Acil Para Lazım - Acil Nakit Bulma Yöntemleri 2021


Acil Para Lazım - Acil Nakit Bulma Yöntemleri 2021

Bankalar kredi vermiyor Acil para lazım diyenlere özel olarak bu sayfada acil para bulma yollarını öğrenebilir, bankalardan kredi çekmeden nakit bulabilirsiniz.

Acil Para Lazım - Acil Nakit Bulma Yöntemleri 2021
04 Aralık 2020 Cuma 01:50 tarihinde paylaşıldı.

Günümüzde nakit ihtiyacını gidermek için çeşitli alternatifler bulunuyor. Acil para lazım diyorsanız, sayfamızda paylaşacağımız yollar sizler için bir çözüm olabilir. Nakit sıkıntısı yaşayan ve bu sıkıntısını hemen gidermek isteyen vatandaşlarımız için çeşitli yollardan ve imkanlardan bahsetmek istiyoruz. Biliyorsunuz ki günümüzde ekonomik sıkıntılar yaşıyoruz. Bu devirde isteklerimizi karşılamak ve hayallerimizi gerçekleştirmek için ihtiyacımız olan nakit parayı bulmak epey zorlaştı. Bizler de, kısa yoldan nakit ihtiyacınızı karşılayacağınız çeşitli yollar araştırdık. Acil para arayışında olan vatandaşlarımız için günümüzün en popüler yöntemlerini araştırdık. Bankalardan beyaz eşya firmalarına, kuyumculardan faktoring firmalarına kadar çeşitli firmalardan, acil para ihtiyacınızı nasıl karşılayabileceğinizi sizler için paylaşıyoruz. İşte, bütün detaylar. 

 

 

 

 
ACİL PARA BULMA YÖNTEMLERİ
Bir pazarlama kampanyası olarak internette sıkça karşılaştığımız ‘acil para lazım’ yöntemlerini sizler için araştırdık. Dolandırıcılık sitelerine itibar etmemenizi ve yanıltıcı sitelerden uzak durmanızı öneririz. Sayfamızda sizler için en güvenilir para bulma yöntemlerini araştırdık. Acil paraya ihtiyaç duyanlar için çeşitli çeşitli çözüm yolları hep birlikte inceleyeceğiz. Bankalar, kredi başvurularında detaylı incelemeler yapmaktadır. Finans kuruluşlarına yapacağınız kredi başvurularında kredi notunuz ve aylık gelirinize dikkat edilir. Kredi notunuz düşükse ya da aylık geliriniz yeterli düzeyde değilse, kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması çok düşük bir ihtimaldir. Bankalardaki ödemelerinizin zamanında yapılması, kredi çekme sıklığınız gibi etkenler kredi puanınızı oluşturur. Kredi puanınım düşük bankalardan kredi çekemiyorum diyorsanız, haberimiz ilginizi çekebilir. İsteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek, borçlarınızı kapatmak için nakit ihtiyacınızı, aşağıdaki yollardan karşılayabilirsiniz.
 
 
Acil Para Lazım Diyenler İçin Çözüm Yolları:
 

Beyaz Eşya Firmaları


Dayanıklı tüketim malları kapsamına giren beyaz eşya firmaları, nakit ihtiyacınızda yanınızda! Ülkemizde beyaz eşya sektörü oldukça gelişti. Neredeyse her il ve ilçemizde sayısız firma bulunuyor. Bulunduğunuz lokasyona yakın olan beyaz eşya firmasına giderek, beğendiğiniz bir eşyayı satın alabilir ve sonrasında ürünü başka bir firmaya satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bir başka yöntem ise beyaz eşya firmasından senet karşılığı borç para almanızdır.
 

 

Anında Kredi Yöntemi


Kredi çekmeyi düşünenlerin ilk uğradıkları yer bankalar olmaktadır. Bankalar günümüzde daha uygun faiz oranları ve vadelerle kredi vermektedir. Lakin kredi verirken kişinin siciline, kredi notuna ve gelirini incelemektedir. Yasal takip alan, sicili bozuk, kredi puanı düşük ve geliri yetersiz olan vatandaşlarımıza kredi çıkma olasılığı oldukça düşüktür. Kredi puanı düşük olan vatandaşlarımızın kaygılanmasına gerek yok! Kredi puanı düşük olanlar anında kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankaları inceleyerek, başvuruda bulunabilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 

 
 

Taksitli Nakit Avans Yöntemi


Bu devirde hemen her vatandaşımız kredi kartı kullanıyor. Öğrenciden emekliye, çalışandan ev hanımlarına kadar hemen hemen herkesin cüzdanında en az 1 tane kredi kartı bulunuyor. Kredi kartı limitinizi, aylık gelirinizin 3 katına kadar ayarlayabilirsiniz. Bankalara kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Limitiniz doğrultusunda nakit avansa çekiminiz de artacaktır. Böylelikle acil nakit sıkıntınıza son verebileceksiniz.
 

 

Altın Alım/ Satım Yöntemi


Alım- satım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken tek nokta alış fiyatı ile satış fiyatı arasındaki farktır. Fark fazlaysa zarar edebilirsiniz. O yüzden piyasayı iyi araştırmak gerekir. Altının alış ve satış fiyatı arasındaki fark oldukça düşüktür. Bir kuyumcuya giderek altın satın alabilir, farklı bir kuyumcuya satarak farklı nakit olarak alabilirsiniz. Lakin bu yöntem, yasal değildir. Kurumsal firmaların hiçbiri bu yöntemi kabul etmez. Diğer yolları deneyerek nakit sıkıntınızı gidermenizi tavsiye ederiz.
 

 

2. El Eşya Yöntemi


Kullanmadığınız herhangi bir ürünü, 2. El eşya satımı yapan sitelerden satabilir ve acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 2. El eşya satımı yapan sitelerden çok kısa sürelerde satım gerçekleştirebilirsiniz.
 

 
Nakit sıkıntısı yaşayanlar, yukarıda paylaşmış olduğumuz yollara başvurarak rahata kavuşabilirler. Kredi puanınız düşük, geliriniz yetersiz ya da sicilinizden dolayı bankalardan kredi çekemiyorsanız, tasalanmanıza gerek yok. Yukarıdaki yollar sizlere çözüm olabilir. Acil para lazım diyenler için en popüler yöntemleri sizler için paylaşıyoruz. Vakit kaybetmeden dilediğiniz çözüm yoluna başvurarak, dilediğiniz nakde kavuşabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz yolların size bir yönlendirici olacağını düşündük ve en kısa sürede hayal ettiğiniz nakte kavuşup, sıkıntılarınızdan kurtulmanızı dileriz.

ilginizi çekebilir: İşsizlere kredi veren bankalarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar