İş Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma


İş Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma

sim kart değişikliği nedeniyle kartınız bloke edilip, İş Bankası internet bankacılığına girişiniz engellenmiş olabilir. İş Bankası sim kart blokesi kaldırma kanalları ile sizler de blokenizi kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

İş Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma
24 Ocak 2019 Perşembe 18:56 tarihinde paylaşıldı.
 Türkiye’de bireysel ve ticari banka hizmeti sunan İş Bankası da, diğer bankalar gibi sim kart değişikliklerinde internet bankacılığına girişi engellemektedir. Güvenlik amacıyla sim kartlarını bloke eden bankalardan, zaman kaybetmeden blokenizi kaldırabilir, internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz. İş Bankası sim kart blokesi kaldırma yollarını araştırdık. Sizler de, sim kart blokenizi hangi kanallar aracılığı ile kaldırabileceğinizi öğrenerek, hemen bloke kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Nisan 2016 tarihi itibariyle 4.5G teknolojisinden yaralanmak isteyen vatandaşlarımız, bu teknoloji ile uyumlu olmayan telefonlarını, sim kartlarını, operatörlerini değiştirmeye başladı. Başka birinin sizin adınıza sim kartınızı kopyalaması ve banka hesaplarınıza erişmesinin engellenmesi adına da bankalar, sim kartlarını bloke ediyor. Bloke edilen sim kartınızın, blokesini kaldırmak da mümkün. İş Bankası sim kart blokesi hakkında merak edilenler, haberimizde yer alıyor. 

İş Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok sorun da açığa çıkıyor. Yeni teknolojilerden yani 4.5G mobil internet hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, teknolojiye uyumlu telefon almaya başladı. Sim kartları ve hattını başka operatöre taşıyan vatandaşlarımızın sayısı da oldukça fazla. Lakin, yukarıda da bahsettiğimiz gibi güvenlik önlemi nedeniyle bankalar, sim kart değişikliğinde internet bankacığına ve mobil şubeye girişi engelliyor. Değişiklik yapan çoğu vatandaşımız, sisteme girişlerde ‘sim kart bloke edildi’ yazısıyla karşılaşıyor. Kart blokelerini nasıl kaldıracakları hakkında bilgi sahibi olmayan vatandaşlarımız için araştırmamızı yaptık. İş Bankası sim kart blokesi kaldırma kanallarını öğrenerek, zaman kaybetmeden kartınızı kullanıma açabilirsiniz. Bu sayede, internet ve mobil şubeden dilediğiniz zaman dilediğiniz işlemi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

Bloke Nasıl Kaldırılır?

İş Bankası müşterileri bloke edilen sim kartlarını; 
1. 0 850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak,
2. İş Bankası bankamatiklerinden ‘daha fazlası -> anında bankacılık -> mobil onay kodu bloke kaldırma’ adımlarını takip ederek,
3. Ve en yakın İş Bankası şubelerine başvurarak kaldırabilirler. 

İş Bankası sim kart blokesi kaldırma işleminizi yukarıda belirtilen kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sim kart değişikliğinizi bankaya hemen haber ederek, blokenizi kaldırabilir, internet ve mobil bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar