Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019


Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019

Anında kredi kartı veren bankalar arasında yer alan İş Bankası kredi kartı başvurusu yaparak 2019 yılında siz de en iyi kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019
14 Ocak 2019 Pazartesi 19:59 tarihinde paylaşıldı.
İŞ Bankası kredi kartı başvurusu yaparak uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Peki İş Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılmaktadır? Merak ettikleriniz sizler için haberimizin devamında. Türkiye'de bankacılığın gelişimi bir buçuk yüzyılı aşkın bir evreyi kapsar. Bu sürecin ulusal boyutunun temelleri İkinci Meşrutiyet yıllarında atılmaya başlanmışsa da bilfiil gerçekleşmesi ulus devletin kuruluşu ile yaşıttır. Türkiye İş Bankası'nın gelişimi bu bağlamda Cumhuriyet'in bankacılık ve finans tarihini yansıtmaktadır ve İş Bankası doksan yılı aşkın bir süredir Türkiye'de bankacılık sektörünün omurgasını oluşturmaktadır. İş Bankası iştirakleriyle birlikte, müşteri odaklı, yenilikçi ve çağdaş yaklaşımıyla kurulduğu günden bu yana ülkenin en değerli ve güvenilir kurumlarından biri olmayı başarmıştır.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

“Türkiye’nin Bankası” tanımıyla özdeşleşen “İş Bankası” markası, köklü bir geleneği, güveni, öncülük ve yenilikçiliği bir arada barındırmaktadır. İş Bankası’nın sahip olduğu geniş mevduat tabanı kuruluşundan bu yana güçlenerek devam eden müşteri güveninin açık bir göstergesidir.İş Bankası dünya liginde rekabet eden öncü Türk bankası özelliği ile uluslararası itibarını artırmaya devam etmektedir. İŞ Bankası ülkemizde birçok hizmet vermektedir. Bu sebepten şubeleri de genel itibariyle kalabalık olmaktadır. İŞ Bankası müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar ile oldukça tercih edilen bir finans kurumu olmayı başarmış ve ülkemizde çok sayıda müşteriye ulaşmıştır.

İnternet Şubesinden: İş Bankası internet şubesine giderek kredi kartı başvurusu sayfasından (
https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx) kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz.


Bankamatiklerden: İş Bankası bankamatiklerinin kartlı işlem bölümündeki Daha Fazlası > Başvurular > Kredi seçeneklerini takip ederek ya da kartsız işlem bölümünden Başvurular > Kredi seçeneklerine sırasıyla girerek başvurunuzu yapabilirsiniz.


Müşteri Hizmetlerinden:0 850 724 0 724 İşbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak da bu krediye başvurabilirsiniz.


İşcep Mobilden : İşbankinternet şifreniz varsa İşcep üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. İşcep uygulamasının Başvurular menüsünün altındaki Hızlı Kredi seçeneğine tıklayıp başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.


İŞ Bankası Kredi Kartları

İş Bankası'nın kredi kartları farklılık göstermektedir. Öncelikle İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapmak istiyorsanız hangi kredi kartını alacağınıza karar vermelisiniz. İş Bankası kredi kartları listesi aşağıdaki şekildedir. Bu konu üzerinden Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılabileceğini öğrenebilirsiniz.
Maximum (Tema - Aidatsız seçenekleriyle),Maxipara, Maximiles, İş'te Üniversiteli kartı.

İş Bankası'nın en çok kullanılan kartı şüphesiz ki; Maximum karttır.

Diğer bankalara da başvur:

Akbank kredi kartı başvurusu
Finansbank kredi kartı başvurusu
Denizbank kredi kartı başvurusu


Maximum kart; ile tüm işyerlerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi sık sık güncellenen kampanyalardan da bu kart sayesinde faydalanabilirsiniz.İş Bankası'nın en çok kullanılan kredi kartı olan Maximum Kart avantajları ve özelliklerinden de bahsetmek istiyoruz. Maximum Kart 200 bin'in üzerinde üye iş yeriyle diğer kartlara göre farklı olduğunu göstermektedir. Tüm maximum kart noktalarında taksitli alışveriş yapabileceğiniz gibi; Visa ve Mastescard amblemi gördüğünüz heryerde kartınızı kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.İş Bankası kredi kartıyla yapacağınız her alışverişten ekstra MaxiPuan kazanabilirsiniz. Puanlarınızı yine Maximum iş yerlerinde kullanabilmeniz mümkündür.Siz değerli okuyucularımız İş Bankası kredi kartı başvurusu bu konu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özelliklerden bahsedecek olursak; acil nakit ihtiyaçlarını bu kart sayesinde karşılayabilirsiniz. Nakit avans çekerek 9 aya kadar taksitle avansı kullanabilirsiniz. TC Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı tüm müzelere 1 ay boyunca ücretsiz ziyaret edilebilmektedir. Maximum kart ile yapılan tek çekim ödemelerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Maximum kartın daha birçok özelliği bulunmaktadır. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak istiyor ve detaylı bir bilgi almak istiyorsanız bankayla iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Denizbank kredi kartı başvurusu
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar