Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar (ANINDA ONAYLI)


Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar (ANINDA ONAYLI)

İşsizlere ve çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar 2018 yılında herkese anında kredi kartı vermektedir. Siz de kart başvurunuzu yapın, hemen kredi kartınız adresinize gelsin.

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar (ANINDA ONAYLI)
13 Eylül 2018 Perşembe 21:52 tarihinde paylaşıldı.
 Gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yaparak siz de kredi kartı alabilirsiniz. Daha önceki zamanlarda kredi kartı alabilmek için bankaların ilk şartı gelir belgesi olmasıydı. Ancak şimdi çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar da bulunmakta ve bu bankalar anında onaylı kredi kartı vermektedir. Ev hanımlarına, işsizlere, çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar içerisinde İng Bank, Odeabank, Akbank, Garanti Bankası gibi bankalar bulunuyor ancak kredi kartı vermek için bazı şartları taşıyor olmanız gerekmektedir.

İşsizlere Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Ev hanımları başta olmak üzere çalışmayan ve işsizlere kredi kartı veren bankalar da bulunmaktadır. Eğer çalışmıyorsanız ve düzenli bir geliriniz yoksa sizde bazı şartlar altında kredi kartı kullanabilirsiniz. Kredi notunuza bakarak bazı bankalar kredi kartı vermektedir ve ek belge istememektedir. Bazı meslek grupları resmi kayıtlarda çalışmıyor olarak gözükmesinden dolayı bu mesleklere de kredi kartı veriliyor. Ancak bu mesleklerin meslek dallarıyla alakalı belgeleri olması şartıyla. Örneğin çiftçi olarak geçimini sağlayan vatandaşlarımız ÇKS yani Çiftçi Kayıt Sistemi'ne dahil olarak (
https://www.turkiye.gov.tr/ciftci-bilgileri-sorgulama) Ziraat Bankası kredi kartını hemen alabilir. Diğer yandan bu kişiler devlet kredilerinden ve hibelerinden de yararlanabilir. Buna benzer meslek gruplarına özel bankalarda kredi kartı verilmektedir, bunların yanı sıra bankaya ek gelir (kira geliri gibi) göstererek de aşağıdaki bankalardan kolay kredi kartı alabilirsiniz.

Ziraat Bankası
Akbank
Odeabank
İş Bankası
Teb
Denizbank

Yukarıda yer alan bankaların linklerine tıklayarak siz de ilgili bankanın resmi sitesine giderek, anında kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. En hızlı kredi kartı veren bankalar arasında Garanti Bankası, Akbank, Ziraat Bankası olarak sayabiliriz. Bu bankaların büyük müşteri potansiyeli olduğundan dolayı personel sayısı da bir hatli fazla, sistemleri bir o kadar hızlı işlemektedir. İster gece ister gündüz kredi kartı başvurusu yapın, kredi kart başvurunuz en hızlı şekilde değerlendirmeye alınarak size dönüş yapılacaktır.

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka 2018

Aylık net bir geliriniz ve gelir belgeniz olmasa da, Sgk'lı olarak çalışmasanız da bankalar yukarıda yer alan belli başlı şartları gözeterek kişilere kredi kartı vermektedir. Siz de bu bankaların tekliflerini değerlendirerek kolay kredi kartı almanın avantajını yaşayabilirsiniz. Sizlere önerimiz düşük kredi notuyla kredi kartı başvurusu yapmamanız yönündedir. Eğer kredi notunuz 1200 altında yer alıyorsa, öncelikle kredi notunuzu arttıracak işlemler yapınız. Bunlardan da kısaca bahsedecek olursak "otomatik ödeme talimatı vermek, bankanızın hesabını para çıkışı ve girişiyle hareketli tutmak, altın alım satımını internet bankacılığından yapmak, paranızı e-vadeli hesapta değerlendirmek, kredi ve kredi kartı borçlarını günü geçmeden ödemek" olarak sayılabilir. Çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar tarafından kart başvurusu yaparken, sizden kişisel bilgileriniz istenecektir. TC kimlik numarası, telefon numaranız, doğum tarihiniz gibi bilgileri ilgili alanlara doldurduktan sonra "başvur" diyerek kredi kartı başvurunuzu şubeye gitmeden, internetten yapabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar