İş Bankası Personel Alımı ve Sınavları 2019


İş Bankası Personel Alımı ve Sınavları 2019

Tüm çalışanlarının başarılı bir performans sergilemeleri ve istedikleri kariyer basamaklarını tırmanmaları için destek veren İş Bankası personel alımları 2019 nasıl yapılmaktadır? Sizler de, iş bankası sınavları hakkında paylaşacağımız bilgileri okuyarak, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Personel Alımı ve Sınavları 2019
07 Aralık 2018 Cuma 13:11 tarihinde paylaşıldı.
Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan İş bankası ailesine katılarak, bankacılık seöktöründeki kariyer planlarınıza hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. İşe alım süreçlerini uluslararası standartlarda yapan İş Bankası ile, büyük başarılara imza atabilirsiniz. İş bankası personel alımları 2019 ve açık olan olan pozisyonları merak ediyorsanız haberimizi okumaya başlayabilirsiniz. İş Bankası, işe alım sürecinde her pozsiyon için farklı bir değerlendirme aracı uygulamaktadır. Sizler de, çeşitli sınavlar ve gireceğiniz mülakatlardaki başarınıza göre, İş Bankası ailesine katılmaya hak kazanabilirsiniz. İş Bankası, kadro ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye'nin çeşitli illerine, çeşitli pozsiyonlarda eleman alımı gerçekleştirmektedir. Genellikle işletme, iktisat, maliye, ekonomi ve bankacılık bölümlerinden lisans mezunu olan ya da yüksek lisans mezunu vatandaşlarımızın başvuru yaptığı İş Bankası'yla, iş hayatınıza güçlü bir adım atabilirsiniz. Sizler de, İş Bankası müfettiş yardımcılığı, bilgi teknolojileri sistem uzmanlığı, özel güvenlik görevlisi (erkek) sınavlarına girebilir, banka sektöründeki kariyerinize başlama fırsatı yakalayabilirsiniz. 


İŞ BANKASI PERSONEL ALIMLARI 2019

Çoğu bankada olduğu gibi İş Bankası da, personel alımlarını çeşitli sınavlarla ya da mülakatlarla gerçekleştirmektedir. Başvuru yapan adaylara, mesleki bilgilerini ölçmek için sınavlar, genel yetenek sınavları, Türkçe yeterlilik sınavları online ya da offline olarak uygulanmaktadır. Adaylara geçmişte yaptığı işler, aldığı sorumluluklar, gönüllü yaptığı çalışmalar sorularak yetkinlik bazında mülakatlar gerçekleştirilir. Kişilik envanterleri, yabancı dil bilgileri de ölçülerek, uygun görülen adaylara açık olan pozsiyonlardan iş teklifi yapılır. Aşağıdaki tablomuzu inceleyerek, İş Bankası'nda hangi pozisyonlara başvuru yapabileceğinizi görebilirsiniz. 

İLGİLİ SAYFA: Banka maaşları 2019TÜRKİYE İŞ BANKASI ALIM YAPILAN POZİSYONLAR

Müfettiş Yardımcısı

Uzman Yardımcısı

Memur

Sistem Uzmanı

Sistem Destek Uzmanı

Takip Memuru

İhtisas Elemanı

Özel Güvenlik Görevlisi

Şoför


Bankada çeşitli pozsiyonlarda çalışmaya başlayan arkadaşlarımız, yükselme süreçlerini başarı ile tamamlayarak, üst pozisyonlara terfi edebilmektedir. İş Bankası’nda müfettiş yardımcılığı veya uzman yardımcılığı pozisyonlarında çalışanlara, çeşitli sınavlara dayalı yükselme süreci uygulanmaktadır.  Türkiyenin bankasında kariyer yapmak istiyorsanız,  İnternet sitesinden sınav tarihlerini kontrol edebilir, İş Bankası Aday Kariyer  Portalına üye olarak, ilgilendiğiniz ilanlara başvrunuzu yapabilirsiniz. İş Bankası personel alımı 2019 bilgilerini inceleyebilir ve işe alım süreçlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak, İş Bankası ailesine katılmaya hak kazanabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar