttırma
18 Eylül 2019 Çarşamba 12:43 tarihinde paylaşıldı.
 Kredi kartları her türlü finansal ihtiyacımızı karşıladığı için oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir ve limitleri kullanımı etkileyen en önemli faktördür. Üst harcama limiti olarak da bilinen kredi kartı limiti, kart başvurusu sırasında bankaya verilen bilgiler doğrultusunda oluşturulan ve harcanabilecek en üst sınır olarak tanımlanır. Banka tarafından tanımlanan limitlerin yetersiz geldiği durumlarda, başvuru yaparak limit arttırabilirsiniz. Ing Bank kredi kartı limit arttırma yollarını sizler içi araştırdık. İhtiyaçlarınız için limitin yetersiz geldiği durumlarda hangi yolu izleyerek limit yükseltebilirsiniz? Sunmuş olduğumuz farklı yöntemleri deneyerek sizler de limitinizi yükseltebilirsiniz. Ing Kredi Kartı Limit Arttırma  


1. İnternet bankacılığı limit arttırma: Ing Bank internet bankacılığına giriş yapınız. Kredi kartlarım – (kredi kartı seçimi yapmalısınız.) – limit artırım adımlarını izleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2. Mobil şubeden limit arttırımı: Ing Bank mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra ‘Kartlarım’ sekmesinden limit artırım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

3. Ing Bank telefon bankacılığı limit arttırımı: 0850 222 0 600 numaralı Ing Bank müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 her türlü bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı limitiniz yetersiz ise limit artırım talebinde de bulunabilirsiniz. 

Yukarıdaki seçeneklere ek olarak Ing Bank şubelerine giderek de kartınızın limitini arttırabilirsiniz. Kart limitinizin geliriniz, kredi notunuz vb. etkenler doğrultusunda arttırıldığını unutmayınız. Faklı bankaların yüksek limitli kredi kartlarını kullanıyorsanız, Ing Bank başvurunuzu onaylamayabilir. Mevcut gelirinizin yanında kira, arsa vb. ek geliriniz varsa bunu bankaya sunarak da limit arttırım işleminizin onaylanmasını sağlayabilirsiniz. 


Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?

Harcamaların artarak, borçlanmaların çoğalmasını engellemek adına son yıllarda yeni düzenlemeler yapıldı. Bu düzenleme ile birlikte, kredi kartı kullanıcılarının limiti ilk yıl, belgeledikleri net gelirinin maksimum 2 katı, 2. Sene ve daha sonraki seneler de ise maksimum 4 katı olacaktır. Kredi kartını aktif bir şekilde kullanan bireylerin yaşadığı en büyük sorun, limit yetersizliğidir. Nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, Ing Bank kredi kartı limit arttırma adımlarını inceleyerek öğrenebilirsiniz. Limit artırma talebinde bulunacaksanız, güncel limitinizin iyileşmesine, kredi notunuzun bankanın belirlediği risk aralığında olmadığına ve sicil geçmişinize dikkat ediniz. Bu kriterlerin iyi olması durumda limit artırım talebinizin onaylanması yüksek olacaktır. Farklı bankaların kredi kartlarını kullanıyorsanız sitemizden, o bankalara ait limit arttırma yollarını öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz İng Bank müşteri hizmetleri sayfasını ziyaret ederek İng müşteri hizmetlerini arayabilir ve kredi kartı limitinizi hemen yükseltebilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar