İş Bankası Kartını İnternet Alışveriş Açma


İş Bankası Kartını İnternet Alışveriş Açma

Siz de bu sayfadan İş Bankası Kartını İnternet alışveriş açma işlemlerine göz atarak banka kartı veya Maximum kredi kartınızı internet alışverişine açabilir veya kapatabilirsiniz.

İş Bankası Kartını İnternet Alışveriş Açma
26 Mart 2020 Perşembe 14:40 tarihinde paylaşıldı.

BDDK'nın 27 Ekim 2016'da aldığı karar doğrultusunda, 31 Ocak 2018'den itibaren banka müşterilerinin internet üzerinden alışveriş yapmaları için öncelikle onay vermeleri gerekmektedir. Siz de bu sayfadan İş Bankası kartını internet alışveriş açma işlemlerini öğrenerek hemen İş Bankası kredi kartınız veya banka kartınızla internetten alışveriş (E-ticaret) yapabilirsiniz.

 

Kartınızı e-ticaret yani internet alışverişlerine açtırmak istiyorsanız, bankada kayıtlı cep telefonunuzdan aralarında birer boşluk bırakarak ONAY yazdıktan sonra hangi kartı kullanmak istiyorsanız o kartın ön yüzünde yer alan son altı hanesini 4402'ye SMS gönderiniz. Ayrıca 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kartınızı internet alışverişlerine açtırabilirsiniz.

 

 

İş Bankası kartını internete açma (İşCEP Mobil'den)

 • İşCep mobil uygulamasına giriş yapınız.
 • Sol menüden Kartlarım sayfasına gidiniz.
 • Karşınıza gelen sayfada Kart Ayarlarım > Kullanım Tercihleri menüsüne tıklayın.
 • Hangi kartınızda işlem yapacaksanız o kartınızı seçiniz.
 • Karşınıza gelen ekranda "İnternetten Alışveriş" seçeneği altında yer alan Yurt İçi - Yurt Dışı seçeneklerini onaylayarak kartınızı internet alışverişlerine açabilirsiniz. Ayrıca aynı menüden tekrardan kartınızın internet alışverişine kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Maximum Mobil: Kartlarım > Kart Seçimi > Kart Ayarları > Kart Ayarları Yönetimi

İşCep: Kartlarım > Kart Ayarlarım > Kart Seçimi > İnternetten Alışveriş

İnternet Şubesi: Kartlarım > Kart Ayarlarım > Alışveriş Tercihlerim > Kart Seçimi > İnternetten Alışveriş

 

27 Ekim 2016 yılında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından alınan karar doğrultusunda, tüm banka müşterilerinin internet üzerinden alışveriş yapmaları için öncelikle onay vermesi gerekmektedir. Siz de SMS göndererek, banka şubesini ziyaret ederek veya bankanın çağrı merkezini arayarak tüm banka kartlarınızı veya tercih ettiğiniz kartları internet alışverişine açabilirsiniz. Eğer daha önce onay vermediyseniz kredi kartınız veya banka kartınız hiçbir şekilde internet alışverişlerinde kullanılamaz. Ayrıca İşCEP mobil uygulamasından da kartınızın internet alışveriş tercihlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İş Bankası'nda kayıtlı olan cep telefonunuzdan sadece tek bir kısa mesaj (SMS) gönderebilir veya İşCep mobil uygulamasından kart tercihleri sayfasından internet alışverişine onay verebilirsiniz. Bankaların tüm kredi kartları ve banka kartları için bu uygulama geçerli olup, işlem yapıldıktan sonra bankada kayıtlı telefon numaranıza tercihinizin değiştirildiği yönünde bilgilendirici SMS gönderilecektir. Kartınızı internet alışverişine açtırmanız için sadece bir kez onay vermeniz gerekmektedir, her alışveriş için tekrar onay verilmesine gerek yoktur.

 

İş Bankası kartını internet alışverişine açtırma işlemlerine bu sayfadan ulaşabilir, Maximum kredi kartınız veya banka kartlarınızı SMS göndererek, İşCep mobil uygulamasından veya İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar